بلامعارض باقی می ماند از coronavirus قربانیان در شهر نیویورک به خاک سپرده شد پاتر در زمینه

به عنوان شهر نیویورک معاملات با نصب coronavirus مرگ و میر و کاهش سردخانه فضای شهر کوتاه مقدار زمان آن را نگه د

توسط PATRIS-FUN در 22 فروردین 1399

به عنوان شهر نیویورک معاملات با نصب coronavirus مرگ و میر و کاهش سردخانه فضای شهر کوتاه مقدار زمان آن را نگه دارید بلامعارض باقی می ماند قبل از آنها به خاک سپرده شده در این شهر گورستان عمومی.

تحت سیاست جدید این دفتر معاینات پزشکی را نگه داشتن بدن در ذخیره سازی فقط برای 14 روز قبل از آنها به خاک سپرده شده در این شهر پاتر زمینه در جزیره هارت.

به طور معمول حدود 25 جسد یک هفته در حال دفن در این جزیره بیشتر برای افرادی که خانواده ها نمی توانیم یک مراسم تشییع جنازه و یا کسانی که به بلامعارض توسط بستگان.

در روزهای اخیر هر چند دفن عملیات افزایش یافته و از یک روز در هفته به پنج روز در هفته با حدود 24 تدفین در هر روز گفت: گروه اصلاح سخنگوی Jason Kersten.

تصاویر هوایی گرفته شده در دوشنبه توسط آسوشیتد پرس دستگیر کارگران حفر قبر در این جزیره یک مایل با دسترسی محدود نوار کردن برانکس که محل استراحت نهایی برای بیش از یک میلیون بیشتر بی بضاعت نیروهای جدید است.

حدود 40 تابوت به صف شدند تا برای دفن در این جزیره در روز پنج شنبه و دو تازه ترانشه حفر شده اند در روزهای اخیر.

از صبح روز جمعه وجود داشته است بیش از 87,000 موارد تایید شده در شهر نیویورک با 5,150 مرگ و میر در این شهرستان است.

سازمان دیده بان | چگونه با این بیماری همه گیر است تست قدرت از شهر نیویورک و ساکنان آن:

نیویورک خیابان های شهر را تا حد زیادی خالی به عنوان آن را همچنان به دست و پنجه نرم کردن با رکورد مرگ عوارض از COVID-19. CBC را سوزان Ormiston به نظر می رسد در چگونه این بیماری همه گیر است تست قدرت از این شهر و ساکنان آن است. 2:54

زندانیان دیگر حفر گورهای

قبل از دفن مرده در حال پیچیده در کیسه های بدن و قرار داده شده در داخل کاج تابوت. مرحوم نام ناخوانا با حروف بزرگ بر روی هر تابوت کمک می کند که باید یک بدن نیاز به disinterred بعد. آنها به خاک بلند و باریک ترانشه کاوش های باستان شناسی توسط ماشین آلات حفاری.

"آنها اضافه شده است دو ترانشه در مورد ما به آنها نیاز" Kersten گفت. برای کمک به افزایش و در میان شیوع COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس در شهر اصلی زندان, قرارداد کارگران استخدام شده است, او گفت:. قبلا زندانی شده بود استفاده می شود به حفاری جزیره گور.

اجتماعی فاصله و دلایل ایمنی شهر-اعدام سه نفر در بازداشت هستند و نه کمک در تدفین برای مدت زمان بیماری همه گیر.- Jason Kersten گروه اصلاح سخنگوی

"اجتماعی فاصله و دلایل ایمنی شهر-اعدام سه نفر در بازداشت هستند و نه کمک در تدفین برای مدت زمان بیماری همه گیر" Kersten گفت.

یک بارج دیده می شود می تواند پس از رسیدن به جزیره در صبح روز پنج شنبه با یک کامیون یخچال سرنشین شامل حدود دو دوجین بدن.

پیش از آن در هفته, نیویورک شهرستان, شهردار, لایحه DeBlasio گفت که مقامات در حال بررسی امکان موقت مايکل هارت در جزیره یک نوار از زمین در جزیره صدا که به مدت طولانی در خدمت به عنوان شهرستان پاتر ، (آسوشیتد پرس)

گروه مراجعه کننده سوال در مورد علل مرگ شهر را از رئیس دفتر معاینات پزشکی (OCME). آجا شایسته-دیویس سخنگوی معاینه گفت: این امر نیاز به زمان برای تطبیق فرد علل مرگ و میر از دفتر سوابق بود اما احتمال دارد برخی از های اخیر تدفین شامل کسانی قطع توسط coronavirus.

این جزیره نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سایت به صورت موقت interments باید افزایش مرگ و میر گذشته در شهرستان سردخانه با ظرفیت یک نقطه است که هنوز رتبهدهی نشده است رسیده Kersten و شایسته-دیویس گفت:.

"همه ما امید آن را از آمدن به این" Kersten گفت. "در همان زمان ما در حال آماده اگر آن را ندارد."

"آنها نمی خواهد ماندن وجود دارد'

OCME می توانید حدود 800 تا 900 بدن در آن ساختمان و اتاق به فروشگاه حدود 4000 بدن در برخی از 40 کامیون یخچال است که می توانید آن اعزام در اطراف شهر به بيمارستان که به طور معمول تنها کوچک morgues شایسته-دیویس گفت:.

پزشکی کارگران پاک کردن بدن از یک کامیون یخچال خارج بیمارستان بروکلین در مه 31. با توجه به افزایش مرگ و میر ناشی از COVID-19 شهر نیویورک بیمارستان ها با استفاده از کامیون های یخچال را به عنوان تغییر morgues. (استفانی کیت/گتی ایماژ)

یکی دیگر از جزیره به جنوب هارت Randall جزیره در شرق رودخانه است که استفاده می شود به عنوان یک پارکینگ انبار برای ده ها تن از خالی کامیون های یخچال را بین استقرار در خارج از بیمارستان های شهرستان.

روز پنج شنبه دو کامیون حاوی اجساد بود که پارک شده در خارج از بيمارستان به طور موقت رفت و برگشت به جزیره انبار در یک پارکینگ ورزشگاه به راه را برای تحویل اکسیژن و سایر لوازم در بیمارستان.

"آنها نمی خواهند در آنجا بمانند" اوری کوهن یک شهرستان در سالن سخنگوی نوشت: در یک ایمیل.

شهرستان مقامات بهداشتی می تواند دیده می شود پنج شنبه انتقال بدن از دو کامیون به سه hearses اعزام می شوند خانه های مراسم تشییع جنازه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب