سازمان ملل متحد در اجلاس آب و هوایی به تعویق افتاد تا سال 2021 به دلیل COVID-19

در این سال سازمان ملل متحد در اجلاس جهانی آب و هوا است که به تعویق افتاد به دلیل coronavirus همه گیر کشور میزب

توسط PATRIS-FUN در 14 فروردین 1399

در این سال سازمان ملل متحد در اجلاس جهانی آب و هوا است که به تعویق افتاد به دلیل coronavirus همه گیر کشور میزبان بریتانیا روز چهارشنبه گفت.

دولت انگلیس گفت: این نشست با توجه به محل در گلاسکو اسکاتلند در ماه نوامبر در حال حاضر خواهد شد در سال آینده در یک تاریخ هنوز به تعیین خواهد شد.

دولت در بیانیه ای گفت که "در حال انجام در سراسر جهان اثرات COVID-19, برگزاری, بلند پروازانه فراگیر COP26 در نوامبر سال 2020 است و دیگر امکان پذیر است." در این جلسه به طور رسمی شناخته شده به عنوان 26th, کنفرانس احزاب است.

این تصمیم توسط سازمان ملل متحد در چارچوب کنوانسیون تغییرات آب و هوایی انگلیس و ایتالیا بوده و با توجه به میزبان آماده سازی برخی از حوادث.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon توییتی که آن را "ناامید کننده تصمیم اما کاملا یک حق همانطور که همه ما تمرکز بر روی مبارزه با .coronavirus."

محل اجلاس در حال حاضر به طور موقت COVID-19 بیمارستان

گلاسکو SEC عرصه بوده و با توجه به میزبان این رویداد بوده است به عنوان محل موقت بیمارستان برای COVID-19 بيمار.

نخست وزیر بوریس جانسون ساخته شده است که مقابله با تغییر آب و هوا یک اولویت است اما بریتانیا تصدی در راس این کنفرانس رو به یک پر از دست انداز حتی قبل از شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. در ژانویه Johnson, اخراج کلر اونیل سابق دولت بریتانیا در افغانستان در سال گذشته به سر و صورت و جای خود را با کسب و کار, منشی, Alok Sharma.

"ما را در ادامه کار خستگی ناپذیر با همکاران ما برای ارائه جاه طلبی های مورد نیاز برای مقابله با بحران آب و هوا و من مشتاقانه منتظر به موافقت یک تاریخ جدید برای کنفرانس" شارما گفت.

پاتریشیا اسپینوزا که سر U. N. آب و هوا گفت جدید کروناویروس "است فوری ترین تهدید مواجه بشریت امروز اما ما نمی توانیم فراموش کنیم که تغییرات آب و هوایی بزرگترین تهدید مواجه بشریت بیش از مدت طولانی."

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ تاکید می کند که حفاظت از زندگی "است و مهمترین اولویت ما" اما کشورها باید به مرحله عمل در تغییر آب و هوا به خصوص به عنوان آنها بازیابی از COVID-19 pandemic, U. N. سخنگوی استفان نواز گفت.

"کشورها باید برای حفاظت از سلامت مردم و سیاره شده است هرگز بیشتر در معرض خطر" U. N. رئیس گفت:. "همبستگی و جاه طلبی بیشتری مورد نیاز است در حال حاضر بیش از همیشه به انتقال به یک پایدار و انعطاف پذیر اقتصاد کم کربن است که محدودیت گرمایش جهانی به 1.5 درجه سانتیگراد است."

این جلسه در گلاسکو شده اند برگزار شد و پنج سال پس از 2015 در پاریس آب و هوا بر موافقت شد. کشورهایی که امضا این توافق نقطه عطفی هنوز هم انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در تلاش خود را برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای رانندگی گرمایش جهانی.

در توافق پاریس, کشور توافق برای محدود کردن گرمایش جهانی به 2 درجه سانتیگراد و انجام بهترین خود را به نگه داشتن آن را در زیر 1.5 درجه سانتیگراد تا پایان قرن در مقایسه با قبل از صنعتی بار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باعث شده ایالات متحده خروج از پاریس توافق یک حرکت که به طور رسمی به اجرا در می آید در ماه نوامبر. خود را دموکراتیک رقبا را گفتند که اگر دوباره انتخاب شود.

فعالان محیط زیست معتقدند

فعالان محیط زیست گفت: به تعویق انداختن این سال U. N. مذاکرات بود راست حرکت می کند.

"در آن معنا ندارد به مردم را از هر کشور هم در وسط یک بیماری همه گیر" گفت: محمد Adow یک دیرین شرکت کنندگان در U. N. آب و هوا جلسات که سران این فکر می کنم تانک تغییر قدرت در آفریقا است.]

Adow گفت: به تعویق انداختن کنفرانس نباید متوقف کشور از اقدام برای جلوگیری از گرم شدن کره زمین, اگر چه, و پیشنهاد برنامه ای برای احیای اقتصاد پس از همه گیر به پایان می رسد باید به جلوگیری از propping تا انواع صنایع که منجر به تغییر آب و هوا.

"اقتصاد در غنی شمالی نباید kick-شروع با سرمایه گذاری که منجر به آب و هوا رنج می برند در جنوب جهانی" او گفت:.

محیط مقامات در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک سطح پایین تر جلسه آنلاین در پایان ماه آوریل است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب