سازمان ملل متحد ارزیابی اگر قطب جنوب حرارت خواندن رکورد

سازمان ملل متحد آب و آژانس در روز جمعه گفت که آرژانتین تحقیقات پایه در نوک شمالی از قطب جنوب گزارش متوسط است ک

توسط PATRIS-FUN در 18 بهمن 1398

سازمان ملل متحد آب و آژانس در روز جمعه گفت که آرژانتین تحقیقات پایه در نوک شمالی از قطب جنوب گزارش متوسط است که در صورت تایید می تواند یک رکورد یخی قاره است.

جهان سازمان هواشناسی (WMO) سخنگوی کلر Nullis با استناد به آمار و ارقام از آرژانتین خدمات ملی آب و هوا گفت: اسپرانزا پایگاه ثبت 18.3 C در روز پنج شنبه — شکوه سابق رکورد 17.5 C اندکی در مارس 2015.

این WMO کارگروه که تساوی در آژانس آب و هوا و آب و هوا archives است که در حال حاضر انتظار می رود به منظور بررسی اینکه آیا خواندن را به مقدار یک رکورد جدید.

"همه چیز ما را دیده اند تا کنون نشان می دهد به احتمال زیاد مشروع رکورد, اما البته ما از آغاز رسمی بررسی رکورد هنگامی که ما اطلاعات کامل از SMN و شرایط آب و هوا در اطراف این رویداد گفت:" WMO آب و هوا و افراط و آب و هوا گزارشگر Randal Cerveny با اشاره به مخفف آرژانتین آب و هوا خدمات.

"رکورد به نظر می رسد به احتمال زیاد مربوط به [کوتاه مدت] با آنچه ما تماس منطقه ای 'foehn' رویداد بیش از منطقه" Cerveny گفت: تعریف آن را به عنوان سریع گرم شدن هوا از پایین آمدن از شیب و یا کوه.

یخچال های طبیعی در Chiriguano خلیج در جنوب Shetland Islands, قطب جنوب دیده می شود در ماه نوامبر گذشته. (Johan Ordoñez/خبرگزاری گتی ایماژ)

WMO می گوید این شبه جزیره قطب جنوب در قاره غربی نکته در نزدیکی آمریکای جنوبی است که در میان سریع ترین-گرم شدن مناطق روی زمین — در تقریبا سه درجه گذشته بیش از نیم قرن.

برخی از 87 درصد از یخچالهای طبیعی در طول ساحل غربی شبه جزیره عقب نشینی کرده اند که بیش از 50 سال عمر با بیشترین نمایش "شتاب عقب نشینی" بیش از 12 سال گذشته WMO گفت.

اگر چه قطب جنوب باقی می ماند یک محل سرد این اطلاعات تصویر را نشان می دهد گرم شدن کره زمین در سراسر این قاره است. قرمز نشان دهنده مناطقی که دمای اندازه گیری شده در سانتیگراد در هر دهه افزایش یافته و بیشتر در طول 50 سال گذشته در حالی که رنگ آبی تیره نشان دهنده مناطق با درجه کمتر از گرم شدن. غرب قطب جنوب و قطب جنوب شبه جزیره ناهموار انگشت از زمین jutting از این قاره را تجربه کرده اند بیشتر گرم شدن. (NASA/GSFC تجسم علمی Studio)


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن