اوکراین گروگان-یادداشت برداری تسلیم شد و مسافران اتوبوس آسیبی پلیس می گویند

یک "ناپایدار" مرد مسلح که کشف و ضبط بیش از یک دوجین گروگان ها در مسافت های طولانی اتوبوس در شهر لوتسک اوکراین

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

یک "ناپایدار" مرد مسلح که کشف و ضبط بیش از یک دوجین گروگان ها در مسافت های طولانی اتوبوس در شهر لوتسک اوکراین بازداشت شده بود اواخر روز سه شنبه پس از یک بن بست است که به طول انجامید بیش از 12 ساعت و همه گروگان ها آزاد شدند آسیبی, مقامات گفت.

پس مذاکرات با معاون اول رئیس پولیس ملی افغانستان Yevhen Koval مرد منتشر شد سه نفر از گروگان ها از جمله یک زن باردار است. Koval نیز تحویل آب به گروگان. در یک نقطه ضارب شلیک تفنگ خود را و یک گلوله به دقت از دست رفته Koval.

مدت کوتاهی پس از رئيس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky ارسال شده در یک ویدئو کوتاه پیام خود را در Facebook صفحه به اصرار اوکراین برای تماشای یک فیلم به عنوان گروگان-یادداشت برداری کرده بود می خواستم.

دقیقه بعد مهاجم تسلیم به پلیس و مقامات گفت: تمام 13 گروگان ها آزاد شدند.

صحبت با خبرنگاران پس از درام به پایان رسید, اوکراین, وزیر کشور Arsen Avakov توصیف ضارب به عنوان یک "ناپایدار که اختراع خود را در جهان."

پلیس مهر و موم کردن مرکز Lutsk 400 کیلومتری غرب پایتخت کیف پس از ضارب که گفته پلیس مسلح شد و حمل مواد منفجره در زمان بیش اتوبوس. در یک نقطه ضارب پرتاب مواد منفجره از یک اتوبوس پنجره اما هیچ کس صدمه دیده بود. او همچنین اخراج چند عکس در یک پلیس هواپیماهای بدون سرنشین.

این مرد به پلیس خود را در 9:25 صبح به وقت محلی پس از به دست گرفتن کنترل خودرو و معرفی خود به عنوان Maksim Plokhoy معاون وزیر کشور آنتون Gerashchenko گفت: در Facebook.

اوکراین مامور اجرای قانون هدایت سه گروگان آنها پس از ترک ضبط شده است. (پاولو Palamarchuk/فردا نیوز)

با توجه به Gerashchenko پلیس را در شناسایی این مرد به عنوان Maksim Krivosh یک زن 44 ساله در اوکراین متولد شده در روسیه است. Krivosh تا به حال گزارش شده است محکوم به دو بار در یک طیف گسترده ای از اتهامات — سرقت, تقلب های غیر قانونی سلاح حمل — و صرف در مجموع 10 سال پشت میله های زندان.

با توجه به گزارش Krivosh تلاش برای رسیدن به روزنامه نگاران از طریق گروگان ها و تلفن های خود را خواستار است که آنها به گسترش این کلمه در مورد خواسته های خود را و بیشتر خبرنگاران را در صحنه می رسند.

پلیس اوکراین مسدود کردن خیابان در نزدیکی این سایت از روز سه شنبه گروگان گیری. (Mykola Martyniuk/فردا نیوز)


tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن