اوکراین وضعیت گروگان به پایان می رسد پس از رئیس جمهور را ارتقاء Joaquin Phoenix, مستند

یک تغییر آب و هوا مطالعه منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد که آن را "بسیار بعید" است که آب و هوای زمین حساسیت

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

یک تغییر آب و هوا مطالعه منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد که آن را "بسیار بعید" است که آب و هوای زمین حساسیت می تواند "پایین به اندازه کافی برای جلوگیری از قابل توجهی تغییر آب و هوا" با ادامه بالا تولید گازهای گلخانه ای.

آب و هوا حساسیت اندازه گیری چقدر در معرض آب و هوای زمین است برای انسان نفوذ در هر مطالعه است. در سال 1979 گزارش حساسیت تخمین زده شد که اگر سطح دی اکسید کربن در جو زمین شد به دو برابر نسبت به قبل از صنعتی سطح درجه حرارت افزایش می دهد بین 2.7 به 8.1 درجه فارنهایت است.

در حال حاضر دانشمندان را تنگ محدوده به 4.1 به 8.1 درجه فارنهایت است.

اگر میزان انتشار گازهای گلخانه ای همچنان دو برابر سطح دی اکسید کربن خواهد رسید در حدود 50 سال با توجه به ملی اقیانوسی و جوی انجمن. وجود دارد که 95 درصد شانس است که وقتی اتفاق می افتد که آن را منجر به گرم شدن بیش از 3.6 درجه — "آستانه فراتر از آن است که دانشمندان می گویند زمین را رنج می برند خطرناک اثرات تخريبي سطح دریا افزایش گرما غیر قابل تحمل امواج و آب و هوایی شدید و دائمی آسیب به اکوسیستم" گزارش واشنگتن پست.

این دو برابر شدن سطح دی اکسید کربن می تواند مانع و تنها اگر انسان تصویب سریع اقدامات است. "اولیه تعیین کننده آینده آب و هوا است که اقدامات بشر" کیت مارول یک فیزیکدان در گودارد ناسا موسسه مطالعات فضایی و دانشگاه کلمبیا گفت: این پست.

اما اگر فعالیت های انسانی فراموش فشار سطح دی اکسید کربن به دو مطالعه نشان می دهد که این امر می تواند کمتر احتمال دارد که زمین باقی می ماند در زیر یک 3.6 درجه افزایش و بیشتر احتمال دارد که آن را بیش از حد بالایی از محدوده جدید. اگر درجه حرارت رسیدن به حتی وسط محدوده جدید آن خواهد بود "پنج زنگ خطر آتش" برای این سیاره تعجب گفت: پست.

مطالعه منتشر شده در بررسی های ژئوفیزیکو حمایت جهانی آب و هوا برنامه های تحقیقاتی. آن انجام شد 25 محققان در سراسر جهان است. ادامه مطلب در واشنگتن پست. تیلور واتسونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن