در اینجا چگونه موثر CDC می گوید: واکسن آنفولانزا شده است برای بچه ها در این فصل

(نیویورک) — آن ممکن است تا پایان بد بودن فصل آنفولانزا برای کودکان, اما نشانه های اولیه نشان می دهد این واکسن

توسط PATRIS-FUN در 1 اسفند 1398

(نیویورک) — آن ممکن است تا پایان بد بودن فصل آنفولانزا برای کودکان, اما نشانه های اولیه نشان می دهد این واکسن در حال کار باشه.

واکسن شده است بیش از 50 درصد موثر در پیشگیری از آنفولانزا بیماری شدید به اندازه کافی برای ارسال یک کودک به مطب دکتر, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: پنج شنبه. کارشناسان بهداشت و درمان در نظر بگیرید که خیلی خوب است.

واکسن ساخته شده در هر سال به محافظت در برابر سه یا چهار نوع مختلف از ویروس آنفولانزا. مواد تشکیل دهنده بر اساس پیش بینی ها از چه گونه مردم را بیمار زیر زمستان. آن را همیشه کار نمی کند.

این فصل آنفولانزا به ویژه دو موج هر کدام توسط یک ویروس های مختلف. هر دو از کسانی که آنفولانزا اشکالات در نظر گرفته خطرناک برای کودکان, اما تمایل به عنوان خطرناک به افراد مسن.

مقامات بهداشت رشد نگران زمانی که مشخص شد که واکسن مطابقت ندارد نوع B سویه های آنفولانزا است که به پایان رسید تا بیشتر باعث اوایل فصل بیماری. اما CDC تخمین می زند که این واکسن شده است حدود 50 درصد موثر در برابر آن کرنش در کودکان است.

و واکسن شده است حدود 55% موثر در میان کودکان و نوجوانان در برابر این نوع فشار است که باعث شده تا موج دوم آنفولانزا بیماری.

"این تخمین ها در حال اطمینان بخش گفت:" CDC برندان Flannery که نظارت آژانس سیستم برای ارزیابی اثربخشی واکسن آنفولانزا.

واکسن در برابر بسیاری از بیماری های عفونی در نظر گرفته نمی موفق باشد مگر اینکه آنها حداقل 90% موثر است. اما آنفولانزا است به خصوص به چالش کشیدن تا حدودی به دلیل این ویروس می تواند به سرعت تغییر کند. به طور کلی واکسن آنفولانزا به طور متوسط حدود 40 درصد است.

در این فصل واکسن شده است 45% موثر در برابر هر دو نوع از آنفولانزا در تمام سنین است.

که می تواند تغییر به عنوان فصل آنفولانزا پیشرفت می کند. به روز شده واکسن اثر شماره انتظار می رود بعد از این سال.

یکی مشکل پیدا کردن: این فصل واکسن شده است عملا بی اثر در مقابل این نوع ویروس در بزرگسالان جوان. دلیل یک راز است اما ممکن است تغییر به عنوان اطلاعات بیشتر در می آید Flannery گفت.

آمریکا مقامات بهداشتی باید شمارش 92 کودک آنفولانزا مرگ و میر در این سال از زمان مشابه در سال گذشته اما کمتر از شمارش شدند این نقطه در سال 2018 است. در همه CDC تخمین حداقل 14000 آمریکایی مرگ از آنفولانزا در این فصل است.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب