ایالات متحده قوانین مالیاتی افزایش ریسک برای ساکنان کانادا با تابعیت آمریکایی

بسیاری از ساکنان کانادا با تابعیت ایالات متحده آمریکا می تواند خطر جریمه و یا بسته شدن خود بانکی یا حساب های س

توسط PATRIS-FUN در 14 اسفند 1398

بسیاری از ساکنان کانادا با تابعیت ایالات متحده آمریکا می تواند خطر جریمه و یا بسته شدن خود بانکی یا حساب های سرمایه گذاری در ماه های آینده اگر آنها فراهم نمی موسسات مالی با ایالات متحده در شناسایی اعداد مقامات هشدار می دهند.

کارشناسان می گویند که در برخی موارد موسسات مالی ممکن است حساب به جای صورت جریمه برای عدم ارائه آمریکا امنیت اجتماعی یا شماره شناسایی مالیات دهندگان برای مشتریان که می تواند موضوع را به آمریکا مالیات بر درآمد مانند دوگانه شهروندان است.

این بدان معناست که ریسک مورد به بالاتر برای کسانی که تشکیل پرونده می گرداند و به صورت "اتفاقی آمریکایی" — کانادایی ها با تابعیت ایالات متحده آمریکا (از بودن در آمریکا متولد شده اند و یا به پدر و مادر آمریکایی) که نمی دانستم که به عنوان شهروندان آمریکایی, آنها موظف به پرونده مالیاتی آمریکا را برمی گرداند.

این تغییرات را تحت تاثیر قرار نمی کسانی که در حال حاضر پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد برای هر دو کشور کانادا و ایالات متحده که در حال حاضر ارائه شده موسسات مالی خود را با ایالات متحده در شناسایی اعداد.

بر خلاف بسیاری از کشورها که مالیات مالیات بر درآمد بر اساس آن مالیات دهندگان, زنده, ایالات متحده نیاز به تمام کسانی که با تابعیت ایالات متحده آمریکا به فایل اظهارنامه مالیات بر درآمد بدون در نظر گرفتن جایی که آنها زندگی می کنند و یا چه مقدار زمان آنها صرف شده در ایالات متحده

این آژانس درآمد کانادا نه خدمات درآمد داخلی ایالات متحده خواهد بود و اجرای این نیاز و وضع هر گونه جریمه.

چگونه FATCA کار می کند

در سال 2010 در ایالات متحده به تصویب رسید بحث برانگیز خارجی حساب مالیاتی مطابق قانون (FATCA) در یک پیشنهاد برای جلوگیری دریایی فرار از پرداخت مالیات. تحت FATCA موسسات مالی خارج از ایالات متحده موظف به جستجو در فایل های خود را برای مشتریان که می تواند موضوع را به آمریکا مالیات بر درآمد و گزارش اطلاعات مربوط به این حساب.

نخست وزیر استفان هارپر دولت مذاکره یک توافق است که وظایف این آژانس درآمد کانادا با جمع آوری این اطلاعات از موسسات مالی برای IRS.

در سپتامبر سال 2019 به سازمان تنظیم مقررات ارسال شده 900,000 سوابق مالی متعلق به ساکنان کانادا به IRS — نزدیک به یک سوم بیش از آن فرستاده شده سال قبل است. سوابق برای 2018 سال مالیاتی.

آرایش با IRS شامل 'مهلت' اجازه داده است که موسسات مالی به ارسال پرونده که از دست رفته بودند معتبر آمریکا امنیت اجتماعی یا شماره شناسایی مالیات دهندگان شماره (قوطی) بدون اینکه جریمه شد. که مهلت به پایان رسید Jan. 1.

سازمان تنظیم مقررات می گوید که انتظار دارد پرونده آن را دریافت از بانک ها و صندوق های اعتباری و سایر موسسات برای سال 2020 سال مالیاتی شامل اطلاعات است. کسانی که ثبت ارسال خواهد شد به IRS در ماه سپتامبر 2021.

سازمان تنظیم مقررات دارای قدرت خوب

اگر امنیت اجتماعی یا شماره شناسایی مالیات دهندگان است گم شده و یا نامعتبر IRS خواهد پرچم آن را به سازمان تنظیم مقررات و سازمان تنظیم مقررات را به اطلاع موسسه مالی که 120 روز برای دریافت اطلاعات. سازمان تنظیم مقررات دارای اختیارات لازم برای مالیات جریمه برای عدم رعایت هر چند آن را نیز می توانید ورزش نيست. گفته بود که 18 ماه تاخیر قبل از سازمان تنظیم مقررات صادر شده و اطلاع از عدم رعایت به یک موسسه مالی.

آژانس درآمد کانادا مقامات برگزار شد جلسه Jan. 29 با بیش از 200 نماینده از موسسات مالی به بحث در مورد پیشنهاد هدایت سند در آنها چگونه باید اقدام کرد. برخی از خودی صنعت گفت: آنها انتظار دارند که هدایت که باید تا پایان ماه مارس برای گفت و موسسات مالی می تواند حساب اگر آنها نمی تواند دریافت اطلاعات پس از تلاش های معقول و منطقی.

هیچ کس به نظر می رسد می دانم که چگونه بسیاری از ساکنان کانادا' مالیات بر فایل های از دست رفته اطلاعات مربوطه. سازمان تنظیم مقررات می گوید که نمی داند که چگونه بسیاری از فایل ها را منتقل کرده به IRS بدون اطلاعات شناسایی و انطباق آن تلاش ها در مراحل اولیه.

سازمان تنظیم مقررات و موسسات مالی موظف به اطلاع دارندگان حساب خود را قبل از ثبت مشترک با IRS. این بدان معناست که بسیاری از کانادایی دارندگان حساب نمی دانند ممکن است که اطلاعات بانکی خود و یا حساب های سرمایه گذاری است که در حال حاضر در دست IRS.

سهام بالاتر در کانادا

متیو Labreche سخنگوی انجمن بانکداران کانادا گفت: این انجمن در حال انتظار برای کسب اطلاعات بیشتر از سازمان تنظیم مقررات قبل از اظهار نظر. او گفت: بانک ها ارسال به سازمان تنظیم مقررات تنها به آنچه قانون در کانادا نیاز است.

الکساندرا Jacobs کانادا اعتباری اتحادیه انجمن گفت: این انجمن با همکاری ذینفعان به اطمینان حاصل شود که اتحادیه های اعتباری خود را برآورده رعایت تعهدات.

فضل پریرا ارشد مشاوره با BLG شرکت حقوقی در تورنتو متخصص در ارائه مشاوره به سرمایه گذاری بودجه. او گفت: ریسک بالاتر در کانادا از در بسیاری از کشورهای دیگر.

"ما باید بیشترین تعداد حساب های از دست رفته با قوطی," او گفت:. "من فکر می کنم ما در این سکون که در آن ما نمی دانیم چه اتفاقی برای کسانی که به طور خاص دارندگان حساب.

"من یک مقدار زیادی از همدلی برای موسسات مالی به دلیل, در پایان روز چگونه می تواند به آنها زور کسی را به دریافت یک شماره شناسایی مالیات دهندگان? ... است که اساسا چسبیده تا دست خود را و گفت: "آره من نشده است مطابق برای این همه سال.'"

فضل پریرا ارشد مشاوره با BLG شرکت حقوقی در تورنتو گفت: ریسک بالاتر در کانادا از در بسیاری از کشورهای دیگر. 0:39

Kevyn بلبل یک شریک با شرکت حسابداری MNP گفت: مخاطبین خود را در موسسات مالی به او گفته اند که آنها در حال حاضر در حال اجرای قوانین جدید. او گفت که او انتظار دارد که بانک ها شروع به امتناع از باز کردن حساب برای کسانی که ممکن است به آمریکا مالیات بر درآمد اما که نمی تواند با ارائه یک شماره شناسایی مالیات دهندگان.

"بچه ها بزرگ به درک من باید نمی شد و مردم دور نشده است, اما من نمی شود جای تعجب نیست اگر که در نهایت به جایی که آنها آن را آسان تر برای انجام این کار از مقابله با بدون هیچ زحمتی از یک سرکش مالیات دهندگان ایالات متحده," او گفت:.

او گفت: برخی از موسسات می تواند قبول مشتری در حالی که کننده فروکش کننده پول به IRS در حساب دارنده نمایندگی گفت بلبل.

در حالی که مالیات بر درآمد پرداخت می شود در کانادا معمولا پاک کردن دلیل مالیات در ایالات متحده بلبل گفت: دو سیستم مختلف مقررات و افراد هنوز هم گاهی اوقات در نهایت با توجه مالیاتی آمریکا.

Kevyn بلبل یک شریک در MNP شرکت حسابداری می گوید: موسسات مالی در حال حاضر شروع به پیاده سازی الزامات جدید. (CBC)

"انتخاب در حال حاضر به پایین یا دروغ گفتن در مورد خود آمریکا وضعیت به موسسات مالی است که شما را در مقابله با و یا گفتن حقیقت," او گفت:. "اگر شما حقیقت را بگویید و آیا ارائه یک شماره امنیت اجتماعی شما یا رفتن به خودداری و یا آنها به سادگی قبول نمی کند شما. اگر به شما ارائه یک شماره امنیت اجتماعی و سپس در نهایت شما در حال رفتن به دریافت نامه از IRS است که تبدیل خواهد شد به تدریج بیشتر و بیشتر در مصر.

"و اگر شما همچنان به چشم پوشی از آن و سپس آن دیگر ممکن است عملی برای ورود به ایالات متحده است."

بلبل گفت: IRS یک برنامه برای کسانی که درک نمی کنند آنها قرار بود به فایل ایالات متحده بازده مالیات بر درآمد. تحت برنامه مالیات دهندگان می تواند دوباره به انطباق با طرح سه سال به ارزش اظهارنامه مالیاتی و شش سال از بانک های خارجی و حساب های مالی ،

الیزابت تامپسون را می توان در رسید elizabeth.thompson@cbc.catinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im