ایالات متحده به دیوان عالی کشور می گوید, گی, زن نما کارگران تحت پوشش برجسته حقوق مدنی قانون

دیوان عالی ایالات متحده روز دوشنبه تحویل آبخيز پیروزی برای حقوق بشر حاکم است که نقطه عطفی فدرال قانون منع تبعی

توسط PATRIS-FUN در 26 خرداد 1399

دیوان عالی ایالات متحده روز دوشنبه تحویل آبخيز پیروزی برای حقوق بشر حاکم است که نقطه عطفی فدرال قانون منع تبعیض در محل کار محافظت همجنسگرا و تراجنسیتی کارکنان.

این 6-3 حاکم به نمایندگی از بزرگترین لحظه برای دفاع از حقوق همجنسگرایان در ایالات متحده از دادگاه عالی قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در سراسر کشور در سال 2015. در حکم قضات تصمیم گرفت که همجنسگرا و تراجنسیتی افراد حفاظت شده تحت عنوان هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 که بارها کارفرمایان از تبعیض علیه کارکنان بر اساس جنسیت و همچنین نژاد و رنگ و ملیت و مذهب.

محل کار تعصب در برابر همجنسگرا و تراجنسیتی کارکنان باقی مانده است قانونی در بسیاری از کشور با 28 ایالات متحده فاقد جامع اقدامات علیه تبعیض.

این احکام در حقوق همجنسگرایان موارد از گرجستان و نیویورک و فراجنسیتی حقوق مورد از میشیگان مربوط به یک مراسم تشییع جنازه به خانه کارمند — تشخیص کارگر جدید در حمایت قانون فدرال است.

حکم نوشته شده توسط محافظه کار عدالت نیل Gorsuch که منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017. قاضی جان رابرتز دیگر محافظه کار همراه با دادگاه چهار لیبرال قضات پیوست Gorsuch نظر. محافظه کار قضات ساموئل Alito, کلارنس توماس و برت Kavanaugh عقیده داشت از حاکم.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال به مخالفت با همجنسگرایان کارگران در دادخواهی.

Aimee استیونز مراسم خانه کارگر در مرکز میشیگان مورد صحبت CBC در روز 6 پس از این مورد شنیده شد در ماه اکتبر گذشته در دیوان عالی کشور است.

"من می دانستم که وجود دارد صدها نفر از مردم مثل من. وجود دارد تا به حال به" استفن گفت: این برنامه در ماه ژانویه است. "اما آن را تا زمانی که من آمد در خارج از ساختمان در Oct. 8 که من متوجه شدم که این تعداد در هزار و نه صد.... اگر من می توانید با قرار دادن نام من را به این و منجر به پیشروی خود برای عدالت و صداقت و سپس من با افتخار به انجام این کار است."

در سال 2013 Aimee Stephens شد اخراج از کار پس از او آمد به او کارفرما به عنوان نما و تصمیم گرفت او را شروع به عنوان یک زن. در حال حاضر پرونده مهم است که قبل از دادگاه عالی ایالات متحده است که انتظار می رود به تصمیم گیری زمانی در این سال است. 10:18

استفن که در مرگ ممکن است به علت عوارض ناشی از نارسایی کلیه بود و خوش بینانه با وجود محافظه کار شیب بالا دادگاه که قضات را ببینید که سال 1964 قانون قابل اجرا بود.

استفن همسر دانا در حال حاضر نمایندگی و مستغلات.

تعریف 'جنسیت' بحث

دادگاه در دو تثبیت موارد مورد افراد همجنسگرا که باید گفت آنها از کار اخراج شدند با توجه به جهت گیری جنسی خود را.

در نیویورک مورد چتربازی و مربی دونالد Zarda اخراج شد در مدت کوتاهی پس از گفتن یک مشتری او همجنسگرا بود. Zarda که برای کار در ارتفاع اکسپرس در لانگ آیلند گفت: گاهی خود را نشان می دهد گرایش جنسی به کاستن از نگرانی زنان ممکن است در مورد اینکه از نزدیک بسته با هم در طول یک شیرجه رفتن.

Zarda درگذشت چهار سال پس از شلیک در یک پایگاه پریدن حادثه در سال 2014 در سوئیس.

جرالد Bostock, که گفت که او خود را از دست داده کار در گرجستان پس از آن شناخته شده او است گی, نشان داده شده است در آتلانتا در سپتامبر. 9, 2019. (لارنس Hurley/فردا نیوز)

در گرجستان مورد دیرین شهرستان کودک خدمات رفاهی هماهنگ در Clayton County نام جرالد Bostock اخراج شد در بررسی عملکرد رخ داده است که تنها چند هفته پس از او پیوست گی, سافتبال بانوان لیگ.

قانونی مبارزه با تمرکز بر تعریف "جنس" در عنوان هفتم. شاکیان همراه با حقوق مدنی و گروه های بسیاری از شرکت های بزرگ استدلال کرده بود که تبعیض علیه همجنسگرا و تراجنسیتی کارگران بود ذاتا بر اساس جنسیت و به تبع آن غیر قانونی بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کارفرمایان را متهم به تبعیض در موارد استدلال کرد که کنگره قصد ندارد برای هفتم برای محافظت از همجنسگرا و تراجنسیتی مردم هنگامی که آن را به تصویب قانون است.

"یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد برای اینکه همجنسگرا یا فراجنسیتی آتش سوزی که فرد برای صفات یا اقدامات آن را مورد سوال در اعضای مختلف انجمن" Gorsuch نوشت: در حکم. "جنسیت نقش لازم و undisguisable نقش در تصمیم گیری دقیقا چه عنوان VII ممنوع."

همجنسگرایان و حامیان موج پرچم خود را در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده در اکتبر. 8, 2019 در واشنگتن زمانی که دادگاه شنیده استدلال در دفاع از حقوق همجنسگرایان موارد است. (مانوئل Balce Ceneta/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری معکوس دولت موضع گرفته تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما که عنوان VII تحت پوشش گرایش جنسی و هویت جنسیتی.

به شدت حمایت رای دهندگان مسیحی انجیلی تهمت گرفته و اقداماتی که باید تضعیف همجنسگرا و تراجنسیتی حقوق پس از 2017.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر حکومت که آسانسور ضد تبعیض حمایت از نما مردم در مراقبت های بهداشتی.

خود دولت نیز حمایت مناسب از کسب و کار خاص حاضر به خدمت گی مردم بر اساس مذهبی در اعتراض به ازدواج همجنس ممنوع ترین نما خدمات اعضا از نظامی و لغو حمایت در دسترسی برای تغییر جنسیت دانش آموزان در مدارس دولتی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب