ایالات متحده گام تا هشدار به روسیه بیش از اقدامات در سوریه

ایالات متحده روز چهارشنبه شدت هشدار به روسیه بیش از آن سیاست های خود در سوریه گفت: مسکو در تلاش بود برای به چا

توسط PATRIS-FUN در 17 بهمن 1398

ایالات متحده روز چهارشنبه شدت هشدار به روسیه بیش از آن سیاست های خود در سوریه گفت: مسکو در تلاش بود برای به چالش کشیدن حضور ایالات متحده در شمال شرقی سوریه با نقض شرایط قرارداد و نیز کمک به تشدید درگیری در شمال غربی استان ادلب.

جیمز جفری ایالات متحده فرستاده ویژه سوریه تعامل و مبارزه با دولت اسلامی عراق و سوریه (داعش) گفت: ایالات متحده بود "بسیار نگران" در مورد دولت سوریه حمله, سوریه در ادلب و او تکرار تماس در مسکو برای پایان دادن به جنگ است.

"این خطرناک است و درگیری است. باید آن را به پایان آورد. روسیه نیاز به تغییر سیاست آن" جفری گفت.

آمریکا و فرانسه و بریتانیا به نام برای سازمان ملل متحد در جلسه شورای امنیت در روز پنجشنبه برای بحث در مورد وضعیت در یمن است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نرم برنامه های خود را به خروج سربازان آمریکایی از سوریه پس از واکنش شدید از کنگره و نگهداری حدود 600 سربازان در شمال شرقی سوریه برای ادامه مبارزه با داعش.

اما در شمال غربی سوریه تاکنون نیروهای نظامی بر روی زمین و در نتیجه کمی اهرم در روسیه و یا دولت سوریه در دفاع از موقعیت خود را.

این ادلب خشونت شتاب در ماه های اخیر با وجود چندین آتش بس تلاش از جمله اخیرا در ماه ژانویه است.

جیمز جفری ایالات متحده فرستاده ویژه سوریه گفت: واشنگتن شد "بسیار نگران" درباره دولت سوریه حمله, سوریه در ادلب. (نیکلاس Kamm/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

روز چهارشنبه نیروهای دولتی سوریه وارد Saraqeb در ادلب یک جنگ نظارت و شاهدان عینی گفت: در تجدید فشار توسط رئیس جمهور بشار اسد برای پس گرفتن آخرین دژ شورشی.

"ما شاهد نه تنها روسیه بلکه ایران و حزب الله به طور فعال در حمایت از سوریه توهین آمیز است. ما نمی دانیم که آیا این توهین آمیز است که فقط برای رسیدن به M4-M5 جاده و یا آن را ممکن است بیشتر" جفری گفت: در اشاره به استراتژیک بزرگراه اتصال سوریه حلب به حما و لاذقیه در ساحل دریای مدیترانه.

جفری گفت: مسکو می تواند تغییر سیاست های خود و نیازهای جامعه بین المللی بدون برکناری بشار اسد.

"کسانی که شرایط نه غیر منطقی. ... آنها نیاز به یک تغییر که در [اسد] دولت رفتار است. که دولت نمی خواهد زنده ماندن تا یک هفته بدون کمک."

مسکو پر کردن خلاء آمریکا

شمال شرقی سوریه پیچیده است میدان نبرد با نیروهای ایالات متحده و ترکیه و روسیه و همچنین دولت سوریه و هم تراز ایران شبه نظامیان عامل گاهی اوقات در نزدیکی.

ارتش سوریه سربازان پیشرفت در روستای قد بلند, Touqan, در سوریه را در شمال غربی استان ادلب در حدود 45 کیلومتر از شهر حلب در روز چهارشنبه. (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

مسکو بوده است پر کردن خلاء آمریکا در عقب نشینی از این منطقه و د دادن confliction موافقت نامه بین دو طرف اطمینان حاصل شود آنها برای جلوگیری از هر گونه درگیری.

اما جفری گفت و شده اند وجود دارد بیشتر حوادث روسیه را به نقض شرایط از د دادن confliction در آنچه که او به عنوان تلاش برای به چالش کشیدن ایالات متحده از حضور در آن وجود دارد.

"ما دیده ایم تعداد محدودی از موارد که در آن ... سعی کردم برای آمدن به این منطقه که در آن ما و SDF در حال گشت و در داخل خطوط اساسی ما ترسیم. کسانی هستند که نگرانی من," او گفت: با اشاره به کردی-led سوریه نیروهای دموکراتیک (SDF) که با این نسخهها کار با واشنگتن در شمال شرقی سوریه.

او گفت: در حالی که تعداد این حوادث بسیار زیاد آنها در حال افزایش است. "بنابراین مشکل است," او گفت:, و به نام در مسکو را به پایبندی به طور کامل به د دادن confliction توافق با ایالات متحدهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب