ایالات متحده به COVID-19 دریافت کیت های آزمایش به عنوان کاخ سفید Enacts ویروس پاسخ

واشنگتن — مقامات بهداشت فدرال درهم جمعه به کروناویروس تست و در حال اجرا در هر کشور به عنوان برگ برنده دولت نش

توسط PATRIS-FUN در 10 اسفند 1398

واشنگتن — مقامات بهداشت فدرال درهم جمعه به کروناویروس تست و در حال اجرا در هر کشور به عنوان برگ برنده دولت نشانه ممکن است همچنین استناد 70 سال دفاع قانون برای تضمین در دسترس بودن دنده محافظ باید این ویروس گسترش یافته است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: دو آمریکایی آزمایش مثبت برای این ویروس از گروه قرنطینه مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز.

مقامات بهداشت در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن نگران گسترش ویروس از طریق West Coast جوامع پس از تایید سه بيماران آلوده به معنی ناشناخته.

سازمان بهداشت جهانی ارتقا سطح خطر از این ویروس را "بسیار بالا" را به عنوان آن را همچنان به گسترش در سراسر جهان است. شب جمعه وزارت امور خارجه مشورتی صادر گفتن آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به ایتالیا که تاکنون نزدیک به 900 موارد است. یک سفر مشورتی در حال حاضر در محل برای چین است.

دو روز پس از کاخ سفید به طور ناگهانی تغییر چرخ دنده ها از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه اطمینان از حداقل متحده خرید اینترنتی به یک بسیج تحت معاون رئیس جمهور مایک پنس دولت این پیام هنوز هم نیست به طور کامل بدون درز.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاسی انتصاب و حزبی حرفه ای دولتی دانشمندان هر دو توافق دارند که زمان خطر به آمریکایی ها کم است هر چند که می تواند به سرعت تغییر کند. اما برخی از مقامات سیاسی در ادامه به ارائه اطمینان داد که نگرانی ها را بیش از ضربه به زودی در حالی که دانشمندان در حال تاکید بر آماده سازی برای شرایطی که هنوز ناشناخته است.

"من تصدیق می کنم که این می تواند تغییر کند. من اذعان وضعیت می تواند بدتر. من اذعان خطرات" کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow به خبرنگاران گفت: جمعه. "اما با توجه به آنچه ما می دانیم ... به نظر می رسد به من مانند بازار رفته بیش از حد است."

بازارهای مالی همچنان به اسلاید داو جونز متوسط درد و رنج آن بدترین هفته پس از بحران مالی 2008.

بعد از آن در روز رئیس فدرال جروم پاول نشان داد که بانک مرکزی خواهد کاهش نرخ بهره برای حمایت از اقتصاد در صورت نیاز. در کاپیتول هیل قانونگذاران از هر دو طرف در حال کار بر روی هزینه های لایحه به پرده برداری از اوایل هفته آینده و انتظار می رود دو تا سه برابر بیشتر از $2.5 میلیارد کاخ سفید درخواست کرده بود برای ضد ویروس تلاش.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به نام توجه به وسعت گزینه های زیر در نظر گفتن خبرنگاران دولت ممکن است استناد 1950 دفاع تولید عمل برای اطمینان از تولید لوازم مورد نیاز برای آنتی ویروس تلاش. برای مثال دولت می گوید آن نیاز به 300 میلیون ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است اما تنها 30 میلیون انبار.

"ما با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند که لازم است" گفت: آذر. "به طوری که قدرت است که ما داریم و ما قصد داریم به استفاده از به دست آوردن هر چیزی که ما باید برای به دست آوردن." وی افزود: دولت می خواهد برای جلوگیری از اختلالات.

مدت کوتاهی قبل از کالیفرنیا مورد اعلام شد, مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: "ما در همان عدد است."

"ما نیست و از دست هر کسی نشده و امیدوارم ما می توانیم نگه داشتن آن سالم و دست نخورده," او گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید برای یک تظاهرات سیاسی در کارولینای جنوبی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او هنوز هم با توجه به انکار ورود به مردم از کشورهای متاثر از coronavirus. "ما به دنبال در که در حال حاضر," او گفت:. "و ما به دنبال در یک زن و شوهر از کشورهای چند کشور است که باید کمی نامتناسب بالا تعداد و ما در حال رفتن به آن تصمیم گیری خیلی زود است."

برای CDC این بیماری کارآگاهان اولویت در حال حاضر راه اندازی تست های سراسر کشور زیرساخت پس از یک لرزان شروع می شود. دکتر نانسی Messonier های CDC ارشد بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت: هدف این است که هر دولتی قادر به تست این ویروس تا پایان هفته آینده.

سه مرحله تست کیت از CDC است که جایگزین با یک فرایند دو مرحله ای که r. schultze ، گفت: باید بهتر کار می کنند.

"هدف ما این است که هر ایالتی و محلی در بخش بهداشت و درمان انجام خود را تست تا پایان هفته آینده" گفت: r. schultze،. که به عنوان یک گام مهم به دلیل آن که فشار خط مقدم نظارت و نزدیک به جوامع محلی که در آن موارد جدید ممکن است خود را در حال حاضر.

بیماری کارآگاه هنوز ردیابی تماس های از شمال کالیفرنیا که ممکن است فرد برای اولین بار در ایالات متحده به بیمار بدون نیاز سفر به چین و یا داشتن شده است در تماس نزدیک با یک بازگشت مسافر.

"ما باید به یاد داشته باشید در حال حاضر که در مورد تعداد در ایالات متحده واقعا کم است" گفت: r. schultze،. "که بازتابی از مهاجم مهار تلاش های دولت ایالات متحده است. ما امیدواریم که که اگر گسترش, گسترش محدود خواهد شد و هر گونه بیماری در ایالات متحده خواهد بود خفیف."

جهانی شیوع ویروس تبدیل به یک آزمون از مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار و دولت او را ظرفیت برای حفاظت از کشور است. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند رئیس جمهور باید اجازه دهید که دانشمندان در دولت را منجر شود.

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

"کاخ سفید توابع بهترین زمانی که آن را به پیروی از رهبری از کارشناسان در پاسخ اضطراری" گفت: John Byrne, رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی اعتماد به امریکا, سلامت, که با این نسخهها کار با دولت در تمام سطوح برای بهبود سلامت عمومی است.

اگر چه رئیس جمهور خود معروف تردید از علم و کاخ سفید در حال حاضر در تلاش برای فراگیر خود را با بالا پرواز تخصص علمی. جمعه اعلام کرد مقامات کاخ سفید و آکادمی ملی علوم به تاسیس یک کمیته از کارشناسان بیماری های عفونی به کمک در coronavirus تهدید.

"ما در حال ایجاد یک خط مستقیم به ملت های علمی ذهن در بهداشت عمومی" گفت: Kelvin Droegemeier مدیر کاخ سفید از سیاست علم و فناوری.

هفته آینده کنگره است که انتظار می رود به منظور تسریع مرکب صرف لایحه ضد ویروس مبارزات انتخاباتی است که می تواند کل بین $6 میلیارد و 8 میلیارد دلار است.

دولت می گوید که بودجه کافی برای دریافت از طریق به مارس اما کنگره باید به عمل با بیشترین سرعت ممکن به تصویب بودجه اضافی. کاخ سفید می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت نام, هزینه, لایحه آن از اواسط ماه مارس.

به کشورهای دیگر ضربه coronavirus انصراف از فعالیتهای عمومی و شاتر مدارس HHS وزیر آذر گفت: چنین اقداماتی می تواند بخشی از مهار toolkit اینجا اگر مورد نیاز است.

نگه داشتن بچه ها از مدرسه به خانه و محل کار در حال اجرا بر روی یک اسکلت کارکنان بخشی از آنچه که کارشناسان اجتماعی "فاصله" یک راه برای نگه داشتن مردم از گذراندن بیماری به یک دیگر. اخیرا در سال 2009 یک آنفولانزای همه گیر منجر به تعطیلی مدارس در ایالات متحده بسیاری از جوامع است.

"می توان آن را نشان داد تحت شرایط خاص است که آن را ممکن است حس را به نزدیک یک مدرسه یا مدارس و یا اقدامات دیگر مانند است که گفت:" آذر. در ایالات متحده خواهد بود که تصمیم گیری ساخته شده در سطح محلی است.

"آنچه همه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که فقط باید بسیار شفاف و ... با مردم برای دریافت ذهنی ما قاب در اطراف آن وجود دارد چیزهایی که شما ممکن است ببینید" گفت: آذر. "این بدان معنی نیست که شما را ببینید (آنها را)."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان رابرت برنز, Kevin Freking و Lauran Neergaard کمک کرده است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب