استرالیا ب. ظ می گوید: کشور دریافت سازگار حملات سایبری نیست نام منبع

آمريکا و افزایش حمله از "پیچیده مبتنی بر دولت سایبر بازیگر" به نخست وزیر استرالیا روز جمعه گفت. نخست وزیر اسکا

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

آمريکا و افزایش حمله از "پیچیده مبتنی بر دولت سایبر بازیگر" به نخست وزیر استرالیا روز جمعه گفت.

نخست وزیر اسکات موریسون نمی خواهد نام دولت و به او گفت که او ساخته شده تهدید عمومی برای افزایش آگاهی.

"این فعالیت با هدف قرار دادن استرالیا سازمان در سراسر طیف وسیعی از بخش ها از جمله تمام سطوح دولت, صنعت, سیاسی, سازمان, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان ضروری ارائه دهندگان خدمات و اپراتورها از دیگر زیرساخت های حیاتی," موریسون به خبرنگاران گفت:.

اگر چه خطر بود ثابت فرکانس حملات افزایش یافته بود "بیش از چند ماه است," او گفت:.

"این اقدامات یک دولت مبتنی بر بازیگر با قابلیت های قابل توجهی. وجود دارد بیش از حد بسیاری از دولت های مبتنی بر بازیگران که کسانی که توانایی."

وحی می آید پس از گزارش رویترز کانبرا مشخص بود در ماه مارس سال گذشته که چین مسئول هک حمله در استرالیا در پارلمان. استرالیا هرگز علنا مشخص است که منبع حمله و چین را تکذیب کرد آن را به عهده دارد.

ایالات متحده امنیت متحد استرالیا تیره و تار روابط با بزرگترین شریک تجاری چین با هل دادن برای یک تحقیق بین المللی به منبع و گسترش COVID-19 که برای اولین بار پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

چین در هفته های اخیر ممنوع صادرات گوشت گاو از استرالیا بزرگترین کشتارگاهها به پایان رسید تجارت در استرالیا جو با تعرفه دیوار و هشدار داد شهروندان خود در برابر مراجعه به استرالیا.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian رد هر گونه نقش در موریسون اتهامات گفت چین "شده است مخالفت و مبارزه با همه نوع از حملات سایبری."

اتهامات "کاملا بی اساس مزخرف" ژائو خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه در روز جمعه.

استرالیا, وزیر دفاع لیندا رینولدز گفت: مشاوره نشان داد در مقیاس بزرگ از اطلاعات شخصی و نقض از حمله.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب