مینیاپولیس اداره پلیس است که خروج از مذاکرات اتحادیه در پی جورج فلوید مرگ

(MINNEAPOLIS) — مینیاپولیس اداره پلیس را برداشت از پلیس اتحادیه قرارداد مذاکرات رئیس Medaria Arradondo گفت: د

توسط PATRIS-FUN در 21 خرداد 1399

(MINNEAPOLIS) — مینیاپولیس اداره پلیس را برداشت از پلیس اتحادیه قرارداد مذاکرات رئیس Medaria Arradondo گفت: در اعلام اولین گام در آنچه که او گفت می تواند تحول اصلاحات به آژانس در پی جورج فلوید مرگ است.

Arradondo گفت: بررسی کامل قرارداد برنامه ریزی شده است. او گفت: قرارداد نیاز به بازسازی به ارائه شفافیت بیشتر و انعطاف پذیری برای اصلاحات واقعی. نقد و بررسی خواهد نگاه به مسائل از جمله مهم حادثه پروتکل های استفاده از زور و انضباطی پروتکل از جمله شکایات و داوری.

او گفت: آن را ناتوان کننده برای یک رئیس که وجود دارد زمینه را برای خاتمه یک افسر و یک شخص ثالث و ساز با این نسخهها کار به نگه داشتن این فرد در خیابان.

"این کار باید فرآیندی اما من باید آن را انجام دهید" Arradondo گفت: اصلاحات.

او همچنین وعده داد تحقیقات جدید و استراتژی به نقطه و مداخله با مشکل افسران.

Arradondo sidestepped یک سوال در مورد اینکه آیا او فکر کرد که اتحادیه سر باب Kroll اغلب دیده می شود به عنوان یک مانع به اصلاحات باید در گام پایین.

Arradondo شهر اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس پلیس پیوست مینیاپولیس اداره پلیس در سال 1989 به عنوان افسر گشت در نهایت کار راه خود را به حوزه بازرس و رئیس امور داخلی واحد است که به بررسی سوء رفتار افسر اتهامات. در طول راه او و چهار نفر دیگر سیاه افسران با موفقیت شکایت وزارت تبعیض در تبلیغات پرداخت و نظم و انضباط.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب