آمریکا سیلی تحریم کری لام دیگر در هنگ کنگ مقامات

ایالات متحده آمریکا روز جمعه تحریم های تحمیل شده بر هنگ کنگ مقامات از جمله نرم افزار-چین رهبر از دولت متهم آنه

توسط PATRIS-FUN در 18 مرداد 1399

ایالات متحده آمریکا روز جمعه تحریم های تحمیل شده بر هنگ کنگ مقامات از جمله نرم افزار-چین رهبر از دولت متهم آنها را تضعیف استقلال و محدود کردن آزادی بیان و تجمع در این مستعمره سابق بریتانیا.

وزارت خزانه داری اعلام کرد تحریم ها علیه, کری لام رهبر دولت در هنگ کنگ و 10 مقامات دیگر است. تحریم ها آخرین در یک رشته از اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته است با هدف قرار دادن چین به عنوان تنش بین دو کشور افزایش بیش از اختلافات تجاری و coronavirus.

تحریم ها مجاز شدند با یک فرمان اجرایی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی امضا به وضع مجازات در برابر چین برای تلاش های خود را برای محدود کردن معترضان در هنگ کنگ است.

هنگ کنگ به مدت طولانی لذت می برد و آزادی های مدنی دیده نمی شود در جای دیگر در سرزمین اصلی چین به دلیل آن است که اداره تحت "یک کشور دو سیستم" اصل در محل پس از آن بازگشته و به قانون در سال 1997.

اما پکن تحمیل جارو امنیت ملی قانون در هنگ کنگ اوایل سال جاری افزایش نگرانی های گسترده در مورد دولت چین در سرکوب تظاهرات ضد دولتی.

"اخیر اعمال سخت گیرانه امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است نه تنها تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال آن را نیز نقض حقوق مردم در هنگ کنگ" وزارت خزانه داری در بیانیه ای گفت.

وزارت خزانه داری گفت: قانون جدید اجازه داده است مقامات در سرزمین اصلی چین به کار با مصونیت از مجازات در هنگ کنگ موظف است "امنیت ملی آموزش و پرورش" در هنگ کنگ مدارس تضعیف حاکمیت قانون و زمینه گذاشته به سانسور افراد و رسانه "تلقی غیر دوستانه" به چین است.

ایالات متحده آمریکا گفت: لام رئیس اجرایی هنگ کنگ است "به طور مستقیم مسئول اجرای پکن سیاست های سرکوب آزادی و فرایندهای دموکراتیک."

در سال گذشته لام تحت فشار قرار دادند و اجازه می دهد تا شهروندان به تحویل به سرزمین اصلی تنظیم کردن تظاهرات مخالفان در هنگ کنگ با توجه به خزانه است.

چین 'تبر زن': Sasse

جمهوری خواه ایالت بن Sasse نبراسکا عضو کمیته اطلاعات مجلس سنا به نام Lam "پکن تبر زن است."

او گفت: او با حزب کمونیست چین به کشتن هنگ کنگ استقلال و روده حکومت قانون است.

"این بزدل خیانت آزادیخواه مردم هنگ کنگ و شایسته به پرداخت قیمت گزاف," او گفت:.

پلیس منجر به یک زن دور در طول یک تظاهرات در یک مرکز خرید در هنگ کنگ در ماه جولای 6, به زودی پس از معرفی جدید امنیت ملی قانون است که باعث می شود دیدگاه های سیاسی شعارها و نشانه دفاع از هنگ کنگ استقلال یا آزادی غیر قانونی است. (اسحاق لارنس/خبرگزاری گتی ایماژ)

روز جمعه اقدام به بلوک تمام اموال یا دارایی های دیگر که افراد را در درون ایالات متحده حوزه قضایی است.

"به عنوان یک نتیجه از امروز اقدام, تمام اموال و منافع در ملک از افراد نام برده در بالا و از هر گونه اشخاص هستند که مالکیت مستقیم یا غیر مستقیم 50 درصد و یا بیشتر آنها را به صورت جداگانه و یا با دیگر مسدود افراد هستند که در ایالات متحده و یا در اختیار یا کنترل از ایالات متحده افراد مسدود شده و باید گزارش شود به [وزارت خزانه داری]" بیانیه بخوانید.

همچنین تحریم شد کریس تنگ, کمیساریای از هنگ کنگ نیروی پلیس به اتهام "تابع دستگیر, بازداشت یا زندانی کردن افراد" تحت امنیتی جدید و سابق کمیسر پلیس, Stephen پایین.

"حزب کمونیست چین ساخته شده است روشن است که هنگ کنگ هرگز دوباره لذت بردن از درجه بالایی از خودمختاری که پکن خود را وعده داده شده به هنگ کنگ مردم و انگلستان برای 50 سال" وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بیانیه ای گفت.

"رئیس جمهور تهمت روشن ساخته است که ایالات متحده خواهد شد بنابراین درمان هنگ کنگ به عنوان" یک کشور و یک نظام و اقدام علیه افرادی که خرد هنگ کنگ مردم آزادی."

مقامات باقی مانده تحریم بودند از:

  • John Lee Ka-chiu, وزیر امنیت در هنگ کنگ که دارای معرفی جدید پلیس واحد به اجرا امنیتی جدید قانون.
  • ترزا چنگ وزیر دادگستری است.
  • Erick Tsang از قانون اساسی و سرزمین اصلی امور.
  • Xia Baolong مدیر هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر و معاون مدیر ژانگ Xiaoming.
  • لو Huining مدیر هنگ کنگ دفتر رابط.
  • ژنگ Yanxiong مدیر یک دفتر جدید برای حفاظت از امنیت ملی در هنگ کنگ
  • اریک چان دبیر کل کمیته برای حفظ امنیت ملی است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن