ایالات متحده می بیند گرم بحث در دولت و دولت های محلی در سطح بیش از اجباری ماسک پوشیدن

زمانی که coronavirus هایش در چین سرمایه این هفته در پکن لغو پروازها به حالت تعلیق reopenings و توصیف این وضعیت

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

زمانی که coronavirus هایش در چین سرمایه این هفته در پکن لغو پروازها به حالت تعلیق reopenings و توصیف این وضعیت به عنوان "بسیار قبر." اما با موارد افزایش در برخی از ایالات آمریکا مقامات محلی باید خودداری کردند در حتی نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک.

در ایالات متحده آمریکا است که در اکثر موارد تایید شده و مرگ و میر در جهان, مقامات کشتی روز شنبه با متعادل کردن تقاضا برای حقوق اساسی و آزادی های فردی با هشدار از مقامات بهداشت که سهل انگاری خواهد عواقب مرگبار.

ماسک بحث در حال پخش است در سراسر کشور به ویژه در سخت ضربه متحده که در آن پوشش صورت را تبدیل به یک سیاسی و فرهنگی بحث است. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا مرگ و میر بیش از حد 117,000.

سلامت مدیران و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گویند پوشیدن پوشش صورت در عمومی ضروری است به سرعت گسترش ویروس.

در آریزونا بیش از 1,100 نفر بازدید اتاق های اورژانس در روز سه شنبه به تنهایی با مثبت و یا موارد مشکوک. آلاباما نیز در حال اجرا است از بیمارستان فضا تکان دهنده مهیجی بحث بیش از یک ماسک مورد نیاز است. کشورهای دیگر که نمی موظف به پوشش صورت مانند تگزاس و فلوریدا در حال دیدن عفونت افزایش می یابد.

سازمان دیده بان | ماسک الزامی نیست خیلی ساده:

متخصص بیماری های عفونی دکتر اسحاق Bogoch وزن در بر اجباری ماسک و انتاریو بازگشایی طرح است. 1:29

صدها نفر از متخصصان پزشکی امضای نامه ای خواستار آریزونا دولتی mlb نیاز به آنها را. در مواجهه با فشار به عنوان موارد افزایش جمهوریخواه گفت: شهرهای آزاد بودند به دستور ماسک.

"برای برخی از چیزهایی که یک ایالت بخشنامه و یا دستور اجرایی بسیار خوب کار می کند" گفت: Ducey. "اگر شما باید 12 یا 13 استان ها که می گویند" پوند شن و ماسه " در یک فرمان اجرایی ... این خود شکست اجرایی شود."

آریزونا این کشور بالاترین هفت روز به طور متوسط تست مثبت رای: 17.7 درصد یا حدود دو برابر میانگین ملی و بالاتر از 10 درصد آستانه است که مقامات بهداشت پیدا کنید نگران کننده است. این شهر همچنین دارای بسیاری از موارد جدید سرانه در ایالات متحده آمریکا در گذشته 14 روز.

دولت پیشرو سیستم بیمارستان می گوید آن را تقریبا در حال اجرا از تخت و چندین رستوران ها و دیگر کسب و کار بسته اند چرا که کارکنان آزمایش مثبت در هفته گذشته است.

فلوریدا دیدن موارد افزایش در بالغين جوان

همان چیزی است که اتفاق می افتد در بخش هایی از ایالت فلوریدا که در آن افراد زیر 35 در حال آزمایش مثبت در یک نرخ بالاتر از همه گیری آغاز شد, کمک به افزایش موارد, مقامات گفت.

شهر ساحلی سن پترزبورگ فلوریدا., تا به حال سه محبوب میله از کارکنان آزمایش مثبت و آن را در حال حاضر نیاز به کارگران که در تماس با مردم به پوشیدن ماسک — که برخی از سخت ضربه شهرستانها در جنوب فلوریدا انجام شده است برای هفته ها.

ریک Kriseman شهر شهردار گفت که او نیز قصد دارد تا نیاز مردم به پوشش چهره خود را در کسب و کار و دیگر فضاهای عمومی.

"ما می توانیم پوشیدن ماسک, محافظت از دیگران و خودمان و یا ما می تواند کمک به کسی مرگ است. شاید حتی خود ما" Kriseman گفت.

از حزب دموکرات گفت: کالیفرنیا ، ران DeSantis به تشویق مردم به استفاده از ماسک و نه موظف آنها.

DeSantis گفت که او قصد ندارد از بسته شدن فلوریدا اقتصاد دوباره با وجود این ایالت افزایش موارد جدید که در صدر 1,000 چهارشنبه 15 روز متوالی. او گفت: بسیاری از کسانی که بیمار شدن جوان هستند و بعید است به رنج می برند بیماری های جدی و یا مرگ.

سازمان دیده بان | اخیر نقاط داغ مورد, می گوید دکتر Anthony Fauci:

رزماری بارتون می پرسد ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی متخصص در مورد چگونه کشور خود را به کار گرفته همه گیر و چه در آینده. 8:31

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

نگرانی در مورد رشد تعداد عفونت در افراد جوان را تحت فشار قرار دادند مقامات در San Antonio منطقه به منظور ماسک در عمومی به عنوان عفونت در حفظ و افزایش در تگزاس است.

"آنچه ما در حال انجام در اینجا این است که برای محافظت از زندگی و ایمنی از سن آنتونیو جامعه" شهردار ران Nirenberg گفت و اشاره کرد که اکثر عفونت ها در منطقه هستند و در افراد جوانتر از 40.

بعد از چهارشنبه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه گفت: دولت های محلی می تواند نیروی کسب و کار به نیاز مشتریان و کارگران به پوشیدن ماسک, اما او نمی خواهد شماره یک ایالت سفارش. دوم-پرجمعیت ترین مجموعه دولت روزانه رکوردهای جدید COVID-19 موارد با 3,129 و بستری شدن در بیمارستان. این 2,793 بستری شدن در بیمارستان علامت بالا روزانه به 10 بار در 11 روز.

تفرقه جلسات شورای در آلاباما کالیفرنیا

در مونتگمری علا., که در آن موارد خونتان موضوع ماسک فوران در طول یک جلسه شورای اسلامی شهرستان که در آن اعضای رد یک پیشنهاد به دستور آنها در مجامع عمومی از 25 یا بیشتر.

دکتر بیل Saliski یک متخصص ریه در جکسون در بیمارستان در مونتگمری نام در این شهرستان به تصویب یک ماسک نیاز و اعلام کرد: "در صورت ادامه این راه ما قصد داریم برای رفتن به تاخت و تاز کردن."

برخی از رهبران شهر ابراز نگرانی در مورد زیر پا گذاشتن روی حقوق مردم.

"من فکر می کنم به کسی چیزی یا کسی نیاز به پوشیدن چیزی است که نفس بیش از حد یک," عضو شورای برانتلی لیون گفت.

خدمات بهداشتی و درمانی کارگر تابستان Deibert سمت چپ کنترل درجه حرارت از جیمز McCluskey, راست, به عنوان او می رسد برای کار قبل از بازگشایی باغ وحش سن دیگو در ژوئن 11. کالیفرنیا است که دیده می شود بیش از 5,200 COVID-19 مرگ و میر به بازگشایی برخی از جاذبه های گردشگری است. (گرگوری Bul/آسوشیتد پرس)

با وجود آن لیبرال شهرت گرم جنگ نیز دیده شده است و در کالیفرنیا است.

هفته گذشته رئیس افسر بهداشت برای اورنج کانتی در کالیفرنیای جنوبی استعفا داد اعتراض و حمله شخصی پس از او صادر سفارش به پوشیدن ماسک ، چهار سلامت دیگر افسران در کالیفرنیا استعفا یا بازنشسته در دو ماه گذشته به عنوان دو عمومی وزارت بهداشت, مدیران رسانه های محلی گزارش کرده اند که مرگ و میر در ادامه به افزایش در دولت است.

بستری شدن در بیمارستان باید مشخصی 40 درصد در سان Joaquin پرورش می یابند و این شهرستان یکی از ده در پرجمعیت ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه قرار دادن در یک لیست سازمان دیده بان از مکان های که ممکن است دستور به قفل کردن اقتصاد خود را دوباره بعد از هفته دقیق بازگشایی.

اما زمانی که مایکل Tubbs شهردار بخشداری استاکتون ارسال فرمان نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در مکان های عمومی, او نه تنها یک رای از شش عضو دیگر شورای شهر.

آن را "سیاسی خطر به عمل در جهت منافع بهداشت عمومی" شکایت Tubbs یک لیبرال که شهر دارای چندین محافظه کاران در شورای.

روز سه شنبه دولت گزارش داد حدود 160,000 تایید COVID-19 مورد و بیش از 5,200 مرگ و میر.

با ماسک تبدیل شدن به یک نماد سیاسی دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن گرفته است هدف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به این بیماری همه گیر.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به سبک خود را به عنوان یک رئیس جمهور زمان جنگ. بر خلاف هر گونه دیگر زمان جنگ, رهبر, او طول می کشد هیچ مسئولیتی در او تمرینات هیچ رهبری در حال حاضر او فقط صاف تسلیم مبارزه" بایدن گفت.

بایدن را پوشیده است و یک ماسک بارها و بارها در رویدادهای عمومی در حالی که تهمت نیست و حتی در موارد مانند تور خودکار کارخانه طبقه زمانی که آنها مورد نیاز است. مشاوران می گویند تهمت معتقد است آنها unflattering و که با پوشیدن یکی از پروژه های ضعف است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب