ایالات متحده می بیند تمام زمان بالا در روزانه تایید coronavirus موارد

آخرین:تگزاس و فلوریدا را پایین نگه داشته روی میله دوباره جمعه در بزرگترین عقب نشینی هنوز در میان موجی در سراسر

توسط PATRIS-FUN در 7 تیر 1399

آخرین:

تگزاس و فلوریدا را پایین نگه داشته روی میله دوباره جمعه در بزرگترین عقب نشینی هنوز در میان موجی در سراسر جنوب و غرب است که ارسال این تعداد تایید شده جدید کروناویروس عفونت در هر روز در ایالات متحده به تمام زمان بالا از 40,000.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت دستور داد تمام میله بسته شده در حالی که در فلوریدا ممنوع مصرف الکل در همه موسسات است. با هم این دو کشور پیوست کوچک اما لیست در حال رشد از کسانی هستند که یا پس گرد یا قرار دادن هر بیشتر دوباره دهانه اقتصاد در انتظار به دلیل باز گشت توسط ویروس.

حتی پس از, آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز جمعه به صدا توجه داشته باشید از خوش بینی در طول یک بعد از ظهر جمعه در کنفرانس خبری گفت که 34 متحده نشان می دهد اندازه گیری ثبات تعداد موارد جدید.

"همانطور که ما شاهد موارد جدید در حال افزایش, و ما در حال پیگیری آنها را با دقت بسیار ممکن است تمایل در میان مردم آمریکا به فکر می کنم که ما در حال بازگشت به جایی که ما از دو ماه پیش که ما در یک زمان از ضرر و زیان و مشکلات بزرگ در مردم آمریکا است. واقعیت این است که ما در یک مکان بسیار بهتر است," او گفت:.

پنس تلاش برای قرار دادن یک چرخش مثبت در این واقعیت است که در بسیاری از حوزه های قضایی, کسانی که زیر 35 سال هستند و حدود نیمی از عفونت های جدید با توجه به اینکه افراد جوان بازیابی سریع تر از اثرات ویروس.

سازمان دیده بان | متخصص تماس در افراد جوان به قبول 'مسئولیت اجتماعی'

بالا متحده متخصص بیماری های عفونی نامیده می شود در افراد جوان به قبول 'مسئولیت اجتماعی' در میان موجی از تست مثبت برای کوروناویروس. 1:03

در ضمن تعداد واحد-بعد تایید عفونت های جدید در ایالات متحده افزایش یافت و گذشته از قبلی بالا از 36,400 که قرار بود در تاریخ 24 آوریل در یکی از مرگبارترین امتداد در بحران تا کنون با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. متوسط تعداد موارد جدید در هر روز افزایش یافته است و حدود 60 درصد بیش از دو هفته گذشته با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

در حالی که افزایش اعتقاد بر این است تا منعکس کننده در بخش تا حد زیادی گسترش, تست کارشناسان می گویند وجود شواهد کافی این ویروس در حال باز گشت از جمله افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در بخش های از کشور به ویژه در جنوب و غرب است.

آریزونا یکی از 19 متحده که در آن جدید کروناویروس موارد در حال افزایش است. رژیم صهیونیستی. mlb مجاز فردی آریزونا شهرستانها برای ایجاد سیاست های خود را در مورد چهره-پوشش الزامات و اجرای. (کریستین پترسون/گتی ایماژ)

مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا به حدود 600 در روز در مقایسه با حدود 2200 در اواسط ماه آوریل است. با وجود افزایش در موارد برخی از کارشناسان ابراز تردید است که مرگ و میر خواهد شد بازگشت به سطح که به دلیل پیشرفت در درمان و پیشگیری و همچنین به دلیل سهم زیادی از عفونت های جدید در افراد میانسال که بیشتر از آنهایی که مسن تر برای زنده ماندن.

این ویروس مقصر 124,000 مرگ و میر در آمریکا و 2.4 میلیون تایید عفونت در سراسر کشور توسط دانشگاه جانز هاپکینز' تعداد هر چند پنس به نقل از یک مجموع از 126,000.

اما این اعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر به دلیل محدود تست و عوامل دیگر. مقامات در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با تکیه بر آزمایش خون تخمین زده شنبه که 20 میلیون آمریکایی آلوده شده اند. که در حدود شش درصد از جمعیت و نزدیک به 10 برابر بالاتر از رسمی شمارش.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی در واکنش جهانی به COVID-19:

دکتر مایکل Gardam می گوید ایالات متحده و ارقام نشان می دهد coronavirus 10 برابر گسترده تر از آمار رسمی نشان می دهد به خوبی می تواند دقیق باشد. 6:42

در علاوه بر این به بسته شدن میله دوباره ابوت کوچک پشت رستوران ظرفیت و تعطیل قایق سواری در عملیات و گفت: هر, هوای آزاد, گردهمایی بیش از 100 نفر خواهد نیاز به تایید از دولت های محلی. حرکت در آمد که در تعدادی از بیماران در بیمارستان تگزاس ایالت بیش از دو برابر در دو هفته.

در روز پنج شنبه آریزونا قرار داده و بر برگزاری هر گونه تلاش بیشتر برای بازگشایی اقتصاد با کالیفرنیا ، mlb گفت: اعداد "همچنان به رفتن در جهت اشتباه است." آریزونا گزارش بیش از 3000 عفونت های اضافی پنج شنبه در چهارمین روز هفته با افزایش بیش از آن خوانده شده را علامت.

نوادا فرماندار دستور داد که با پوشیدن ماسک صورت در لاس وگاس قمار گنجانده شده است.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

به عنوان 12:45 p. m. ET در جمعه کانادا تا به حال 102,733 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 65,652 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,552.


در اروپا این مقام مسئول اسپانیا's پاسخ به COVID-19 می گوید وارداتی عفونت در حال رشد منبع نگرانی به این قاره آماده به استقبال بیشتر بازدید کنندگان است.

اپیدمیولوژی فرناندو سیمون روز پنجشنبه گفت که 54 افرادی که تا به حال قرارداد این بیماری در هفته گذشته مرتبط شده اند به تازگی وارد کنندگان در کشور اسپانیا است. او پیشنهاد کرد که کنترل باید سخت و منطقه ای و محلی باید آماده اعمال موضعی انزوا برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

پادشاه و ملکه Letizia اسپانیا استقبال تماشاگران به عنوان آنها را به یک پیاده روی در تفرجگاه از پلاتخا د سرنل در پالما د مایورکا. (کلارا Margais/گتی ایماژ)

در بریتانیابهداشت وزیر مت Hancock هشدار داد که دولت این قدرت را نزدیک سواحل و دیگر فضاهای عمومی در میان نگرانی ها در مورد عمومی پایبندی به فاصله فیزیکی قوانین.

جمعیت عظیمی در سواحل شنبه باعث نگرانی است. سطل زباله سرریز اضافی پلیس نامیده می شدند و جاده های روستایی قفل توسط beachgoers در حال حاضر نشانه هایی حاکی از این منطقه پر است.

هنکاک گفت TalkRadio که او "تمایلی" به فضاهای عمومی به عنوان "مردم را به یک کار بسیار دشوار و مستند." او گفت: "ما اقدام خواهد کرد" اگر وجود دارد افزایش در تعداد coronavirus موارد است.

سازمان دیده بان | جمعیت عظیم نادیده گرفتن فیزیکی, فاصله, قوانین گله به انگلستان سواحل:

برخی از بخش هایی از ایالات متحده هستند نیروبخش برای تاثیر در بیمارستان ها به عنوان موارد COVID-19 خروش در میان فقدان اراده سیاسی برای پاسخ. 2:01

در ضمن سوئد's ارشد اپیدمیولوژی آندرس Tegnell, مشت در سازمان بهداشت جهانی روز جمعه خواستار آن را "در مجموع اشتباه" برای قرار دادن ملت خود را در یک لیست از کشورهایی که "سرعت انتقال" می تواند پایمال کردن سیستم های بهداشتی. "این است که متاسفانه در مجموع قضاوت سوئدی اطلاعات" Tegnell گفت: رادیو سوئد.

این گزارش که در اروپا کار در روز پنج شنبه به نام 11 کشور از جمله سوئد و ارمنستان آلبانی قزاقستان و اوکراین است. سوئد دیده است یک افزایش شدید در تعداد COVID-19 موارد اما این نسبت داده شده به افزایش در تست.

همچنین جمعه اعلام کرد که AstraZeneca را تجربی COVID-19 واکسن است که احتمالا جهان را نامزد پیشرو و پیشرفته ترین از نظر توسعه است.

سازمان دیده بان | که می دهد به روز رسانی در COVID-19 واکسن توسعه:

سازمان جهانی بهداشت ارشد دانشمند می گوید: AstraZeneca به نظر می رسد در سرب در تلاش برای توسعه یک coronavirus واکسن اما شرکت های چینی در حال ساخت گام های قابل توجهی. 2:10

انگلیسی داروسازی در حال حاضر آغاز شده در مقیاس بزرگ اواسط مرحله آزمایش های انسانی این واکسن. در میان بیش از 200 نامزد 15 وارد کارآزمایی های بالینی که دانشمند ارشد Soumya Swaminathan یک کنفرانس خبری گفت.

در آسیا این ویروس دیده است باز گشت. در چینکه در آن همه گیر سرچشمه در ماه دسامبر مقامات بسیج منابع برای تست توده و قفل کردن بخش هایی از پکن در این ماه با توجه به شیوع است که آلوده 260 نفر است. 11 مورد جدید گزارش شده در پایتخت جمعه ادامه روند رو به پایین که نشان می دهد انتقال شده اند تا حد زیادی تحت کنترل در آورد.

در ژاپنمقامات ثبت بیش از 100 عفونت های جدید در روز جمعه. این اولین بار است که این کشور دیده می شود اعداد بالا که ممکن است پس از 9.

در ضمن هند نزدیک به نیم میلیون نفر تایید COVID-19 نفر در روز جمعه پس از آن بزرگترین 24 ساعته سنبله از 17,296 جدید عفونت باعث تاخیر در از سرگیری قطار به طور منظم از خدمات بیش از یک ماه است.

در همان زمان کشورهای دیگر با جمعیت زیادی مانند اندونزی, پاکستان و مکزیک دست و پنجه نرم با caseloads و تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی. جهان چهارم-پرجمعیت ترین کشور اندونزی گذشت 50,000 موارد در روز پنج شنبه با حداقل 2,620 مرگ و میر بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا. که از فقط دو مورد مثبت در اوایل ماه مارس.

بیمارستان در پایتخت ونزوئلااصلی دولت نفت با کروناویروس بیماران شاهدان گفت: این هفته در اولین گزارش از این بیماری همه گیر قریب به اتفاق کشور را ناتوان سیستم مراقبت های بهداشتی.

کارشناسان بهداشت و درمان را طولانی می ترسید تاثیر COVID-19 در ونزوئلا که در آن وجود دارد ثابت کمبود دارو و لوازم ضروری پس از سال ها از بحران اقتصادی و سیاسی.

یک کارگر سلامت طول می کشد یک نمونه خون برای سریع COVID-19 آزمون از مردی که با این نسخهها کار فروش کوکی ها در Coche بازار مواد غذایی در کاراکاس در روز سه شنبه. (آریانا Cubillos/آسوشیتد پرس)

تا به حال ونزوئلا به نظر می رسد برای جلوگیری از عمده شیوع بیماری. ناظران باید بخشی از اعتبار آن انزوا برای محافظت از آن را از عفونت گسترده.

این هفته مخالفان و کارکنان مراقبت های بهداشتی در شهر ماراکایبو, پایتخت زولیا دولت گزارش داده اند که شیوع آغاز شده است که در ماه مه را پر کرده است, شهرستان بیمارستان و آلوده ده ها تن از پزشکان و پرستاران است. با توجه به آمار رسمی ونزوئلا به حال 4,525 مورد تأیید و 39 کشته و جمعه اگر چه این اعداد واقعی به نظر می رسد به طور قابل توجهی بزرگتر است.

باز گشت از ویروس است و همچنین پاک کردن سخت موفق به کسب سود در کره جنوبیکه گزارش 39 تازگی موارد تایید شده در جمعه بیشتر از پرجمعیت پایتخت منطقه که فرار کرده بود بدترین کشور شیوع در ماه های فوریه و مارس. تاپیک نقد که مقامات نگران یک اقتصاد شکننده بودند و خیلی سریع به سهولت فیزیکی فاصله دستورالعمل ها و بازگشایی مدارس در ماه مه.

آفریقای جنوبی — که حساب برای حدود نیمی از عفونت در این قاره با 118,375 — گزارش یک رکورد 6,579 موارد جدید به عنوان انتقال افزایش پس از آن سست شده است یکی از دقیقترین مستندات در اوایل این ماه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن