آمریکا تحریم شرکت های مرتبط با تاجر نزدیک به پوتین

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل تحریم ها بر شرکت های متصل به یک تاجر روسی که نزدیک به ولادیمیر پوتین رئیس جمه

توسط PATRIS-FUN در 26 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل تحریم ها بر شرکت های متصل به یک تاجر روسی که نزدیک به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و مظنون به کمک به تامین مالی پنهانی کمپین رسانه های اجتماعی با هدف رای دهندگان آمریکایی پیش از انتخابات ریاست جمهوری 2016.

اقدامات چهارشنبه اعلام کرد هدف را در مقابل شرکت هایی که مقامات می گویند یوگنی Prigozhin متکی است به فرایند میلیون ها دلار و برای فرار از تحریم ها در سودان که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید روسیه درگیر شده است شبه نظامی در عملیات و حمایت از رژیم های اقتدارگرا.

"امروز اقدامات را بیشتر از حد تلاش Prigozhin و خود را حامیان به دامن زدن به اختلال و یا تضعیف اصلاحات دموکراتیک در سودان" وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در بیانیه ای اعلام تحریم های جدید وزارت خزانه داری و دفتر کنترل داراییهای خارجی.

"یوگنی Prigozhin و شبکه در حال بهره برداری سودان منابع طبیعی برای منافع شخصی و بدگویی نفوذ در سراسر جهان" وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت.

آمریکا یوگنی Prigozhin سمت چپ نشان داده شده است با رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در سن پترزبورگ در سال 2010 بود تحت تعقیب در ویژه مشاور رابرت مولر بررسی در سال 2018 برای دخالت در سال 2016 انتخابات در ایالات متحده. (الکسی Druzhinin/آسوشیتد پرس)

Prigozhin که رابطه نزدیک به پوتین او را به دست آورده مستعار "پوتین آشپز" جلب توجه در سال 2018 پس از او و شرکت های روسی او کنترل شد متهم در ویژه مشاور رابرت مولر تحقیق روابط بین روسیه و تهمت و مبارزه است. او متهم به تامین مالی تلاش برای استفاده از رسانه های اجتماعی پست برای گسترش دروغ و تقسیم آمریکایی افکار عمومی بر روی داغ دکمه مسائل اجتماعی پیش از انتخابات.

وزارت دادگستری ایالات متحده در ماه مارس کاهش یافته است اتهامات علیه دو نفر از کسانی که شرکت کنکورد مدیریت و Consulting LLC و کنکورد غذا با استناد به نگرانی هایی است که اشخاص را مورد ارسال حساس اجرای قانون ابزار بازگشت به روسیه در حالی که رو هیچ معنی دار مجازات حتی اگر محکوم کرد.

چهار عمل انجماد دارایی های ایالات متحده از این شرکت ها در لیست سیاه و به طور کلی ممنوع آمریکایی از برخورد با آنها.

کسانی با تحریم شامل روسیه بر اساس M سرمایه گذاری تحت کنترل یا مالکیت Prigozhin که خزانه گفت: خدمت به عنوان یک پوشش برای تعیین روسیه, وزارت دفاع پروکسی زور و مسئول توسعه برنامه های سابق جمهور سودان عمر البشیر به سرکوب معترضان به دنبال اصلاحات دموکراتیک.

همچنین در لیست سیاه هستند M سرمایه گذاری شرکت های فرعی Meroe طلا, M سرمایه گذاری است مدیر کل آندره مندل و میخائیل Potepkin این مدیر منطقه ای مستقر در سودان برای هر دو شرکت است.

وزارت خزانه داری همچنین هدفمند تایلند و هنگ کنگ مبتنی بر اشخاص درخشش اژدها گروه محدود Shen Yang Jing Cheng ماشین آلات شرکت صادرات و واردات. و Zhe جیانگ Jiayi کالاهای کوچک شرکت تجارت محدود سازند و آنها را از داشتن تسهیل بیش از 100 معاملات بیش از $7.5 میلیون دلار ما را که فرستاده شد به نفع Prigozhin بین 2018 و 2019.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن