تحریم های ایالات متحده از مقامات چینی بیش از نقض حقوق بشر

ایالات متحده در روز پنج شنبه تحریم هایی را علیه مقامات چینی از جمله یک عضو از این کشور قدرتمند دفتر سیاسی متهم

توسط PATRIS-FUN در 20 تیر 1399

ایالات متحده در روز پنج شنبه تحریم هایی را علیه مقامات چینی از جمله یک عضو از این کشور قدرتمند دفتر سیاسی متهم آنها را جدی نقض حقوق بشر علیه اقلیت مسلمان اویغوری یک حرکت به احتمال زیاد به بیشتر چرخ ضامن دار تا تنش ها بین واشنگتن و پکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هدفمند سین کیانگ منطقه حزب کمونیست وزیر چن Quanguo که می شود بالاترین-رتبه بندی مقام چینی به ضربه با تحریم های ایالات متحده و سین کیانگ عمومی اداره امنیت. بسیار پیش بینی اقدام به شرح زیر ماه از باز کردن خصومت نسبت به پکن در واشنگتن چین را از دست داده و رمان شیوع کروناویروس و آن را سخت تر گرفتن در هنگ کنگ.

"ایالات متحده بر جهان به ایستادگی در برابر [دیروز] و در برابر اعمال خود جوامع اقلیت در سین کیانگ از جمله جرم بازداشت خودسرانه, مجبور, کار, آزار و اذیت مذهبی و مجبور کنترل بارداری و عقیم سازی" یک مقام کاخ سفید گفت.

به سفارت چین در واشنگتن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اما چین را انکار می کند و بدرفتاری از گروه اقلیت و می گوید: اردوهای ارائه آموزش های حرفه ای و مورد نیاز برای مبارزه با افراط گرایی است.

تحریم 'شوخی'

تحریم های تحمیل شده بود تحت جهانی Magnitsky حقوق بشر پاسخگویی به قانون یک قانون فدرال اجازه می دهد که دولت ایالات متحده برای هدف قرار دادن ناقضان حقوق بشر در سراسر جهان با انجماد در هر گونه دارایی های ایالات متحده آمریکا ممنوعیت سفر و ممنوعیت آمریکایی ها انجام کسب و کار با آنها.

یک مقام ارشد دولت رسمی که در جریان خبرنگاران پس از اطلاعیه ها توضیح داده شده چن به عنوان بالاترین-رتبه بندی مقام چینی تا کنون تحریم های ایالات متحده و اضافه کرد که تحریم است "هیچ شوخی است. نه تنها از نظر نمادین و اعتباری را تحت تاثیر قرار, اما آن را باید معنای واقعی در توانایی فرد برای حرکت در سراسر جهان و انجام کسب و کار."

سین کیانگ منطقه حزب کمونیست وزیر چن Quanguo بالاترین-رتبه بندی مقام چینی تا کنون تحریم های ایالات متحده است. (جیسون لی/فردا نیوز)

تحریم ها نیز اعمال شده در زو هیلون یک معاون سابق حزب دبیر منطقه و معاون فعلی دبیر منطقه ای مقننه سین کیانگ افراد کنگره; Wang Mingshan مدیر و حزب کمونیست از سین کیانگ عمومی اداره امنیت; و حزب سابق وزیر امور دفتر Huo Liujun.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: واشنگتن نیز تحمیل بیشتر محدودیت های ویزا در چن و وانگ زو و همچنین در دیگر نام حزب عدالت و محرومیت آنها و خانواده از ایالات متحده است.

وزارت خزانه داری ایالات متحده گفت که چن اجرا "جامع نظارت بازداشت و تلقین برنامه در سین کیانگ هدف Uighurs و دیگر اقلیت های قومی" از طریق سین کیانگ عمومی اداره امنیت.

چن ساخته شده خود را به سرعت پس از مصرف بالا و پست در سین کیانگ در سال 2016 با جرم "ضد ترور" تظاهرات انجام شده در این منطقه بزرگترین شهرستانها شامل ده ها هزار نفر از نیروهای شبه نظامی و پلیس. او به طور گسترده ای در نظر گرفته شود این مقام ارشد مسئول امنیتی سرکوب در سین کیانگ.

سازمان ملل متحد تخمین می زند که بیش از یک میلیون مسلمان شده اند بازداشت شده در اردوگاه در منطقه سین کیانگ.

Pompeo در اوایل روز پنج شنبه به نام چین را سرکوب در سین کیانگ "لکه قرن ... که رقبای هر چیزی که ما دیده ایم در سراسر جهان است."

شکنجه و سوء استفاده متهم

زندانیان از اردوگاه های بازداشت گزارش که شخص بازداشت شدگان پس از شکنجه و آزار توسط مقامات وزارت خزانه داری گفت.

در اخیر کتاب در مورد وقت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوباما باید پیش با ساخت اردوگاه های بازداشت در سین کیانگ.

ایالات متحده آمریکا حزب جمهوری خواه و سناتور مارکو روبیو گفت: عصر ایران تحریم شد "دیر" و هشدار داد که مراحل مورد نیاز به ادامه به کار گرفته می شود.

"برای بیش از حد طولانی مقامات چینی شده اند پاسخگو برای ارتکاب جنایات که به احتمال زیاد تشکیل جنایت علیه بشریت" روبیو گفت.

چین تهدید به اقدامات تلافی جویانه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن قانون را امضا کرد و در ماه ژوئن با کمی هیاهو خواستار تحریم بیش سرکوب چین Uighurs.

"ایالات متحده متعهد است تا با استفاده از تمام وسعت آن اختیارات مالی به برگزاری حقوق بشر معتادان پاسخگو در سین کیانگ و سراسر جهان" وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در بیانیه ای گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب