U. S. S. تئودور روزولت بود که گرفتار Coronavirus بازگشت به سن دیگو

(سن دیگو) — یو اس اس تئودور روزولت به خانه بازگشت به سن دیگو در روز پنج شنبه به رهبری کاپیتان جدید که پس از ر

توسط PATRIS-FUN در 20 تیر 1399

(سن دیگو) — یو اس اس تئودور روزولت به خانه بازگشت به سن دیگو در روز پنج شنبه به رهبری کاپیتان جدید که پس از روی قبلی افسر فرمانده شلیک شد و بیش از دست زدن به یک COVID-19 شیوع در هیئت مدیره.

وجود دارد هیچ احساسی پذیرای در اسکله نیروی دریایی معمولی از جمله homecomings هنگامی که ملوانان بازگشت پس از ماه ها در دریا.

در عوض خدمه پوشیدن پوشش صورت متحرك یکی یکی راه می رفت و به انتظار وسایل نقلیه برای جلوگیری از گسترش coronavirus مارک آرام و استریل پایان دادن به یک نیروی دریایی ترین پر سر و صدا غیر رزمی استقرار.

این هواپیما حامل رفتگان در ماه ژانویه با 4,800 خدمه. در اواخر ماه مارس آن را کشیده به بندر در گوام در میان به سرعت در حال افزایش شیوع. آن باقی مانده است وجود دارد برای 10 هفته به عنوان کشتی بود بررسی و ملوانان بودند گرفته شده بود به قرنطینه تحت درمان و یا تست شده است. در طول زمان بیش از 1,150 خدمه آزمایش مثبت برای coronavirus و یک ملوان درگذشت.

در اوایل سروان. برت Crozier خواست او فرماندهان را سریع تر اقدام به جلوگیری از گسترش ویروس اما حذف شد از فرمان او هنگامی که او نامه ای به بیرون درز شد به سان فرانسیسکو کرونیکل. سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly نیز استعفا داد و بیش از ماده است.

نیروی دریایی باز یک تحقیق که در بر داشت Crozier ساخته شده اشتباهات جدی در قضاوت که بدتر مشکل است. این تحقیقات همچنین مشخص شد که به احتمال زیاد منبع عفونت کرونا ويروسی به دست آمده در طول یک پورت بازدید در ویتنام در ماه مارس است.

کشتی بازگشت به دریا ژوئن 4, اما دو هفته بعد به حال یکی دیگر از بدبختی که یکی از آن F/A-18F Super اورلئانز سقوط به دریای فیلیپین. آن خلبان و سلاح افسر بودند نجات با هلیکوپتر.

روزولت در ادامه ماموریت خود آموزش در 21 ژوئن با یو اس اس نیمیتز در نیروی دریایی را برای اولین بار دو حامل ورزش در اقیانوس آرام غربی در سه سال است. سپس در جولای 2, یکی دیگر از ملوان در هیئت مدیره از درگذشت نامعلومی اورژانس پزشکی است.

سروان. کارلوس Sardiello که جایگزین Crozier در کشتی به خبرنگاران گفت: در سن دیگو است که او با افتخار از خدمه خود را که با آن روبرو "چالش های بی سابقه ای" اما درست پشت در ماموریت.

"بدیهی است که آنها بسیار هیجان زده به کشتی در حال حاضر," او گفت:.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب