ایالات متحده زندانی زندان Coronavirus موارد اوج گذشته 50,000

(کلمبوس, اوهایو) — تعدادی از زندانیان زندان تست مثبت برای coronavirus افزایش یافت به خوبی گذشته 50,000 علامت

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

(کلمبوس, اوهایو) — تعدادی از زندانیان زندان تست مثبت برای coronavirus افزایش یافت به خوبی گذشته 50,000 علامت ماه گذشته به عنوان شیوع اخیر تهدید به خنثیسازی اقدامات کنترل قرار داده و در محل قبلا در این بیماری همه گیر.

در پایان ماه ژوئن تعداد کل coronavirus موارد در میان زندانیان رسیده بود حداقل 52,649 افزایش 8 درصد از هفته قبل با توجه به اطلاعات وارد شده توسط مارشال, پروژه, غیر انتفاعی, سازمان خبری با تمرکز بر عدالت کیفری و آسوشیتد پرس.

از کسانی که حداقل 35,796 بهبود و حداقل 616 زندانیان فوت کرده اند داده نشان داد.

در میان کارکنان بیش از 11,180 موارد coronavirus گزارش شده است از جمله 43 مرگ و میر.

همانطور که از ژوئن 30, فقط, وایومینگ و هاوایی هنوز مشخص نشده هر گونه موارد تایید شده از coronavirus در میان زندانیان است.

موارد جدید در زندانها شروع به رها کردن در ماه گذشته با کمتر از رشد سریع دیده می شود در این بهار که میشیگان و اوهایو تنسی تگزاس و کشورهای دیگر شروع به جرم تست زندانیان داده ها را نشان می دهد.

اما تا پایان ماه ژوئن شیوع بیماری های جدید در آرکانزاس کالیفرنیا و تگزاس شروع به فشار اعداد تا دوباره.

افزایش موارد در زندانها است که انعکاس زیادی در افزایش موارد در سراسر ایالات متحده که در آن شده اند وجود دارد برخی از 50,000 مجموع در هر روز بیش از چند روز گذشته و نقاط داغ در حال انفجار در چندین ایالت از جمله آریزونا و فلوریدا و تگزاس.

زندان شده اند از نگرانی خاص به دلیل اجتماعی فاصله نگرانی و ترس است که شیوع بیماری در داخل شلوغ امکانات می تواند بر جوامع اطراف آن به عنوان کارکنان و فروشندگان می آیند و بروید.

اداره فدرال زندانها ثبت ترین زندانی مرگ و میر در 94. اوهایو رهبری متحده با بیشترین مرگ و میر با 86 گزارش شده از طریق پایان ماه ژوئن. بیش از 5000 زندانیان فدرال باید آزمایش مثبت است.

Coronavirus شیوع بیماری در زندان هستند کیفرخواست از جرم حبس در ایالات متحده با بسیاری از سیستم های انبارداری مردم در شرایطی است که اجتماعی فاصله غیر ممکن است گفت: Nicole پورتر مدیر وکالت برای صدور حکم پروژه.

پورتر گفت: پاسخ توسط فرمانداران بوده است ناکافی تنها با حداقل منتشر شده از زندانیان در اکثر ایالت در تلاش برای آزاد کردن فضای. حداقل مقامات باید در حال حرکت برای آزادی همه زندانیان برنامه ریزی شده برای دریافت این سال, او گفت:.

در لوئیزیانا برای مثال دولت پنل وظیفه با بررسی تا به 1100 زندانیان برای انتشار در نهایت تایید فقط 100 که 63 منتشر خواهد شد مدافع گزارش شده است.

"جهانی همه گیر ایجاد یک سطح ضرورت است که مردم باید در زندان نگه داشته یک روز طولانی تر لازم است," پورتر گفت. "بسیاری از کسانی که مردم را در برخواهد داشت به هیچ وجه تهدیدی برای امنیت عمومی و آزادی های خود را دوباره بازسازی شده است به هر حال این سال است."

کالیفرنیا شاهد شکست این هفته در تلاش خود را برای کنترل این ویروس زمانی که یک سوم از 3,500 زندانیان در زندان ایالتی سن کوئنتین در نزدیکی سان فرانسیسکو آزمایش مثبت مقامات پس از انتقال 121 از زندانیان را به شدت تحت تاثیر قرار کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین در آوریل 30 بدون به درستی تست آنها را برای عفونت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است در دفاع از دولت خود را از دست داده و همه گیر در زندانها اشاره کرد که او دستور داده است تا حدود 3500 نسخه های اولیه برنامه حدود 3500 بیشتر و متوقف نقل و انتقالات از زندان های محلی برای ایجاد فضای بیشتر در زندانها برای انزوای اجتماعی.

در اوهایو موارد در حال حاضر گزارش شده است تقریبا در تمام زندانهای اما دو حساب برای اکثر موارد: Pickaway تادیبی موسسه در اوهایو مرکزی که شامل بال پزشکی و ماریون تادیبی موسسه در شمال-مرکزی اوهایو که در آن تقریبا تمام زندانیان آزمایش مثبت است.

سی و شش نفر از زندانیان کشته شده در Pickaway و 13 در Marion با توجه به اوهایو وزارت احیا و اصلاح.

زندان, طرفداران در اوهایو با استفاده از همه گیر برای ترویج قانون کار راه خود را از طریق خانه ملت را کاهش دهد که تعداد زیادی از مردم به زندان فرستاده شده برای جرایم مواد مخدر.

"آنها می تواند زندگی را نجات دهد با کاهش جمعیت زندان به عنوان COVID-19 هفدهین پشت میله های زندان" گفت: Piet van Lier یک محقق برای سیاست مهم اوهایو.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب