ایالات متحده partygoers که با حضور کهنه آخر هفته روز یادبود وقایع خواست به قرنطینه

رهبران در کانزاس, شهرستان St. Louis و ایالت کانزاس خواست مردم که partied نزدیک به هم در دریاچه از رشتهکوه اوزا

توسط PATRIS-FUN در 7 خرداد 1399

رهبران در کانزاس, شهرستان St. Louis و ایالت کانزاس خواست مردم که partied نزدیک به هم در دریاچه از رشتهکوه اوزارک بیش از آخر هفته روز یادبود به خود قرنطینه به مدت دو هفته در میان ترس که تجمعات مستند در رسانه های اجتماعی ارسال خواهد شد و منجر به تجدید حیات coronavirus.

جمعیت بزرگ گزارش شد در استخرهای شنا, کافه ها و رستوران ها در مرکزی میسوری دریاچه که به تساوی صدها نفر از هزاران نفر از بازدید کنندگان در هر سال است. تصویری و عکس نوشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد مردم بدون ماسک مهمانی و شنا با هم در نزدیکی به ظاهر نادیده گرفتن راهنمایی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و از دولت به حفظ حداقل دو متر از هم جدا. حداقل در برخی از این تصاویر نشان داد مردم در Anderson توخالی یارو منطقه از دریاچه شده است که با نام مستعار "حزب یارو."

این روشن نیست که آیا هر کسب و کار و یا مردم را سرزنش و توبیخ رسمی. منظور از دولت در امور بهداشت و درمان مدیر برگ آن را به محلی و مقامات بهداشتی دولت به اجرای فیزیکی فاصله. تلفن و پیام های ایمیل چپ جمعه با دولت در بخش بهداشت و درمان و Camden County سلامت مدیر نمی شد و بلافاصله بازگشت. یک سخنگوی کالیفرنیا ، مایک پرشن کاهش یافته است اظهار نظر فوری و گفت که رسیدگی به این مسئله در بعد از ظهر کنفرانس خبری.

Morgan County Health مدیر شاون Brent گفت: محلی فرمان که به دفتر اجرای خودگردان اجازه داده شد به پایان می رسد, مارس 30 به دلیل پایین بروز عفونت در شهرستان است. اما Brent گفت: دفتر او کار کرده است به نگه داشتن کسب و کار "اطلاع از دستورالعمل های جاری و سفارشات از همان ابتدا از این وضعیت است."

St. Louis County اجرایی سام صفحه پرسید: این شهرستان در بخش بهداشت و درمان به شماره یک سفر مشورتی با استناد به نگرانی های مطرح شده توسط ساکنان و کارفرمایان فقط به عنوان شهرستان بود شروع به بازگشایی پس از هفته از بسته شدن.

جمعیت از مردم جمع آوری Gravois Mills, Mo. در روز یکشنبه. (صدفی یانگ/کانزاس سیتی استار از طریق AP)

"این بی پروا رفتار می تواند تعداد بی شماری از مردم و خطرات محیط ما را قابل ملاحظه ای از پیشرفت ما در کاهش گسترش COVID-19" صفحه یک دموکرات در بیانیه ای گفت: اواخر وقت روز دوشنبه. "من همه را تشویق به پیروی از وزارت بهداشت مشاوره برای تعیین یک مسیر امن به جلو در محل کار."

St. Louis شهردار Lyda Krewson و کانزاس سیتی شهردار Quinton لوکاس هر دو حزب دموکرات در زمان به توییتر برای ابراز ناامیدی خود را با, از هم جمعیت در این دریاچه که به تساوی قابل توجهی از مناطق شهری در هر دو طرف دولت و همچنین از کشورهای همسایه از جمله آرکانزاس, ایلینوی, کانزاس و آیووا.

"اگر شما بخشی از یک گروه که هیچوقت اجتماعی فاصله و یا ماسک می پوشند لطفا برای سلامتی خود و خانواده و همکاران و دوستان در خانه بمانند برای بعد از 14 روز" Krewson نوشت: در یک صدای جیر جیر. در دیگر او به نام صحنه از دریاچه "عمیقا نگران کننده است."

کانزاس, شهرستان, بهداشت, مدیر رکس کماندار تکرار Krewson برای تماس 14-روز خود قرنطینه برای هر کسی که موفق به عمل اجتماعی فاصله دریاچه, آیا به عنوان کانزاس در بخش بهداشت و درمان.

سازمان دیده بان | آمریکایی ها چشم پوشی فیزیکی فاصله مشاوره بیش از آخر هفته روز یادبود:

هزاران نفر از آمریکایی ها نادیده گرفته جسمی فاصله ایمنی و توصیه آنها به عنوان جشن آخر هفته روز یادبود غیر رسمی شروع از تابستان است. 2:02

پرشن اجازه کسب و کار و جاذبه های بازگشایی مارس 4, اما دولت به منظور نیاز به دو متر اجتماعی فاصله از طریق حداقل تا پایان مارس. سنت لوئیس و St. Louis County فقط در حال حاضر توقف تدریجی در بازگشایی به دلیل COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس آنقدر ویرانگر وجود دارد. بیش از نیمی از ایالت میسوری را 12,168 تایید موارد رخ داده در آن محل همراه با بیش از دو سوم از دولت 685 مرگ و میر.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در چند هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

میسوری وزارت بهداشت و خدمات سالمندان مدیر Randall ویلیامز در بیانیه ای گفت که تماس نزدیک و حتی در خارج از منزل می تواند منجر به عفونت بیشتر است که افراد جوان را ایجاد یک پتانسیل "دراز و غم انگیز و تاثیر" اگر آنها آلوده به مردم آسیب پذیر است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب