ایالات متحده پارک پلیس سر رد منظور روشن لافایت مربع برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-Op آمد از کاخ سفید

تیاو سر از ایالات متحده, پارک پلیس اصرار داشت که این روز را پرقدرت مسیریابی از معترضان از میدان در مقابل کاخ

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

تیاو سر از ایالات متحده, پارک پلیس اصرار داشت که این روز را پرقدرت مسیریابی از معترضان از میدان در مقابل کاخ سفید ماه گذشته تا به حال "همبستگی صفر" با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحنه عکس رویداد دقیقه بعد. اما او قادر به نقطه را به هر گونه تهدید فوری که خود را توجیه افسران ناگهانی و خشونت آمیز درایو در برابر صدها نفر در آنجا جمع شده بودند.

گرگوری T. موناهان شهادت قبل از خانه منابع طبیعی کمیته برای اولین بار خود را تمدید حسابداری از پارک پلیس را توهین آمیز علیه معترضان و روزنامه نگاران ژوئن 1 در لافایت مربع است.

دادستان کل ویلیام Barr, شهادت به طور جداگانه در مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار صدها فدرال افسران و عوامل مخالف در سراسر کشور تظاهرات این بهار و تابستان نیز فاصله تهمت عکس رویداد از تصمیم به راندن تظاهرکنندگان از میدان لافایت که شب. "این چیزی بود که تصور از مدتها قبل و روشن نیست در طبیعت از جمعیت" بر گفت.

اما ظاهر شدن در همان جلسه به عنوان موناهان ، آدم DeMarco از گارد ملی ارتش گفت: نمایندگان مجلس از تعجب خود را زمانی که پارک افسران پلیس به طور ناگهانی و به سرعت در حال بسیج به درایو صدها سپس صلح آمیز تظاهرکنندگان از میدان چماقی از مردم را با سپر و باتوم و رها کردن مواد شیمیایی محرک.

آن را به نظر می رسد "غیر ضروری تشدید استفاده از نیروی" DeMarco گفت. او گفت: آن را زد مقابله به آموزش خود را در نظامی دستورالعمل در استفاده از زور علیه غیرنظامیان و تجربه خود را با مدیریت جمعیت به عنوان یک مبارزه جانباز در عراق است.

ژوئن 1, تظاهرات در برابر کاخ سفید آمد و در ارتفاع امسال در سراسر کشور اعتراض به کشتار مردم سیاه و سفید در دست پلیس است و یک flashpoint در بحث رو به رشد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن مداوم استفاده از شدت نظامی نیروهای فدرال در برابر تظاهرات خیابانی. صدها آژانس فدرال کارکنان در حال حاضر بسیج در برابر ترکیبی از صلح آمیز و سرکش معترض در پورتلند اورگان است.

دموکرات ها را متهم کرد که در لافایت مربع طولانی یکی از نقاط کشور از برجسته ترین سالن برای تظاهرات بود "اجرای آزمون" برای ادامه استقرار نیروهای نظامی فدرال و نیروهای سازمان در برابر معترضان در سراسر کشور.

DeMarco مورد مناقشه موناهان را آنگونه که در پارک پلیس هشدار داد جمعیت در پیشبرد بیش از ویژه تجهیزات صدا قابل شنیدن برای صدها نفر از فوت است. او گفت: تنها توجه به فرز جمعیت در آمد درهم کلمات بیش از یک افسر دستی بلند گو حرف زدن است که او به سختی می تواند شنیدن ایستاده حدود 20 متری (18 متر) به دور است. "من فقط می تواند از هر کلمه دیگر" او گفت:.

حوادث در لافایت مربع در بیش از یک ساعت — بین حدود 6 بعد از ظهر و 7:05 بعد از ظهر با توجه به شهادت و شد از نزدیک تماشا توسط آمریکایی ها در اخبار و تلفن همراه ،

Barr همراه با ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک پرداخت یک سرزده بازدید به مربع در ساعت ثبت شد مشاور ارشد پارک افسر پلیس در صحنه است. پارک پلیس به طور ناگهانی شروع به حرکت علیه معترضان در مدت کوتاهی پس از بر و Milley رفتگان. افسران clubbed معترضان با باتوم و سپر ضد شورش و اخراج فلفل توپ یک ماده شیمیایی محرک به عنوان تظاهرکنندگان تصادفا و یا فرار برخی با دست خود ،

DeMarco و دیگران گفته اند آنها بر این باور پارک پلیس نیز با شلیک گاز اشک آور. موناهان را رد می کند.

حدود نیم ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان کرد و از طریق این منطقه در راه خود را به یک کلیسا بود که مورد حمله تظاهرکنندگان یک شب قبل. ایستاده به طور خلاصه قبل از دوربین های خبری را به عنوان او برگزار شد یک کتاب مقدس در هوا او پس از بازگشت به کاخ سفید پیچیده است.

"ما روشن نیست که پارک برای یک عکس, op" موناهان گفت: زیر سوال. "وجود دارد 100% صفر همبستگی بین عمل ما و بازدید رئیس جمهور."

موناهان نیز محروم است که یا کاخ سفید بار یا داخلی وزیر دیوید برنارد که مسئول نظارت بر پارک پلیس به منظور درایو معترضان و اخبار خدمه از لافایت مربع با تعجب استفاده از زور.

شهادت به طور جداگانه و قبل از کمیته قضایی مجلس در همان زمان سه شنبه Barr مواجه قانونگذاران دموکرات' سوال در مورد تهاجمی فدرال پاسخ به معترضان در سراسر کشور از جمله این که شب در لافایت مربع است.

Barr است گفت: این طرح به حرکت معترضان از میدان لافایت تثبیت شده بود در طول یک بعد از ظهر جلسه با چند سازمان و قرار بود در محل قرار داده و در اوایل بعد از ظهر و در تاریخ 1 ژوئن.

"من می خواستم آن را نقل مکان کرد و قبل از وجود دارد یک تجمع تظاهرکنندگان" بر شهادت در روز سه شنبه.

مقامات تا به حال به صبر اضافی برای اجرای قانون و گارد ملی پرسنل به در آمده و به ارائه پشتیبانی قبل از این محیط می تواند نقل مکان کرد Barr گفت. پس از آن مقامات در محل آنها حرکت رو به جلو با هل دادن محیط, او گفت:.

دموکرات ها در کاخ منابع طبیعی جلسه کمیته تمرکز بر آنچه تشکر. آلن Lowenthal از کالیفرنیا به نام "شگفت انگیز تصادف" از نیروهای فدرال پاکسازی مربع فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و در ناگهانی استفاده از خشونت در برابر جمعیت.

موناهان, پارک پلیس اقدام رئیس استناد معترضان پرتاب آجر و سنگ ها و سایر پرتابه در روز قبل از ژوئن 1. اما موناهان فاش کرد که تنها آسیب به پارک پلیس که روز آمد و به عنوان phalanxes از افسران رانندگی کردن معترضان و کسی پانچ یک افسر در صورت.

"خود را به فرایند تصمیم گیری باید بر اساس آنچه بود" اتفاق می افتد در میدان در آن زمان گفت: Rep. روبن Gallego, آریزونا از حزب دموکرات و سابق دریایی.

"هیچ کس مجروح شد ضمنا تا زمانی که شما همه پیشرفته" Gallego گفت موناهان. "اگر من تا به حال عمل است که راه زمانی که من در دریایی سپاه, من احتمالا می شده اند گران کردن یک زن و شوهر از" صفوف.

Rep. جودی Hice گرجستان خواه به نام کمیته پروب از پاکسازی میدان "عمل سیاسی تئاتر" توسط دموکرات ها ، مشاجره "است که به نحوی به ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس حمله معترضان مسالمت آمیز است مضحک" Hice گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مایکل بالسامو کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب