ایالات متحده یک بار دیگر ضبط بیش از 1000 COVID-19 مرگ و میر در هر روز

آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار بیماری همه گیر خواهد شد 'و بدتر قبل از آن بهتر می شود.' نگرانی در تگزاس در

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

آخرین:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار بیماری همه گیر خواهد شد 'و بدتر قبل از آن بهتر می شود.'
  • نگرانی در تگزاس در شهرستانهای نزدیکی مرز مکزیک و همچنین به عنوان یک زندان فدرال.
  • اتاوا تصویب لایحه تمدید و اصلاح یارانه دستمزد, معرفی مزایای از کار افتادگی.
  • آفریقای جنوبی حساب برای بیش از نیمی از تایید آفریقایی موارد است.
  • سازمان بهداشت پان آمریکا می گوید: بیشتر مناطق از نگرانی از نقاط روشن در آمریکا.

ایالات متحده مواجه جدید شکست در coronavirus نبرد به عنوان جداگانه تجزیه و تحلیل نشان داد این کشور در روز سه شنبه تضعیف شده بود به یک بار دیگر ضبط بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته.

هر دو COVID ردیابی پروژه و اطلاعات وارد شده توسط واشنگتن پست قرار داده مرگ و میر در آخرین 24 ساعت پیگیری دوره بین 1000 و 1100 یک آستانه دیده نشده از اوایل ماه ژوئن و نه به طور منظم و از آنجا که ممکن است. کارشناسان بهداشت و soberly هشدار داد از جمله تحولات پس از هفته های اخیر از قیام در موارد به خصوص در جنوب و جنوب غربی مناطق.

ردیف هایی از این کشور در حال حاضر مبارزه با افزایش عفونت و رو به رشد مرگ و میر و برخی از کشورهای در حال یک بار دیگر نیاز به کسب و کار و تجدید نظر قرار می گیرند. بسیاری از خرده فروشان خود اصرار دارد مشتریان خود را به ماسک. برای ماه های برتر کشور کارشناسان بهداشت و درمان باید التماس کرد با آمریکایی ها به پوشیدن ماسک و هدایت و روشنی از جمعیت خواستار آن گام های ساده صرفه جویی در زندگی — حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موضع در ماسک سوخت حزبی اجتماعی تقسیم می کند.

به تازگی به عنوان یک فاکس نیوز مصاحبه ضبط شده در هفته گذشته و پخش چهار روز پیش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "ماسک باعث مشکلات بیش از حد."

اما در جلسه روز سه شنبه تهمت به ترین صریح مشاوره تا کنون به آمریکایی ها در ماسک.

"ما در حال درخواست از همه که شما قادر به اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک, دریافت, ماسک," او گفت:. "آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر داشته باشد."

"ما در حال التماس جوان آمریکایی برای جلوگیری از میله های بسته بندی شده و دیگر شلوغ داخل سالن اجتماعات" مغلوب ساختن پیشی جستن بود که با پوشیدن یک ماسک خود رفت. "امن و هوشمند خواهد بود."

سازمان دیده بان | در coronavirus جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی ماسک:

در اولین جلسه متمرکز بر بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز سه شنبه که این وضعیت احتمالا بدتر قبل از آن بهتر می شود. 1:16

اما در جای دیگر تهمت نمی ارائه هر گونه ملموس و به روز رسانی در پیشرفت برای واکسن و گفت: دولت بود "در روند در حال توسعه یک استراتژی است." برخی از دولت و مقامات محلی در سراسر کشور باید التماس واشنگتن به ساده کردن فرایند توزیع تجهیزات حفاظت شخصی و تست مواد و لابی برای یک نقش برجسته برای مراکز کنترل بیماری.

مقامات بهداشتی که بخشی از کاخ سفید را coronavirus نیروی کار حاضر بودند. Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: NPR شنبه که او خوشحال بود مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ترویج ماسک-پوشیدن.

"اگر ما در طول این همایش آمده و سازگار روشن noncontradictory پیام به اعتقاد من این خواهد بود بسیار مفید در گرفتن افراد در مسیر دانستن این جهت است که ما نیاز به رفتن به این بیماری همه گیر را تحت کنترل" او گفت:.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن بود به عنوان بخشش از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او برشمرد آخرین تابلوهای خود را بهبود اقتصادی طرح در سه شنبه, شارژ که تهمت بود "ترک در این کشور است."

در ضمن در کاپیتول هیل قانونگذاران مذاکره شد آنچه که انتظار می رود به یک تریلیون دلار یا بیشتر "فاز چهار" نجات بسته است.

تگزاس روز سه شنبه به نمایندگی از کیسه مخلوط از تحولات به عنوان ایالات متحده در جنگ coronavirus و همچنین سیاسی jousting گاهی اوقات دیده می شود که دارای قدرت بیش بهداشت عمومی مشاوره.

دالاس مسئولان شهرستان گفت: این تعداد در بیمارستان بستری coronavirus بیماران کاهش یافته است زیر 1000 در روز سه شنبه برای اولین بار در بیش از دو هفته و مقامات در هوستون در حال دیدن نشانه هایی از خوش بینی.

مسافران دریافت افتخاری ماسک صورت به آنها وارد ترمینال یک از IAH جورج بوش فرودگاه بین قاره ای, هوستون, تگزاس روز سه شنبه. دولت عمده شمال شهرستانها دیدم برخی از ثبات در coronavirus موارد وجود دارد اما نگرانی در مورد افزایش اعداد در برخی از شهرستان در نزدیکی مرز مکزیک. (Adrees Latif/فردا نیوز)

اما مقامات در استان ها در امتداد مرز با مکزیک گفت: این چشم انداز وجود دارد باقی مانده است تلخ. در شهرستان استار قاضی الوی ورا گفت: "ما بسیار نزدیک به از دست دادن وضعیت" و شهرستان قصد دارد به موضوع داوطلبانه ماندن در خانه توصیه های این هفته است.

ورا گفت: این امر می تواند شبیه به یکی از صادر دوشنبه در Hidalgo County, که مجموعه ای از مقررات و توصیه می کند که تمام غیر ضروری کسب و کار بس هر گونه فعالیت است که می تواند ارائه شده در منظقه و یا بایگانی اطلاعات.

سفارشات نیست قابل اجرا تحت کالیفرنیا ، گرگ ابوت گذشته داشتیم که اجازه نمی دهد تا مقامات محلی را به مجموعه خود را اقامت در خانه محدودیت. تگزاس روز سه شنبه گزارش داد بیش از 9,300 تایید موارد جدید و 131 مرگ و میر در دولت دوم-مرگبارترین روز از این بیماری همه گیر.

بیش از 500 زنان در مرکز پزشکی فدرال-Carswell در تگزاس آزمایش مثبت برای coronavirus یکی از بزرگترین تایید شیوع بیماری در زندان فدرال.


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

از 7 p. m. و در روز چهارشنبه کانادا دیده است 111,699 coronavirus عفونت. استان ها و مناطق ذکر شده 97,757 از کسانی که به بهبود و یا حل و فصل و در مجموع 5,048 هنوز هم فعال است. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,894.

در اتاوا قانون معرفی شده توسط دولت لیبرال به تغییر دستمزد فدرال یارانه و ارائه کمک به افراد معلول تصویب در مجلس عوام در روز سه شنبه به اتفاق آرا رضایت.

سازمان دیده بان | Alberta معاملات با تجدید حیات در موارد:

انگار عجله برای گرفتن وقت ملاقات برای coronavirus تست در آلبرتا پس از یک مکالمه در مورد به عنوان کلگری تصویب آئین نامه به ماسک اجباری در حمل و نقل عمومی و امکانات شهری. 1:42

این قانون لایحه C-20, گسترش تعداد شرکت هایی که واجد شرایط برای یارانه دستمزد تغییر مقدار های شرکت می توانید نسبت به خود کارگران و گسترش دستمزد برنامه یارانه تا پایان سال است.

این لایحه همچنین می فرستد یک بار پرداخت از $600 به افراد معلول و گسترش برخی از مهلت قانونی برای دادگاه.


آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

ایران می گوید 138 مراقبت های بهداشتی حرفه ای فوت کرده اند تا کنون در حالی که مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. نیمه رسمی خبرگزاری ایسنا روز چهارشنبه به نقل از حسین Kermanpour سخنگوی نظارتی برای ایران مراقبت های بهداشتی حرفه ای عنوان کرد و گفت که این تلفات شامل 90 پزشکان و 28 پرستاران.

ایران در حال دست و پنجه نرم کردن با مرگبارترین شیوع در خاورمیانه است. آن است که تا کنون گزارش شده بیش از 278,000 مورد تأیید و 14,634 مرگ و میر. روز سه شنبه این کشور را دیدم تک آن روز بالاترین مرگ و میر در 229.

در استرالیا, خارجه ویکتوریا گزارش یک رکورد 484 جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه به مقامات بهداشت هشدار داده است که شماره می تواند همچنان به افزایش است.

با استرالیا را در دومین شهر ملبورن در حال حاضر در مستند دو هفته مقامات امیدوار بود عفونت رای آغاز خواهد شد به فلات. به جای رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: "ما در حال رفتن به نگاه 500-600 مورد در هر روز است. من کاملا نمی خواهید ما را برای رفتن وجود دارد."

پرسنل پزشکی اداره آزمون coronavirus در Bondi ساحل درایو از طریق مرکز آزمون در سیدنی در روز جمعه. در حالی که ویکتوریا دولت است کانون استرالیا زمان coronavirus caseload, همسایه, New South Wales دیده است یک چشم انداز مثبت. (لورن الیوت/فردا نیوز)

ویکتوریا برتر Daniel Andrews اعلام کرد دو مرگ و میر بیشتر مردان در 90s آوردن ملی تلفات به 128.

ماسک صورت را تبدیل به اجباری از پنج شنبه برای ساکنان در مستند مناطق زمانی که آنها خانه های خود را ترک.

همسایه, New South Wales, دولت گزارش 16 مورد جدید در روز چهارشنبه.

دولت نپال به پایان رسیده است یک مستند 120 روز پس از آن اعمال شده برای کنترل گسترش coronavirus.

وزیر اطلاعات یوبا سیتی راج Khatiwada گفت: تعداد موارد کاهش در نپال. Khatiwada گفت: مدارس و کالج ها باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته اما دولتی و دفاتر خصوصی خواهد بود به طور کامل کاربردی از روز شنبه و بازارها و مراکز خرید و مغازه ها خواهد بود همچنین اجازه داده می شود برای باز کردن.

فرودگاه ها و پروازها از سر گرفته خواهد on Aug. 1. این کشور دیده می شود 17,994 مورد تأیید و 40 و میر ناشی از کوروناویروس.

مراسم خانه کارگر در لباس محافظ حمل تابوت از یک زن که فوت از COVID-19 به یک نعش کش سه شنبه در Katlehong در نزدیکی ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی است. آفریقای جنوبی در هفته گذشته شد و یکی از پنج کشور بدترین ضربه در coronavirus بیماری همه گیر. (Themba Hadebe/آسوشیتد پرس)

آفریقای جنوبی است و بیش از نیمی از تایید coronavirus موارد در قاره آفریقا با جدید وزارت بهداشت نشان داده 381,798 موارد از جمله 5,368 مرگ و میر.

این کشور در زمان epicentre است Gauteng استان به ژوهانسبورگ و یک چهارم از جمعیت است. این بیش از یک سوم از آفریقای جنوبی موارد است.

وزیر بهداشت Zweli Mkhize التماس کرد با مردم به محافظت در برابر بیماری همه گیر خستگی و خواست آنها را به رها کردن ماسک صورت.

در حالی که این کشور در حال حاضر مشروع جهانی نقطه داغ, آن درصد از کل آفریقایی موارد تا حدی نشان دهنده محدود تست ظرفیت در چندین کشور در این قاره.

مدیر سازمان بهداشت پان آمریکا یک سازمان ملل متحد آژانس بهداشت عمومی با دفاتر در سراسر آمریکای مرکزی و جنوبی و همچنین آمریکا و کارائیب گفت: این بیماری همه گیر است نمایش "هیچ نشانه ای از کاهش" در بسیاری از کشورهای عضو آن است. این ویروس به فرود در سپر گویان کشورهای آمریکای جنوبی و شمال شرقی ساحل و موج نیز شناسایی شده در بولیوی, اکوادور, کلمبیا و پرو, Carissa اتین گفت.

اتین گفت: وجود حدود 900,000 موارد جدید و حدود 22 ، 000 مرگ و میر گزارش شده در این منطقه طی هفته گذشته با کشورهای برزیل, مکزیک و ایالات متحده حسابداری برای بخش عمده ای از اعداد است.

اما PAHO گفت: نیکاراگوئه داده نشده است, سازمان مجوز برای ارسال در یک تیم از کارشناسان به منظور بررسی شیوع کروناویروس در آمریکا مرکزی کشور است. این سازمان خواست نیکاراگوئه به اقدامات تهاجمی در برابر ویروس.

این نیکاراگوئه وزارت بهداشت به یک دوره ای به روز رسانی سه شنبه ادعا مرگ و میر افزایش یافته بود از 99 به 108 و تایید موارد رز به 3,439. مدنی, گروه شهروندان, رصدخانه گفت: مستقل پزشکان و فعالان جمع آوری کرده بود گزارش 2,260 مرگ و میر و 8,508 موارد است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب