ایالات متحده علائم چهارم جولای با COVID-19 محدودیت در محل در حالی که انگلستان بازگشایی بارها

آخرین: انگلستان , میخانه ها, رستوران ها و سالن های بازگشایی به عنوان مستند استرالیا بیشتر است. انگلستان تکه قر

توسط PATRIS-FUN در 14 تیر 1399

آخرین:

  • انگلستان , میخانه ها, رستوران ها و سالن های بازگشایی به عنوان مستند استرالیا بیشتر است.
  • انگلستان تکه قرنطینه برای ورود از حدود 60 کشور جهان به استثنای کانادا, ایالات متحده آمریکا
  • با موارد خونتان در سراسر ایالات متحده وجود دارد نگرانی در چهارم جولای احزاب کمک خواهد کرد گسترش coronavirus.
  • اطلس حباب باز می شود, اجازه می دهد تا مسافران از داخل چهار استان به عبور از مرز.
  • هند رکورد بالاترین تک-بعد سنبله در coronavirus موارد است.
  • استرالیا مقامات قفل کردن 9 مسکن برج در ملبورن بیش از شیوع بیماری است.

این پیمانه نیم لیتری ریخته بودن و ژولیده hairdos در حال کاهش و مدل دهید به عنوان انگلستان عازم آن مستند بزرگترین کاهش در عین حال این آخر هفته.

در علاوه بر این به بازگشایی خیلی از بخش مهمان نوازی در روز شنبه از جمله بارها و رستوران ها, برای اولین بار در بیش از سه ماه زوج می تواند گره کراوات و مردم می توانند به دیدن یک فیلم در سینما.

موزه ها و کتابخانه ها نیز بازگشایی شد اما سالن های ورزشی و استخرهای شنا و ناخن میله بسته باقی می ماند. محدودیت در سفر و تماس های اجتماعی شده اند کاسته — مردم از خانواده ها هم اکنون می توانید به هر یک از دیگر خانه های, به عنوان مثال.

و بسیاری از کسانی که نومید در آنچه در آینه ببینید در نهایت می توانید موهای خود را کمرنگ است. در تمام موارد, فیزیکی, فاصله, قوانین را به دنبال داشته باشد.

استفانی Headley the 35 ساله صاحب یک آرایشگاه در Blaby در مرکزی انگلستان برطرف شد به پشت در کسب و کار برای اولین بار پس از کامل مستند اعلام شد, در مارس 23.

Headley گفت که او یک "کمی مضطرب" و این که او شده است هولناک با رزرو وقت ملاقات پس از نخست وزیر بوریس جانسون تایید آخرین کاستن از مستند هفته گذشته است.

"من نمی توانم صبر کنید تا ببینید همه خطرناک کوتاهی مو که بیرون آمدن از قرنطینه," او گفت:.

سازمان دیده بان | همه گیر ایجاد ضرر برای جامعه تجاوز:

با میله گی بسته شدن در چندین شهرهای کانادا بسیاری از اعضای جامعه تجاوز نگران هستند که آنها را از دست بدهند تنها فضاهای امن آنها. 1:59

در سطح جهان تعداد کل coronavirus موارد در حال حاضر بیش از 11 میلیون با بیش از 525,491 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است. علاوه بر این ایالات متحده با 2.7 میلیون مورد تأیید و بیش از 129,000 مرگ و میر در جهان فعلی نقاط داغ عبارتند از برزیل, روسیه و هند است.

روز جمعه فلوریدا گزارش 9,488 جدید مورد تأیید و 67 مرگ و میر یک روز پس از تنظیم جدید رکورد روزانه با بیش از 10 ، 000 موارد است.

ده دموکراتیک قانون گذاران خواست فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز جمعه به نیاز فلوریدا به پوشیدن ماسک. آنها می خواهند فرماندار را ماسک اجباری در فضاهای عمومی داخل و خارج از منزل زمانی که فاصله فیزیکی امکان پذیر نیست. خواه فرماندار مقاومت کرده است کسانی که تماس.

سواحل در سراسر جنوب فلوریدا از جمله این یکی در ساحل جنوبی neighbourhod از ساحل میامی در حال بسته مشغول چهارم جولای آخر هفته برای جلوگیری از گسترش بیشتر این رمان coronavirus. (Lynne Sladky/آسوشیتد پرس)

ایالات متحده رهبری به تعطیلات آخر هفته با بسیاری از رژه لغو سواحل و میله بسته شده و مقامات بهداشتی هشدار خواهد شد که این یک آزمون بسیار مهم از آمریکایی ها خود را کنترل است که می تواند تعیین مسیر صعودی شیوع کروناویروس.

با تایید موارد بالا رفتن از در 40 متحده برخی از فرمانداران و مقامات محلی دستور داده اند که با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و خانواده ها شد خواست به جشن استقلال خود را در خانه. حتی پس از آن به آنها گفته شد به نگه داشتن خود را حیاط خلوت cookouts کوچک است.

سازمان دیده بان | آمریکا رکورد بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد:

ایالات متحده ثبت کرده است بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus موارد پس از همه گیر آغاز شد و با وجود ترس ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته بدتر خواهد شد. 2:01

سواحل که باز شده بود به صورت سنتی شروع فصل تابستان بیش از آخر هفته روز یادبود خواهد بود محدودیت در بسیاری از مکان ها در این زمان از جمله جنوب فلوریدا در جنوب کالیفرنیا و تگزاس در ساحل خلیج فارس.

ایالات متحده مجموعه ای از یک رکورد دیگر در روز جمعه با 52,300 به تازگی گزارش coronavirus موارد با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس بوده است آمار به خصوص سخت است.

آریزونا رسیده قله های جدید در بستری شدن در بیمارستان و اتاق اورژانس نشان می دهد دولت در حال گسترش است به عنوان یک coronavirus نقطه داغ. مقامات بهداشتی دولت می گویند ظرفیت واحد مراقبت های ویژه است و در تمام زمان بالا از 91 درصد است. دولت روز جمعه گزارش داد 4,433 جدید مورد تأیید و 31 مرگ و میر. مجموع آن در طول همه گیر می ایستد در 91,858 موارد و 1,788 مرگ و میر.

(CBC)

در کالیفرنیا, تعطیلات, ساحل, تعطیلی آغاز شد و جمعه از لس آنجلس شمال از طریق ونتورا و سانتا باربارا شهرستان. به جنوب در اورنج کانتی بسیار محبوب سواحل مانند هانتینگتون و نیوپورت شد به شنبه و یکشنبه در حالی که سن دیگو انجام طرح هر خاموش شدن ناگهانی. بسیاری از سواحل در شمال کالیفرنیا باز بود اما پارکینگ بسته شد در برخی از کاهش پتانسیل تراکم.

در داکوتای جنوبی وجود دارد آتش بازی و یک سخنرانی برای حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با کوه راشمور به عنوان پس زمینه. رئیس جمهور آمریکا پرواز در سراسر کشور برای جمع آوری یک جمعیت بزرگ از هواداران که اکثر آنها maskless و همه آنها از موازین بهداشت عمومی دستورالعمل که توصیه می کنم از جمع آوری در گروه های بزرگ.

در واشنگتن آمریکایی ها بودند دعوت به دیدن یک نمایش آتش بازی بیش از بازار ملی به مناسبت روز استقلال در روز شنبه. تا 300,000 ماسک صورت داده خواهد شد اما مردم نمی خواهد نیاز به آنها را می پوشند.

حزب را در اعتراض واشنگتن شهردار.

"از خودتان بپرسید که آیا شما نیاز به وجود دارد ؟ از خودتان بپرسید آیا می توانید پیش بینی و یا می دانم که همه در حال رفتن به در اطراف شما ؟ اگر شما به مرکز شهر آیا می دانید که اگر شما در حال رفتن به قادر به اجتماعی فاصله؟" شهردار موریل Bowser خود گفت.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

از 7:45 a. m. ET در شنبه, کانادا به حال 105,091 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 68,693 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,712.

اطلس حباب آغاز شده و جمعه اجازه می دهد مسافران از داخل چهار استان برای عبور از مرزها بدون نیاز به از خود جدا برای 14 روز. هر استان دارای مجموعه خود را از قوانین برای بازدید کنندگان.

اثبات اقامت غربالگری — نشان دادن گواهینامه رانندگی یا کارت بهداشت — خواهد شد و در نقطه ورود.

بازدید کنندگان از سایر استان های کانادا و سرزمین باید پایبند به محلی ورود مورد نیاز در محل در هر یک از چهار حوزه های قضایی است. دیگر کانادا بازدید کنندگان برای استانهای دریایی که از خود جدا برای 14 روز ممکن است سفر در منطقه اما نه به نیوفاندلند و لابرادور گفت: P. E. I. برتر دنیس پادشاه.

از جمعه, نوا اسکوشیا و نیوبرانزویک هستند تنها اطلس استان های کشور فعال موارد هر دو در حال حاضر با داشتن سه N. S. ضبط دو مورد جدید این هفته.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

در انگلستان این کاهش خیلی بیشتر مستند قوانین تنها به درخواست انگلستان به عنوان تفویض ملل در انگلستان — ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی شده و تنظیمات خود را در جدول زمانی برای کاهش مستند محدودیت.

سازمان دیده بان | Prince William بازديد میخانه به انگلستان برطرف COVID-19 اقدامات:

میخانه کارکنان داشتند حرف زدند در مورد فاصله فیزیکی و اقدامات دیگر گرفته شده برای محافظت از کاربران در حال حرکت رو به جلو است. 1:30

میخانه را برانگیخت پیدا خواهد کرد فضای نسبتا متفاوت از معمول شنبه شب. تعداد محدود خواهد شد هیچ کس اجازه خواهد داشت برای ایستادن در نوار و وجود خواهد داشت بدون موسیقی زنده. کاربران نیز باید به جزئیات خود را به ردیاب اجازه می دهد تا آنها را شناسایی اگر کسی بعد از تست مثبت است. میله را نیز باید برای حفظ یک رکورد از مشتریان در مورد محلی شیوع.

در یکی دیگر از آرامش مستند, قوانین دو خانواده هم اکنون می توانید ملاقات در داخل خانه به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود و یک شب می ماند مجاز است.

نه کانادا و نه ایالات متحده آمریکا است که در به تازگی منتشر شده بریتانیا دولت لیست کشورهایی که ساکنان نمی خواهد که به خود-جدا از 14 روز از زمانی که آنها می رسند در بریتانیا.

دولت انگلیس پرده برداری از این لیست در روز جمعه. این شامل تقریبا 60 کشور تلقی می شود "کاهش خطر" برای coronavirus از جمله فرانسه و اسپانیا و آلمان و ایتالیا.

مسافران نمی خواهد که برای رفتن به انزوا و اگر آنها نمی, بازدید از هر کشور یا منطقه در قبل دو هفته قبل از آنها وارد کرد."قرنطینه معافیت شروع خواهد شد در جولای 10.

در حالی که کانادا در لیست نیست, انگلستان گفت که آغاز جولای 4, کانادا خواهد بود معاف از خارجی آن دفتر مشاوره در برابر همه غیر ضروری مسافرت های بین المللی. این است که بر اساس زمان ارزیابی COVID-19 خطرات دولت انگلیس گفت: در آن سفر مشورتی وب سایت.

در آلمان, حیوانات, فعالان حقوق در روز شنبه اقدام به مسدود کردن دسترسی به یک کشتارگاه در مرکز بزرگ شیوع کروناویروس.

کشتارگاه متعلق به Tonnies شده است مربوط به بیش از 1000 coronavirus موارد در منطقه تحریک بخشی از مستند دو شهرستان.

پلیس تایید کرد که حدود 20 نفر از مردم معترض در خارج از ورود به سایت. فعالان حقوق حیوانات و اتحادیه های کارگری انتقاد کرده اند شرایط را برای حیوانات و کارگران در این کارخانه یکی از بزرگترین.

روسیه روز شنبه گزارش داد 6,632 موارد جدیدی از کروناویروس بالا بردن سراسر کشور شمارش از عفونت به 674,515.

مقامات می گویند 168 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 10,027.

اندونزی گزارش 1,447 جدید کروناویروس عفونت در شنبه وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto گفت: مصرف کشور جنوب شرق آسیا را شمارش به 62,142 در حالی که 53 مرگ و میر بیشتر در زمان عوارض خود را به 3,089.

محکومین خود را در نمونه خون گرفته شده توسط کارکنان بهداشتی در طول تست سریع برای coronavirus در دفتر دادستان در دنپاسار در اندونزی رفت و آمد مکرر جزیره بالی در جولای 2. (سانی Tumbelaka/خبرگزاری گتی ایماژ)

هند روز شنبه با ثبت بالاترین تک-بعد سنبله در coronavirus موارد با 22,771 نفر تست مثبت در 24 ساعت گذشته.

این کشور در حال حاضر تایید 648,315 موارد و چهارم در جهان پس از آمریکا و برزیل و روسیه است. آن را نیز گزارش کرده است 18,655 مرگ و میر ناشی از ویروس است. از 442 مرگ و میر در طی 24 ساعت گذشته 198 بودند در ایالت ماهاراشترا.

استرالیا ویکتوریا دولت ثبت 108 جدید کروناویروس موارد شنبه, وادار کردن مقامات برای قفل کردن نه مسکن عمومی برج و سه ملبورن حومه.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: 3000 نفر در مسکن برج را به "سخت مستند" به معنای "وجود خواهد داشت هیچ کس اجازه ... و هیچ کس مجاز است."

پلیس روز شنبه در صحبت با یکی از ساکنان زندگی در مسکن کمیسیون آپارتمان در حومه ملبورن Flemington, که در آن یک coronavirus شیوع ثبت شده است. (Asanka Ratnayake/گتی ایماژ)

ساکنان در Flemington و کنزینگتون واحد مسکن دریافت خواهد کرد تحویل غذا و دارو همراه با الکل پشتیبانی می کند.

حومه Kensington Flemington و شمال ملبورن ملحق خواهد شد 36 نفر دیگر در موضوع به مرحله 3 coronavirus محدودیت. ساکنان تنها می تواند به ترک خانه های خود را برای مواد غذایی یا لوازم ضروری مراقبت های پزشکی و یا مراقبت-به ورزش و یا برای کار یا آموزش و پرورش.

پس اخیر flareup ویکتوریا دارای 509 فعال موارد coronavirus با 25 نفر در بیمارستان بستری از جمله سه در بخش مراقبت های ویژه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن