مغلوب ساختن پیشی جستن است "see no evil' رئیس جمهور

29 ژوئن 2020 هنگامی که آن پایین می آید به آن, بهترین دفاع از رئیس جمهور تهمت را متزلزل رهبری ممکن است که ا

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

هنگامی که آن پایین می آید به آن, بهترین دفاع از رئیس جمهور تهمت را متزلزل رهبری ممکن است که او به سادگی هیچ ایده چه چیزی در جریان است.

دو بار در طول تعطیلات آخر هفته رئیس جمهور و متحدان او التماس جهل به عنوان بهانه ای برای شکست خود. روز جمعه نیویورک تایمز گزارش داد که روسیه عملیات تا به حال ارائه شده نعمت بر سربازان آمریکایی در افغانستان — و که برنده شده بود در جریان این موضوع اما تا به حال موفق به گرفتن هر گونه اقدام در پاسخ. سپس در روز یکشنبه برنده توییتی یک ویدیو نشان دادن یکی از حامیان شعار "قدرت سفید" در اینباره تنها به حذف این پست و چند ساعت بعد.

در هر دو مورد مقامات کاخ سفید را تکذیب کرد که رئیس جمهور می دانستم که هر چیزی با من بود.

"او نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو" سخنگوی گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر. "آنچه که او انجام داد را ببینید فوق العاده ای بود شور و شوق از او بسیاری از هواداران است."

دولت را به عقب رانده و حتی سخت تر در داستان است. مغلوب ساختن پیشی جستن سوال نیوز' گزارش و مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe گفت: "که نه رئیس جمهور و نه معاون رئیس جمهور شد و تا کنون در جریان هر گونه اطلاعاتی" در این موضوع است.

رئیس جمهور یک پرکار دروغگو بنابراین آن را دشوار است به او رد در ارزش اسمی. اما بیایید می گویند او واقعا نمی دانم در هر صورت در مورد مشکلات. چه که به ما بگویید که در مورد تهمت و راه او حاکم بر کشور ؟

آن را به ما می گوید او را درهم و برهم است. به عنوان بسیاری از ناظران با اشاره به روز یکشنبه کلمات سفید "قدرت" بودند به وضوح قابل شنیدن در عرض چند ثانیه پس از این فیلم آغاز شد. اگر تهمت واقعا نمی شنیدن این کلمات ممکن است چرا که او بیش از حد تحت تأثیر قرار نمیگیرند با تصویر عصبانی حامی مقابله با یکی از منتقدان خود را. این نمی تواند کاملا تعجب آور — این رئیس جمهور است که شناخته شده برای اولویت حضور بیش از ماده است. در نتیجه هر چند که برای چند ساعت در امریکا رئیس اجرایی تقویت و تایید یک پیام از سفید برتری به کشور و جهان است. با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخ متعصب اظهارات این ایده که این اتفاقی بود گونه اعتبار است.

بنابراین آمریکایی ها با دو گزینه های که از آن به را انتخاب کنید: یا رئیس جمهور انجام شد چیزی بد یا او صرفا در حال متراکم. نه گزینه جذاب است.

دوم تهمت قرار جهل به ما می گوید او را مانع خود دولت توانایی به نگه داشتن او را اطلاع داد. مغلوب ساختن پیشی جستن باید شناخته شده در مورد روسیه گرفته شده است. او دریافت نمی کند قلاب اگر این اطلاعات هرگز به او داده می شود. رئیس جمهور معروف بی تاب با هوش جلسات و تحلیلگران بنا به گزارش ها تا به حال به خنگ آنها را به منظور نگه داشتن توجه خود را. حتی زمانی که او را درک اطلاعات ارائه شده به او تهمت تمایل به خشم در حامل اخبار بد — او گزارش تهدید به شکایت خود مدیر کمپین بیش بد سنجی و خشمگین بود در ماه فوریه زمانی که یک مقام بهداشتی فرستاده بازار سهام غلت با کروناویروس هشدار — و این امر به ویژه درست است که روسیه در مسائل نگران هستند. مغلوب ساختن پیشی جستن ترجیح می دهد اطلاعات خود را از رسانه های دوستانه مانند فاکس نیوز و امریکا اخبار.

اگر ما به این باور است که تهمت نمی دانم در مورد این نعمت آن است که احتمالا به خاطر او ساخته شده است آن را دشوار برای آمریکا سازمان های اطلاعاتی به او خبر بد — یا واقعا هر گونه اخبار در همه. در این مورد تهمت را هوی و هوس و خلق و خو کرده به طوری آسیب دیده معمول فرآیندهای حکومت است که ایالات متحده نیروهای نظامی خود را از دست داده زندگی می کند به عنوان یک نتیجه.

در نهایت این حوادث نشان می دهد که تهمت نمی خواهید به دانستن آنچه که او نمی خواهند بدانند. این مشخص شده است در هفته های اخیر به عنوان تهمت شکایت کرده است که افزایش تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا است که در نتیجه بهبود تست. که درست نیست: ضعف بخش های مراقبت ويژه در تگزاس فلوریدا می سی سی پی و دیگر کشورهای در حال اثبات سنبله واقعی است. اما تهمت ترجیح به چشم پوشی از این مشکل به دنبال جهت دیگر و امید آن می رود. که عواقب واقعی: دولت سعی در خاموش کردن بودجه فدرال تست سایت در هفته گذشته عقب کشیدن تنها پس از طرح نازل شد publicly.

این نوع بحث ها هیچ چیز جدیدی برای سیاست آمریکا است. در طول 1980s ناظران استدلال در مورد اینکه آیا رئیس جمهور ریگان دانست و کارگردانی ایران-کنترا رسوایی در سازمان دیده بان خود را. (بحث کمک به تولد های کلاسیک شنبه شب زنده skit.)

به عنوان با ایران-کنترا رسوایی آن واقعا مهم نیست که آیا تهمت است که به طور فعال در تلاش برای انجام کارهای بد و یا اینکه آیا او فقط نمی داند که چه می گذرد. در هر صورت نتیجه این است که یک دولت با یک جهان بینی بیشتر ریشه در "see no evil" از "جفتک انداختن در اینجا متوقف می شود." تهمت می خواهد به بستن چشمان خود به آمریکا را مشکلات. متاسفانه, آنها در حال رفتن در هر نقطه.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب