آمریکا امید به زندگی افزایش کمی به عنوان کاهش در سرطان مصرف بیش از حد مرگ و میر افست یک چشم انداز مثبت در خودکشی

رئیس جمهور تهمت دفاع وکیل Alan Dershowitz کشیده پیر با نقل قول--dictionary ترفند در مغلوب ساختن پیشی جستن سنا

توسط PATRIS-FUN در 10 بهمن 1398

رئیس جمهور تهمت دفاع وکیل Alan Dershowitz کشیده پیر با نقل قول--dictionary ترفند در مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح دادگاه با این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن — یا در واقع هر رئیس جمهور را نمی توان استیضاح برای سوء استفاده از قدرت به این دلیل که مردم نوشت که قانون اساسی ایالات متحده را رد کرد و با اضافه کردن کلمه "maladministration." در این مورد هر چند دیکشنری خیلی استفاده — "maladministration," با توجه به جدید دیکشنری آکسفورد آمریکایی به معنی "ناکارآمد و یا نادرست دولت; سوء مدیریت" و به معنای واقعی کلمه یعنی "مدیریت بد" — پس Dershowitz تبدیل شده و به جای آن به thesaurus.

"از تدوین کنندگان رد maladministration," Dershowitz گفت: سناتورهای. "و چه یک استعاره یا چه مترادف برای maladministation? سوء استفاده از قدرت. و زمانی که آنها را رد کرد maladministration, آنها را رد کرد و سوء استفاده از قدرت است." اگر شما نگاه کردن maladministration در فرهنگ لغت او اضافه کرد: بعد "و شما نگاه کردن مترادف, مترادف شامل سوء استفاده و فساد misrule نادرستی سوء استفاده از دفتر و سوء رفتار."

اصطلاحنامه استدلال دقیقا نمی نگه دارید تا یا.

Dershowitz متخصص در حقوق کیفری و معروف وکیل مدافع. تقریبا همه قانون اساسی علمای مخالف با نظرات خود در استیضاح. کلارک D. کانینگهام یک محقق در معنای اصلی از قانون اساسی در دانشگاه کالج قانون ارائه برخی از بافت تاریخی در سیاسیاشاره کرد که در حالی که جیمز مدیسون را رد کرده و کلمه "maladministration" به عنوان یک impeachable جرم او درک "جنحه" بخشی از "high crimes and misdemeanors" به معنی "سوء رفتار" یا "سوء رفتار" و قطعا "متفاوت و گسترده تر به معنی از اعمال مجرمانه."

Dershowitz و جفری Toobin استدلال بر اینکه "maladministration" برابر است با "سوء استفاده از قدرت" در سی ان ان روز سه شنبه. "آلن شما معادل maladministration با سوء استفاده از قدرت — شما تنها محقق که می کند که" Toobin گفت. Dershowitz با اشاره به نیویورک تایمز op-ed توسط دانشگاه هاروارد نیکلاس بویی که می گوید: "maladministration, سوء استفاده از سوء استفاده از قدرت است." شما می توانید خواندن op-ed که نمی ذکر کلمه "maladministration," در زمانو روحیه استدلال زیر است. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب