مقامات اطلاعاتی ایالات متحده بر این باورند چین پوشش داده شده تا شدت از شیوع کروناویروس برای انبار کردن لوازم پزشکی

(واشنگتن) — مقامات ایالات متحده بر این باورند چین پوشش داده شده تا میزان شیوع کروناویروس — و چگونه این بیماری

توسط PATRIS-FUN در 15 اردیبهشت 1399

(واشنگتن) — مقامات ایالات متحده بر این باورند چین پوشش داده شده تا میزان شیوع کروناویروس — و چگونه این بیماری مسری است — برای انبار کردن لوازم پزشکی مورد نیاز برای پاسخ به این هوش اسناد و مدارک نشان می دهد.

رهبران چینی "عمدا پنهان شدت" این بیماری همه گیر از جهان در اوایل ژانویه با توجه به چهار صفحه Department of Homeland Security intelligence report به تاریخ مارس 1 به دست آمده و توسط آسوشیتد پرس. وحی می آید به عنوان برگ برنده دولت خود را تشدید کرده است انتقاد از چین با وزیر خارجه مایک Pompeo گفت: روز یکشنبه که این کشور مسئول گسترش بیماری و باید پاسخگو باشند.

واضح تر شعارهای همزمان با منتقدان دولت گفت: دولت در پاسخ به این ویروس کند و ناکافی است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان سیاسی متهم کرده اند و او را شلاق چین ژئوپولیتیک اما مهم شریک تجاری ایالات متحده در تلاش برای منحرف کردن نقد در خانه.

طبقه بندی نشده اما مشخص شده "فقط برای استفاده رسمی" این DHS تحلیل آمده است که در حالی که کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus چین افزایش واردات و کاهش صادرات تجهیزات پزشکی. آن را تلاش برای سرپوش گذاشتن بر انجام این کار توسط "انکار وجود محدودیت های صادرات و obfuscating و تاخیر در ارائه آن تجارت اطلاعات" تحلیل متحده است.

این گزارش همچنین می گوید چین برگزار کردن اطلاع رسانی سازمان جهانی بهداشت که کروناویروس "بود سرایت" برای بسیاری از ژانویه پس از آن می تواند جهت تجهیزات پزشکی از خارج از کشور — که در آن به واردات از ماسک صورت و جراحی روپوش و دستکش شدت افزایش یافته است.

کسانی که نتیجه گیری بر اساس 95% احتمال دارد که چین تغییرات در واردات و صادرات رفتار نمی شد در محدوده نرمال بر اساس این گزارش.

چین اطلاع داد که از وقوع on Dec. 31. آن تماس مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در Jan. 3 و علنا شناسایی پاتوژن به عنوان یک رمان coronavirus در Jan. 8.

مقامات چینی خفه پزشکان هشدار در مورد ویروس در اوایل و بارها و بارها عنوان تهدید شیوع. اما بسیاری از دولت چین را اشتباه ظاهر شده اند و به دلیل موانع اداری, تنگ کنترل بر اطلاعات و مقامات مردد به گزارش خبر بد. وجود ندارد و شواهد نشان می دهد آن را عمدی طرح به خرید جهان تجهیزات پزشکی.

در یک توییت در روز یکشنبه رئیس جمهور به نظر می رسد به سرزنش مقامات اطلاعاتی ایالات متحده برای ساخت نه واضح تر هر چه زودتر چقدر خطرناک بالقوه شیوع کروناویروس می شود. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است دفاعی که آیا او موفق به قانون پس از دریافت هشدارهای زودهنگام از مقامات اطلاعاتی و دیگران در مورد کوروناویروس و تاثیر بالقوه آن.

"هوش فقط به من گزارش شده است که من درست بود و است که آنها را به ارمغان بیاورد تا CoronaVirus موضوع تا زمانی که در اواخر ماه ژانویه فقط قبل از من منع چین از آمریکا و" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت بدون استناد به جزئیات. "آنها تنها صحبت از ویروس بسیار غیر تهدید کننده یا ماده در واقع شیوه ای است."

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا این باورند که چین ممکن است به هر طریقی coronavirus با توجه به برخی از نوع وحشتناک "اشتباه است." خود سازمان های اطلاعاتی می گویند که آنها هنوز در حال بررسی یک مفهوم مطرح شده توسط رئیس جمهور و مشاوران است که این بیماری همه گیر ممکن است ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه.

صحبت یکشنبه در ABC "این هفته" Pompeo گفت که او تا به حال هیچ دلیلی برای باور کردن که این ویروس بود به عمد به گسترش است. اما او افزود: "به یاد داشته باشید چین دارای سابقه آلوده جهان و آنها که سابقه اجرا عام و آزمایشگاه."

"این اولین بار است که ما تا به حال یک جهان در معرض ویروس به عنوان یک نتیجه از شکست در یک آزمایشگاه" Pompeo گفت. "و به این ترتیب در حالی که جامعه ایران در ادامه به انجام کار خود را, آنها باید همچنان به انجام این کار و تایید به طوری که ما خاص, من می توانم به شما بگویم که وجود دارد مقدار قابل توجهی از شواهد که این آمد که آزمایشگاه در ووهان."

وزیر امور خارجه به نظر می رسد با اشاره به شیوع بیماری های قبلی از ویروس های تنفسی مانند سارس است که آغاز شده در چین. سخن گفتن او دیده می شود ممکن است به عنوان توهین آمیز در چین است. هنوز Pompeo تکرار همان ادعای ساعت بعد از طریق یک توییت بعد از ظهر یکشنبه.

کارشناسان می گویند این ویروس به وجود آمد به طور طبیعی در خفاش ها, و آن را روشن است که آنها باور دارند که آن را انسان ساخته شده است. بسیاری از virologists می گویند شانس است که شیوع این بیماری ناشی از یک آزمایشگاه حادثه بسیار پایین است هر چند دانشمندان هنوز در حال کار برای تعیین یک نقطه که در آن ممکن است شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان است.

پکن بارها تحت فشار قرار دادند در آمریکا اتهاماتی که شیوع چین بود تقصیر با اشاره به بسیاری از اشتباه ساخته شده توسط مقامات آمریکایی خود را در مبارزه با شیوع بیماری است. چین اعلام عمومی در ژانویه. 20 است که این ویروس انتقال از فرد به فرد سمت چپ در ایالات متحده نزدیک به دو ماه برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر که در طی آن دولت ایالات متحده موفق به تقویت تجهیزات پزشکی و اعزام ناقص تست کیت.

"دولت ایالات متحده را نادیده گرفته است حقایق منحرف توجه عمومی و درگیر در باک-عبور در تلاش برای شانه خالی کردن مسئولیت خود را به بی کفایتی در مبارزه با این بیماری همه گیر" چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Geng Shuang روز جمعه گفت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب