آمریکا زندانیان 'اشتباه' دریافت COVID-19 محرک چک. در حال حاضر IRS می خواهد که پول را

(آیداهو) — صدها هزار دلار در coronavirus امداد پرداخت شده است فرستاده شده به مردم زندانی در سراسر ایالات متحد

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

(آیداهو) — صدها هزار دلار در coronavirus امداد پرداخت شده است فرستاده شده به مردم زندانی در سراسر ایالات متحده و در حال حاضر IRS است که به درخواست مقامات دولتی برای کمک به پنجه بازگشت پول نقد است که فدرال مالیات آژانس می گوید به اشتباه ارسال می شود.

قانون اجازه پرداخت در طول همه گیر نیست و به طور خاص محروم زندان و یا زندان زندانیان و IRS خودداری کرده است می گویند دقیقا چه اختیارات قانونی آن را برای بازیابی پول است. در خود وب سایت آن نقاط به نامربوط امنیت اجتماعی عمل می کنند که میله های زندانی مردم از دریافت برخی از انواع سن و بازماندگان بیمه پرداخت سود.

"من نمی توانم به شما پایه و اساس قانونی. همه من می توانم به شما بگویم این است که زبان خزانه و خودمان شده است و با استفاده از" IRS سخنگوی اریک اسمیت گفت. "این فقط همان لیست به عنوان در قانون تامین اجتماعی."

ادامه مطلب: 'دو Whammy.' کسانی که بیشتر نیاز به $1,200 محرک چک ممکن است صبر طولانی برای دریافت آنها

وکیل مالیاتی کلی Akinrinoye که نوشته شده در مورد این موضوع بر روی وب سایت خود می گوید: وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای درخواست برای چک برگشت.

"من فکر می کنم آن را واقعا ریاکارانه از IRS" Akinrinoye روز سه شنبه گفت. "این یک قاعده فقط به این دلیل که نمایندگان آن را در وب سایت. در واقع IRS در واقع می گوید که مسائل در آن سایت ندارد اختیارات قانونی. پس هیچ واقعی حکومت — آن را فقط به ارشاد و راهنمایی می توانید در هر زمان تغییر."

پس از کنگره تصویب 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات در مارس چک تا 1200 دلار شد به صورت خودکار فرستاده می شود و در اکثر موارد به افرادی که در زمینه درآمد مالیاتی برای سال 2018 یا 2019 از جمله برخی از کسانی که زندانی هستند. یک زن و شوهر از هفته بعد IRS به کارگردانی دولت و اصلاح ادارات برای رهگیری پرداخت به زندانیان و بازگشت آنها.

IRS نمی کند و در عین حال باید اعداد چگونه بسیاری از پرداخت ها رفت و به زندانیان اسمیت گفت. اما داده های اولیه از برخی متحده نشان می دهد اعداد هستند: کانزاس بخش از اصلاح به تنهایی ره بیش از $200,000 در چک اوایل ماه ژوئن است. آیداهو و مونتانا ترکیب شده بود کشف و ضبط بیش از 90000 دلار.

واشنگتن در ضمن تا به حال تنها ره در مورد $23,000 اوایل ماه ژوئن است. برخی از ایالت ها مانند نوادا حاضر به انتشار اعداد با استناد به IRS درخواست به صورت محرمانه.

مقامات زندان در سراسر کشور شده اند در تلاش برای رهگیری چک با نتایج متفاوت است. مقامات در ورمونت, می سی سی پی, پنسیلوانیا, آریزونا و کالیفرنیا تخمین زده می شود که آنها در هر حال ره کمتر از یک دوجین چک که از اوایل ماه ژوئن است. اورگان مقامات زندان بود کشف و ضبط 25 پرداخت با 21 بازگشت به IRS و چهار نفر دیگر با توجه به بستگان و یا سایر مفاصل مالیات filers.

Kaitlin Felsted سخنگوی یوتا سیستم زندان گفت: دولت تا به حال ره 28 چک تا کنون اما اشاره کرد که هر گونه کمک به ارسال پول برای یک زندانی را آدرس منزل نمی خواهد لمس توسط مقامات زندان.

برخی از ایالت ها مانند آلاسکا و وایومینگ نیست پیگیری تعدادی از آنها پرداخت رهگیری.

در حالی که نمایندگان می گوید چک به زندان فرستاده زندانیان نیز باید بازگشت تعداد مطلق از زندان و بازداشتگاه در سراسر ایالات متحده باعث می شود آن را سخت به بگویید اگر بسیاری از آنها پس از این دستورالعمل.

ادامه مطلب: Coronavirus است که هدف قرار دادن ملت ما را در زندان ها و زندان سخت است. و آن را در معرض یک بحران وجود داشته است که قبل از وقوع

IRS به نظر می رسد که تصمیم گرفت خود را به جلو و عقب پرداخت های تصویب شده توسط کنگره گفت: واندا برترام یک سخنگوی زندان ابتکار سیاست یک مخزن فکر می کنم با تمرکز بر آسیب توده حبس. او می گوید مقامات زندان عادت کرده اند برای متوقف کردن مالیات اسناد و مدارک به صفحه نمایش به صورت بالقوه کلاهبرداری بتونه کاری آنها را به دنبال این درخواست.

"به نظر می رسد که IRS است که فقط در این تا" برترام گفت.

زندانیان و خانواده های آنها نیاز به پول او گفت: به خصوص به عنوان زندان سعی در کاهش گسترش ویروس با سازماندهی مستند شرایط و یا آزاد کردن هزاران نفر از زندانیان که پس از آن تلاش به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.

مستندات می تواند به افزایش هزینه ها برای زندانیان چرا که آنها اغلب به کاهش کیفیت مواد غذایی و یا کمتر از وعده های غذایی و نیاز به مکمل های خرید مواد غذایی از زندان commissaries. خانواده و دوستان در خارج اغلب پوشش هزینه های آن و بسیاری از مشاغل از دست رفته در دوران رکود اقتصادی برترام گفت.

"عزیزان در حال حاضر نیز تحت فشار به دلیل همه گیر بودن و از یک کار تا زمانی که شما ارسال یک محرک بررسی برای کسی که آن فرد در زندان است و تنها کسی که سود حاصل از آن" برترام گفت.

متوقف امداد چک نیز ممکن است اثرات مخربی بر سیاه و اسپانیایی زندانی که زندانی هستند در یک نرخ بالاتر از سفید آمریکایی است. مردم سیاه زندانی در حدود دو برابر نرخ اسپانیایی ساکنان و بیش از پنج برابر نرخ سفیده که از سال گذشته با توجه به وزارت دادگستری ایالات متحده را اداره دادگستری آمار.

این روشن نیست که اگر زندانیان هر گونه توسل گفت: Akinrinoye مالیاتی وکیل.

کسانی که منتشر شد قبل از پایان سال می تواند ادعا می کنند پول از دست رفته به عنوان یک اعتبار خود 2021 اظهارنامه مالیاتی, اما دیگر زندانیان ممکن است از شانس Akinrinoye گفت.

"من فکر می کنم کسی به شکایت و شما باید به منابع قادر به انجام این کار," او گفت:. "من نمی دانم که هر چیزی وجود دارد که اکثر مردم می توانند علاوه بر شکایت و ببینید اگر آنها می تواند به جذب برخی از توجه است. شما باید به کسی که می خواهد قدم به جلو و یک مدافع برای آن بخش از جمعیت است."

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران امی بث هانسون Jonathan Mattise اندرو Selsky امیلی Wagster Pettus راشل La Corte, میشل L. قیمت, علامت Scolforo دان تامپسون جان هانا مید Gruver, ژاک Billeaud, Lindsay Whitehurst علامت ظریف و ویلسون حلقه کمک کرده است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب