برخی از ایالات آمریکا طرح 'خطرناک' reopenings اما به نظر می رسد که کاخ سفید حمایت

یک تعداد انگشت شماری بیشتر از جنوب ایالات متحده آغاز خواهد شد شل شدن محدودیت های اقتصادی این هفته در این میان

توسط PATRIS-FUN در 3 اردیبهشت 1399

یک تعداد انگشت شماری بیشتر از جنوب ایالات متحده آغاز خواهد شد شل شدن محدودیت های اقتصادی این هفته در این میان هنوز هم تلخ همه گیر ارائه یک زندگی-تست آتش از اینکه این کشور در جوامع می توانید شروع به بازگشایی بدون تحریک افزایش است که ممکن است آنها را وادار به دوباره.

از فرمانداران جمهوریخواه در گرجستان, کارولینای جنوبی, تنسی و اوهایو تمام اعلام کرد روز دوشنبه آنها آغاز خواهد شد پوست کندن محدودیت هایی در تجارت و فعالیت های اجتماعی با هدف متوقف کردن شیوع کروناویروس بیش از دو هفته آینده. کلرادو فرماندار دموکرات گفت: او را باز فروشگاه های خرده فروشی در آوریل 1.

گرجستان شده است سخت ترین ضربه از این کشورها با 19,000 موارد و نزدیک به 800 مرگ و میر از جمله یک خوشه متراکم در یک منطقه روستایی در ایالت غربی.

در میان یک بحث ملی بیش از چگونه به مبارزه با ویروس در حالی که کاهش عمیق اقتصادی تلفات این حرکت برای اولین بار آزمون مرزهای سرگیری زندگی "عادی" هر چند هیچ یک از کشورهای ملاقات اولیه کاخ سفید دستورالعمل پرده برداری در هفته گذشته از دو هفته کاهش موارد قبل از دولت باید بازگشایی شده است.

جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که مشتاق برای پایان دادن به یک مستند است که خرد اقتصاد ایالات متحده در انتخابات سال توییتی خود را آشکار پشتیبانی از صبح روز چهارشنبه برای فرمانداران که در حال شل شدن فیزیکی فاصله دستورالعمل که تا به حال بسته کسب و کار تا حد زیادی محدود ساکنان به خانه های خود.

"متحده هستند با خیال راحت به آینده. کشور ما این است که شروع به باز کردن کسب و کار دوباره" او در توئیتر خود نوشت هر چند از آن است که هنوز روشن نیست که چگونه امن آن خواهد بود.

یک نقاشی دیواری از یک زن کارگر سلامت دیده می شود از طریق یک حصار در شیکاگو در روز سه شنبه. (Shannon استاپلتون/فردا نیوز)

تصمیم به سهولت محدودیت بازمی گردد برخی از صاحبان کسب و کار و دیگران مشتاق به اقتصاد و دوباره در حال اجرا برابر با احتیاط و مقامات بهداشت هشدار بالقوه تجدید حیات در موارد.

"این یک موضوع نگرانی کل این ایده باز کردن. آن را بر اساس غیر علمی تولید شده پارامترهای" دکتر بوریس Lushniak رئیس دانشگاه مریلند دانشکده بهداشت به رویترز گفت در یک مصاحبه.

رویترز/ایپسوس نظرسنجی نشان داد که اکثر آمریکایی ها معتقد بودند stay-at-home سفارشات باید در محل باقی می ماند تا زمانی که مقامات بهداشت عمومی تعیین بلند کردن آنها امن است, با وجود این آسیب به اقتصاد ایالات متحده. آن را پیدا کردن در خط با اکثر نظر سنجی در همان موضوع و علیرغم پوشش رسانه ای در آمریکا برای یک دانش سطحی از اعتراض به اقامت در خانه سفارشات بسیاری که شماره در پایین صدها نفر.

'بی سابقه بار در آزادی های مدنی': Barr

مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس بالا 45,150 سراسر کشور به عنوان موارد صعود به بیش از 810,000 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

تنش بین تهمت و مقامات محلی افزایش یافته است بیش از دولت آمریکا نقش در ramping تا تست — که کارشناسان بیماری های عفونی است که می گویند کلید برای فعال کردن امن بازگشایی و اعلام همدردی با معترضان اقتصادی احساس درد است.

سازمان دیده بان l 'Give me liberty or give me مرگ':

هزاران نفر از مردم نا امید شده توسط مداوم COVID-19 مستند اعتراض در Harrisburg, Pa. در روز سه شنبه. 2:02

رئیس جمهور احساسات به ظاهر تکرار توسط ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr در روز سه شنبه.

"این بی سابقه بار در آزادی های مدنی در حال حاضر. شما می دانید این ایده که شما باید به ماندن در خانه خود نگران کننده است نزدیک به بازداشت خانگی" بر گفته مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت.

"ما نمی اتخاذ آنها را به عنوان جامع راه مقابله با این بیماری است."

بار اضافه شده به وزارت دادگستری است که از نزدیک بررسی های مختلف stay-at-home سفارشات.

"و اگر ما فکر می کنم یکی می رود بیش از حد ما در ابتدا سعی کنید به استخوان فک فرمانداران به نورد آنها را به عقب و یا تنظیم آنها" Barr گفت: بدون در نظر گرفتن که می گوید به اعتقاد او مناسب است که شرح است.

تست عظیم انجام': Cuomo

کارشناسان می گویند ایالات متحده آمریکا با جمعیت نزدیک به 330 میلیون نفر باید تست سه میلیون نفر در هر هفته برای به دست آوردن یک حس دقیق ویروس خود برسد. متحده مورد آزمایش قرار داده اند و تنها یک سوم از این تعداد در هفت روز گذشته با توجه به COVID پیگیری پروژه داوطلب سازمان راه اندازی شده توسط اطلس.

"ما باید به آزمایش های بیشتری انجام شود قبل از اینکه ما را در هر مکان گیری سلامت" گفت: Lushniak.

این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت.- CDC مدیر رابرت Redfield

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو آمده از جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز سه شنبه و گفت: رئیس جمهور موافقت کرده بود خود را برای کمک به دولت در تهیه مواد شیمیایی و دیگر لوازم مورد نیاز به دو تست ظرفیت.

فرماندار گفت: نیویورک خواهد سعی کنید به تعداد زیادی از مردم این آزمون در هر روز — از جمله تشخیصی و تست آنتی بادی به 40,000 مشخص کردن وظیفه به عنوان یک "عظیم تعهد" را که هفته.

حتی به عنوان متحده حرکت پیش رو با برنامه ای برای بازگشایی, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد موج دوم coronavirus می تواند بدتر اگر آن را همزمان با شروع فصلی فصل آنفولانزا.

"این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت" CDC مدیر رابرت Redfield گفت: در مصاحبه با واشنگتن پست منتشر شده در سه شنبه.

سابق FDA رئیس سوالات گرجستان طرح

برایان کمپ گرجستان جمهوریخواه فرماندار گفت: طرح خود را برای بازگشایی توازن بهداشت عمومی با نیاز به دوباره اقتصاد کشور گفت: فاصله فیزیکی از قوانین را در محل باقی می ماند. منظور supercedes هر چیزی شهرستانها و یا شهرستان در محل, او گفت:.

کارکنان در Forza Storico یک رستوران ایتالیایی در آتلانتا ضمیمه گرم کردن مجدد دستورالعمل غذا برای مراقبت های بهداشتی کارگران در روز سه شنبه. بعد از این هفته گرجستان را ببینید مرحله به مرحله بازگشایی رستوران و چندین نوع دیگر از کسب و کار. (الیاس Nouvelage/فردا نیوز)

"همین حالا برو بیرون" ساوانا شهردار ون جانسون از حزب دموکرات گفت: ساکنان شرق گرجستان شهرستان طی یک کنفرانس خبری. "مردم نمی خواهد آمد در اینجا اگر آنها فکر می کنم کسب و کار ما امن نیست."

کمپ گفت که او اجازه می دهد گسترده قنداق کردن کسب و کار از آرایشگاه برای تاتو سرو به بازگشایی در روز جمعه تحت افزایش قوانین برای بهداشت فاصله میان کارکنان و استفاده از ماسک است.

"ورزشگاه ناخن سالن بولینگ کوچه ها, سالن مو, خال کوبی سرو — آن را احساس می کند مانند آنها جمع آوری شده شما می دانید یک لیست از کسب و کار است که خطرناک ترین و تصمیم به باز کردن آن برای اولین بار از" اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر گفت: CNBC در روز سه شنبه.

روز دوشنبه در سینما و رستوران ها و باشگاه های خصوصی در گرجستان خواهد بود و مجاز به باز کردن با برخی از محدودیت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب