ایالات متحده به طور نامحدود گسترش افزایش اجرای مرزی میان Coronavirus

(واشنگتن) — یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست به سرعت اخراج اکثر مهاجران متوقف شد و در امتداد مرز به دلیل C

توسط PATRIS-FUN در 31 اردیبهشت 1399

(واشنگتن) — یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست به سرعت اخراج اکثر مهاجران متوقف شد و در امتداد مرز به دلیل COVID-19 همه گیر شد به طور نامحدود تمدید سه شنبه با بالا متحده سلامت رسمی استدلال می کند که چه بوده منظور کوتاه مدت بود و هنوز هم مورد نیاز برای حفاظت از کشور از ویروس.

دستور صادر شده توسط دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری اجازه گمرک و حفاظت مرزی به فورا حذف مهاجران از جمله افرادی که به دنبال پناهندگی به عنوان یک راه برای جلوگیری از پتانسیل گسترش ویروس در حالی که در بازداشت است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر اولیه 30 روز سفارش در ماه مارس و آن تمدید شد تا یک ماه دیگر در ماه آوریل است. نسخه جدید قابل توجه هیچ, ثابت, تاریخ پایان, اگر چه آن را می گوید CDC را بررسی سلامت عمومی اطلاعات هر 30 روز برای اطمینان از آن است که هنوز هم لازم است.

مقامات دولت را در دفاع از این سیاست در میان انتقاد از مدافعان حقوق بشر که می گویند آمریکا با استفاده از بهداشت و درمان به عنوان بهانه ای برای انکار مردم حق درخواست پناهندگی و به تصویب سیاست های مهاجرتی با هدف توسل به حامیان رئیس جمهور در انتخابات سال است.

"مغلوب ساختن پیشی جستن هدف این است که برای محافظت از سلامت ما آن را برای ایجاد بخش و پیشبرد دستور کار سیاسی خود را گفت:" Andrea Flores, معاون مدیر سیاست های مهاجرتی برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

تحت سیاست CBP ارسال شده است مکزیک و آمریکای مرکزی مهاجران برخورد آنها در امتداد مرز جنوب غربی بازگشت به مکزیک در حدود دو ساعت است. آن است که تبدیل مردم از کشورهای دیگر به مهاجرت و گمرک برای بازگشت سریع از بین بردن افرادی که ممکن است باقی مانده در این کشور برای ماه ها یا حتی سال ها به دنبال پناهندگی ادعا می کند.

حقوق بشر برای اولین بار یک حزبی حقوق بشر سازمان گفت: CDC سفارش شده است مورد استفاده برای مسدود کردن و اخراج هزاران نفر از پناه جویان به مکان های خطرناک.

"این فرمت جدید از سی دی سفارش پایان خواهد رسید متحده پناهنده و کودک حمایت در مرز به طور نامحدود به خطر انداختن به جای صرفه جویی در زندگی" گفت: Eleanor, ایسر, گروه, مدیر ارشد, برای حمایت از پناهندگان. "شکی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اداره خواهد شد این نامحدود ممنوعیت اخراج و جلوگیری از پناهندگی پناهجویان و کودکان برای بسیاری از ماه یا بیشتر احتمالا تا زمانی که این دولت است که دیگر در اتاق."

ایالات متحده نیز به سرعت اخراج مهاجران مواجه ورود در سراسر شمال مرز با کانادا هر چند وجود دارد به مراتب کمتر از در امتداد جنوب غربی است.

اقدام آمریکا وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: در اعلام این فرمت که محدودیت بودند یکی از مهم ترین ابزار های گروه خود را به "جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس برای محافظت از مردم آمریکا DHS خط مقدم افسران و کسانی که در مراقبت از خود و حضانت از COVID-19."

قبلی سفارش شد و با توجه به منقضی چهارشنبه. Redfield گفت: یکی از جدید خواهد در اثر باقی می ماند تا زمانی که "خطر بیشتر معرفی COVID-19 به ایالات متحده متوقف شده است به یک خطر جدی برای بهداشت عمومی." او همچنین اشاره کرد که واکسن و درمان برای ویروس هنوز ماه به دور است و شاهد افزایش در ایالات متحده, کانادا و مکزیک است.

کانادا و مکزیک و ایالات متحده آمریکا تعطیل مرزهای خود را با توافق دو جانبه برای غیرضروری ترافیک در ماه مارس برای کمک به کنترل گسترش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آن است که در ماه آوریل با یک فرمان اجرایی که متوقف مهاجرت به آمریکا به مدت 60 روز در تلاش برای محدود کردن رقابت برای شغل در میان فروپاشی اقتصادی از شیوع بیماری است.

رئیس جمهور به مدت طولانی حمایت محدودیت در هر دو قانونی و غیر قانونی مهاجرت و نگرانی برای سال در مورد خارجی ها رقابت با شهروندان آمریکایی برای شغل. اما او را تکذیب کرد او با استفاده از این ویروس به خوبی در یک وعده انتخاباتی در انتخابات سال است.

همچنین سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته یک دادگاه تجدید نظر فدرال اجازه می دهد تا آن را به خاتمه قرارداد که مکان محدودیت در بازداشت کودکان مهاجر است.

وزارت دادگستری وکیل اوت Flentje گفت: یک پنل 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر در کالیفرنیا که "مرز بحران است که در حال رانده شده توسط نامنظم مهاجرت خانواده" مورد نیاز دولت را به اتخاذ قوانین جدید و جایگزین آنچه شناخته شده به عنوان فلرس حل و فصل است.

در دادگاه براده وکلا برای مهاجران گفت: پایان دادن به توافق را یخ قدرت های جدید به بازداشت فرزندان و پدر و مادر به طور نامحدود و "eviscerate حق خود را به یک بی طرف نظر از اینکه آیا آنها واجد شرایط برای انتشار است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب