ایالات متحده در بیمارستان ها به طور فزاینده ای نگران افزایش COVID-19 موارد

(تولدو) — دولت و بیمارستان رهبران به طور فزاینده ای صدایی زنگ در مورد سیستم مراقبت های بهداشتی در ایالات متحد

توسط PATRIS-FUN در 26 اسفند 1398

(تولدو) — دولت و بیمارستان رهبران به طور فزاینده ای صدایی زنگ در مورد سیستم مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده و آمادگی خود را برای جذب امواج از بیماران در بدترین سناریو شامل جدید شیوع کروناویروس.

مقامات در سراسر کشور در حال حاضر در حال گرفتن گام های اصلی برای گسترش ظرفیت و با گذشت هر روز, ساختمان, چادر و تجهیز فضاهای استفاده نشده به خانه بیماران. آنها همچنین اصرار مردم برای به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو دندانپزشکی, کار و حتی دامپزشک مراقبت. نیویورک فرماندار خواستار استفاده از پایگاه های نظامی یا کالج خوابگاه به عنوان موقت مراکز مراقبت.

در میان بزرگترین نگرانی این است که آیا وجود خواهد داشت به اندازه کافی تخت و تجهیزات و کارکنان به چندین دسته بزرگ شیوع بیماری به طور همزمان در شهرهای مختلف.

Dr. Anthony Fauci, موسسه ملی بهداشت بیماری های عفونی ارشد گفت: این مهم است که گام های گرفته شده در حال حاضر برای جلوگیری از گسترش ویروس به سرعت.

"این کار برای قرار دادن یک دادگاه مطبوعات در اجازه می دهد بدترین سناریو رخ می دهد گفت:" Fauci که به نظر می رسد یکشنبه بر روی چندین شبکه اخبار را نشان می دهد.

در حالی که او انتظار ندارد شیوع گسترده در آمریکا مانند کسانی که در ایتالیا گفت: این امکان وجود دارد اگر از آن می رسد که نقطه ای که قریب به اتفاق هجوم بیماران می تواند منجر به کمبود منابع از جمله هواکش.

"و زمانی که شما در حال رفتن به برخی از تصمیم گیری بسیار دشوار," Fauci گفت.

در ایالت واشنگتن که منجر ملت در تعداد مثبت COVID-19 موارد با بیش از 600 بیماری و 40, مرگ و میر, افزایش مردم در مراجعه به کلینیک با علائم تنفسی است زور زدن دولت را تامین شخصی دنده محافظ پوشیده شده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی.

دولت فدرال فرستاده است دولت ده ها هزار نفر از ماسک روپوش و دستکش و دیگر دنده محافظ برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. اما کسانی که حمل و نقل کافی نیست گفت: Clark Halvorson, معاون وزیر بهداشت برای سلامت عمومی آمادگی اضطراری و پاسخ.

این بیماری آلوده بیش از 162,000 مردم در سراسر جهان و بیش از 6000 نفر فوت کرده اند تا کنون.

بسیاری از افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس را تجربه تنها خفیف یا متوسط علائم. هنوز وجود دارد بیشتر در معرض خطر و دیگر دوره بهبودی برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

ملت بيمارستان در مجموع باید حدود یک میلیون تخت با 100000 مهم برای مراقبت از بیماران مبتلا اما اغلب کسانی که تخت برای بیماران بدحال عمدتا پر اسکات Gottlieb سابق FDA کمیسر گفت: CBS' "چهره ملت است."

"اگر ما چند شیوع در بزرگ شهرستانها ایالات متحده سیستم تبدیل خواهد شد, غرق," او گفت:.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو پیشنهاد بسیج سپاه مهندسان ارتش به نوبه خود امکانات مانند پایگاه های نظامی یا کالج خوابگاه به طور موقت مراکز پزشکی.

"ایالات متحده نمی تواند بیشتر ساخت بیمارستان و به دست آوردن هواکش و یا تغییر امکانات به سرعت به اندازه کافی" کومو نوشت: در یک نظر قطعه یکشنبه منتشر شده در نیویورک تایمز.

مقامات در منطقه سیاتل شده اند راه اندازی موقت — و حتی خرید یک متل و اجاره دیگری — برای اضافه کردن فضا برای بیماران که ممکن است بی خانمان و یا که شرایط زندگی ممکن است اجازه می دهد تا برای خود انزوا مانند دانش آموزان در کالج خوابگاه. پادشاه شهرستان نیز راه اندازی واحدی مسکن است و با استفاده از ورود به سالن در شهرستان متعلق به فرودگاه به عنوان یک پناهگاه برای کاهش ازدحام و پاسخگویی اجتماعی-فاصله مورد نیاز — موجود در پناهگاه بی خانمان.

بیمارستان مدیران می گویند آنها همیشه در حال برنامه ریزی برای حوادث شده اند و تمرکز بر coronavirus آماده سازی برای دو ماه گذشته.

"اگر شما به گذشته ما اورژانس در حال حاضر شما دیدن چادر بنا در پارکینگ است که به ما اجازه می دهد برای افزایش اورژانس ظرفیت" Johnese Spisso جمهور از UCLA بهداشت و درمان گفت: در ان بی سی "دیدار با مطبوعات است."

سیستم شبکه و درمانگاه در سراسر لس آنجلس و کالیفرنیای جنوبی دارای ظرفیت اضافی و دکتر در حال تشویق پزشکی از راه دور, او گفت:.

دکتر پیتر Slavin رئیس جمهور از بیمارستان عمومی ماساچوست گفت: دو هفته آینده حیاتی خواهد بود به عنوان جامعه پزشکی انتظار یک افزایش چشمگیر در تعداد موارد است.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine توصیه می شود در روز شنبه که اعمال جراحی الکتیو شود به تعویق افتاد از جمله دندانپزشکی و دامپزشکی روش های به طوری که مراقبت های بهداشتی کارگران نمی تواند نازک کشیده و فولاد ماسک را می توان ذخیره برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در برخورد با این ویروس.

ProMedica که در عمل 13 بيمارستان در اوهایو و میشیگان آماده است به تماس کمک از نیروی انسانی سازمان در صورت نیاز و به دنبال راه هایی برای ارائه مراقبت از کودک برای کارکنان که کودکان خارج از مدرسه گفت: Deana Sievert ارشد پرستاری . پزشکان نیز به طور داوطلبانه لغو تعطیلات خود را.

جامعه "می تواند در صاف کردن منحنی از این" اجتناب از بزرگ رویدادهای ماندن در خانه خود را شستشو دست ها و تمرین های اجتماعی فاصله به کمک ایالات متحده به بیمارستان جلوگیری از یورش موارد گفت: دکتر پنی ویلر مدیر عامل شرکت مینیاپولیس-بر اساس Allina Health, که دارای 12 بیمارستان و بیش از 90 درمانگاه در مینه سوتا و ویسکانسین.

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

Allina نیز شده است لغو کنفرانس ها و جلسات و هر چیز دیگری که به طور مستقیم تحت تاثیر مراقبت از بیمار است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مارتا Bellisle و ژن جانسون در سیاتل و جف Baenen در مینیاپولیس کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب