پزشکان بدون مرز می فرستد تیم برای کمک به ملت ناواهو نبرد coronavirus

رئیس جمهور تهمت باغ گل رز coronavirus-تست جشن ممکن است به پایان رسید در یک عصبانی باشید اما آن آغاز شده و با

توسط PATRIS-FUN در 23 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور تهمت باغ گل رز coronavirus-تست جشن ممکن است به پایان رسید در یک عصبانی باشید اما آن آغاز شده و با grandiloquence. "در هر نسل از طریق هر چالش و سختی و خطر و امریکا افزایش یافته است به وظیفه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "ما ملاقات لحظه ای و ما غالب شد." او ساخت یک مورد که تست شد در یک سطح کافی برای بازگشایی اقتصاد حتی به عنوان ایالات متحده تلفات از COVID-19 گل رز بالاتر از 80 ، 000.

خارج از دوربین "برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران توصیف جمهور به عنوان ملول و پوسته-شوکه خود را کاهش محبوبیت" واشنگتن پست گزارش داد بیش از آخر هفته. "در مکالمات خصوصی او تلاش کرده است به روند چگونه به بخت و اقبال خود به طور ناگهانی تغییر از باور او در یک مسیر سر خوردن به انتخاب مجدد به تحقق است که او از دست دادن است به احتمال زیاد دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در تقریبا در هر نظرسنجی از جمله انتخاباتی خود را داخلی نظرسنجی. ... بیش از هر چیزی سه مشاوران گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن متمرکز شده است که چگونه به نوبه خود اقتصاد در اطراف و بازگشایی این کشور دیدن نوپای بهبودی به عنوان کلیدی برای انتخاب مجدد خود و دست زدن به اقتصاد به عنوان یکی از تنها نقاط قوت در این نظر سنجی بیش جو بایدن."

بایدن انتخاباتی منتشر شد آگهی دوشنبه شب pummeling مغلوب ساختن پیشی جستن در همه این نقاط و همچنین rebutting مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش برای حمله به بایدن در چین است. طولانی, آگهی "جدول زمانی" curates برخی از لحظات کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده جدید کروناویروس.

"مه به مه" راوی intones بیش چشمگیر رشته ها. "این ویروس را کند ناپدید می شوند نیست. معجزه آسایی وجود ندارد. موارد کوه مرگ و میر رشد بیش از 33 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست به این بیماری همه گیر. بیکاری می رسد رکود بزرگ–عصر سطوح. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را درک نمی کند. ما در یک بحران اقتصادی از آنجا که ما یک بحران بهداشت عمومی. و ما یک بحران بهداشت عمومی از آنجا که او حاضر به عمل می کنند. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی ساخت یک اقتصاد است. شکست او منجر به تخریب یکی است." سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن