اقتصاد ایالات متحده می افزاید: رکورد 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن, اما هنوز هم به قبل از COVID اوج

اقتصاد ایالات متحده ایجاد شغل در یک کلیپ رکورد در ماه ژوئن که بیشتر در رستوران ها و کافه ها از سر گرفته عملیات

توسط PATRIS-FUN در 12 تیر 1399

اقتصاد ایالات متحده ایجاد شغل در یک کلیپ رکورد در ماه ژوئن که بیشتر در رستوران ها و کافه ها از سر گرفته عملیات شواهد دیگری که COVID-19 رکود اقتصادی ممکن است بیش از اینکه یک افزایش در موارد coronavirus را تهدید می کند نوپای بازیابی.

اشتغال بخش غیرکشاورزی افزایش 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن کار گروه را از نزدیک تماشا ماهانه گزارش اشتغال در روز پنج شنبه نشان داد. که بسیاری از دولت شروع به نگه داشتن سوابق در سال 1939. Payman بازگشت توسط 2.699 میلیون در ماه مه.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود payman افزایش سه میلیون شغل در ماه ژوئن.

با وجود این سابقه و رکورد ماه برای کار دستاوردهای اقتصاد ایالات متحده هنوز به جای حتی نیمی از رکورد 20 میلیون شغل را از دست داد در ماه آوریل است.

این کار سود اضافه شده به یک جریان داده ها از جمله هزینه های مصرف کننده نشان تیز جهش در فعالیت است. اما بازگشایی کسب و کار پس از توقیف در اواسط ماه مارس به راه انداخته است موجی از coronavirus عفونت در بخش های بزرگی از کشور از جمله پرجمعیت کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس.

اطلاعات ندارد عامل در مقیاس بازگشت reopenings

چند متحده شده اند و پوسته پوسته شدن و یا توقف reopenings از اواخر ماه ژوئن و ارسال برخی از کارگران خانه. تاثیر این تصمیمات نشان نمی دهد تا در اشتغال به عنوان دولت مورد بررسی کسب و کار در وسط ماه است.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول در این هفته اذعان کرد جهش در فعالیت گفت: اقتصاد تا به حال "وارد مهمی جدید فاز (تا به حال) انجام می شود خیلی زودتر از انتظار می رود." اما پاول هشدار داد چشم انداز "است که فوق العاده نامشخص" و امر بستگی دارد "موفقیت ما در حاوی ویروس است."

نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11.1 درصد در ماه گذشته از 13.3 درصد در ماه مه. اشتغال رو به افزايش است تا حد زیادی به عنوان شرکت های rehire کارگران گذاشته که غیر ضروری کسب و کار مانند رستوران ها سالن های ورزشی و مطب های دندانپزشکی, در میان دیگران بسته شد به سرعت گسترش COVID-19.

اقتصاددانان نسبت داده اند پشت سر هم در سود کار خود را به دولت چک حفاظت از برنامه که به وام کسب و کار است که می تواند تا حدی ببخشند اگر مورد استفاده قرار گیرد برای دستمزد. کسانی که بودجه در حال خشک شدن است.

در یک اقتصاد است که در حال حاضر کاهش یافته است به رکود اقتصادی به عنوان فوریه بسیاری از شرکت ها از جمله برخی نه در ابتدا نهفته مستند اقدامات در حال مبارزه با تقاضا ضعیف است.

اقتصاددانان و صنعت ناظران می گویند این هم با خستگی از PPP وام باعث شده موج جدیدی از اخراج است که نگه داشتن هفتگی جدید برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری فوق العاده بالا.

در گزارش دیگری در روز پنج شنبه این کار گروه گفت: مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری دولت بالغ بطور تطبیقی فصلی 1.427 میلیون در هفته منتهی به 27 ژوئن از 1.482 میلیون در قبل از هفته است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن