وزیر دفاع ایالات متحده امریکا به دنبال اطمینان بخشیدن به متحدان ناتو پس از خروج نیروهای نظامی از آلمان

(بروکسل) — وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper روز جمعه در پی اطمینان بخشیدن به متحدان خو

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

(بروکسل) — وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper روز جمعه در پی اطمینان بخشیدن به متحدان خود در ناتو که واشنگتن به مشورت با آنها در هر آینده نیروهای جنبش پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب همکاران در اتحاد نظامی با اعلام خروج هزاران نفر از پرسنل از آلمان است.

در زمانی که ویدئو کنفرانس تبدیل به هنجار شده با توجه به coronavirus Esper پرداخت می شود یک فرد در بازدید از مقر ناتو در بروکسل یک هفته پس از چندین متفقین وزرای دفاع ابراز نگرانی در مورد غیر قابل پیش بینی از نیروهای نظامی ایالات متحده قصد دارد در اروپا و در میان یک قرعه کشی را در افغانستان است.

"من خوش است که ایالات متحده آمریکا است که مشاوره با متحدان در حالی که روشن است که تعهد ایالات متحده به امنیت اروپا همچنان قوی باقی خواهد ماند" دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت: در یک مفصل تصویری بیانیه قبل از برگزاری مذاکرات با Esper. هر دو مرد وارد در lecterns پوشیدن ماسک.

رسانه ها به طور کلی مجاز به ورود به مقر ناتو به دلیل ویروس های مربوط به محدودیت.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او سفارش عمده کاهش در نیروهای نظامی قدرت را در آلمان از سراسر 34,500 پرسنل کردن به 25000. اعضای حزب خود به انتقاد از این حرکت به عنوان یک هدیه به روسیه و یک تهدید برای ایالات متحده آمریکا امنیت ملی است. آلمان یک hub برای ایالات متحده عملیات در خاورمیانه و آفریقا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته گفت که نیروهای نظامی می تواند نقل مکان کرد به لهستان.

آلمان نبود اطلاع از این حرکت که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مارک آن متحد ناتو "متخلف" برای عدم پرداخت به اندازه کافی برای خود و دفاع در ملاقات با یک هدف تعیین شده در سال 2014 برای اعضای توقف کاهش بودجه و حرکت به سمت گذراندن حداقل 2 درصد از تولید ناخالص ملی در دفاع توسط 2024.

Esper مجددا این پیام گفته است که "من همچنان به اصرار همه ما متحدان خود را برای دیدار با هدف مورد نظر از 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی. ما نقل مکان کرد و یک فاصله خوب در اینجا در چند سال گذشته اما انگار خیلی بیشتر از ما نیاز به انجام به اطمینان حاصل شود ما امنیت جمعی."

روز پنجشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo دوباره در زمان هدف در آلمان است.

"ما در نظر روسیه به عنوان یک تهدید جدی است. صرف 1 ٪ از تولید ناخالص داخلی خود را در دفاع آلمان می کند اذعان دارد که آنها ممکن است به خوبی آن را به عنوان جدی از یک تهدید به ایالات متحده آمریکا آن را می گیرد. آنها نیاز به" Pompeo گفت.

"که نشان نمی دهد حل و فصل است که (رئیس جمهور روسیه) ولادیمیر پوتین نیاز به دیدن از آلمان," او اضافه شده است.

با توجه به ناتو چهره آلمان را صرف 1.38% از تولید ناخالص داخلی در دفاع از آن بودجه این سال است. برلین با هدف ضربه 1.5 درصد تا سال 2024 و اصرار دارد که این سطح از هزینه های آن را اجازه می دهد برای دیدار با ناتو دفاع برنامه ریزی اهداف است. ایالات متحده آمریکا -- در حدود 3.4 درصد از تولید ناخالص داخلی صرف بیشتر در دفاع از تمام 29 دیگر متحدان ترکیب شده است.

در بیانیه ای پس از مذاکرات خود با Esper استولتنبرگ تاکید کرد که "حضور نظامی آمریکا در اروپا مهم است که برای اروپا و این نیز مهم است برای شمال امریکا است. چرا که تنها با همکاری با یکدیگر می تواند ما را در رسیدگی به چالش های بزرگی مواجه هستیم."

در افغانستان که در آن ناتو به رهبری تلاش های امنیتی پس از سال 2003 و به تازگی شروع به کشیدن نیروهای نظامی این کشور در خط با آمریکا و میانجیگری مذاکرات صلح با طالبان در این بیانیه گفت: اتحاد "ادامه خواهد داد و برای تنظیم آن حضور" است و این "باید انجام شود در هماهنگی نزدیک با متحدان و شرکای."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب