ایالات متحده اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در ورود محدودیت به عنوان 7th coronavirus مورد تایید

ایالات متحده روز جمعه اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی و اعلام کرد قابل توجه ورود محدودیت به دلیل یک ویروس

توسط PATRIS-FUN در 12 بهمن 1398

ایالات متحده روز جمعه اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی و اعلام کرد قابل توجه ورود محدودیت به دلیل یک ویروس جدید است که آمار چین و گسترش به کشورهای دیگر.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر که هماهنگ کننده فدرال پاسخ اعلام کرد که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان است که به طور موقت در نوار ورود به آمریکا از اتباع خارجی دیگر از خانواده های ایالات متحده از شهروندان و دارندگان اقامت دائم که سفر در چین در عرض 14 روز گذشته. محدودیت های جدید اثر را در 5 p. m. و در روز یکشنبه.

"این احتمال وجود دارد که ما ادامه خواهد داد برای دیدن موارد بیشتر در ایالات متحده آمریکا در روزهای آینده و هفته ها از جمله برخی محدود از فرد به فرد انتقال" آذر گفت. "مردم آمریکا می توانید مطمئن باشید وزن پر از دولت ایالات متحده در حال تلاش برای حفاظت از سلامت و ایمنی مردم آمریکا."

آمریکایی ها از بازگشت از چین خواهد بود و مجاز به این کشور خواهد شد اما در صورت غربالگری در انتخاب پورت های ورودی و نیاز به انجام 14 روز از خود غربالگری برای اطمینان از آنها نمی سلامت مطرح معرض خطر است. کسانی که در بازگشت از هوبئی استان مرکز شیوع خواهد بود موضوع را به تا 14 روز از قرنطینه اجباری.

آغاز یکشنبه در ایالات متحده نیز آغاز خواهد شد funnelling تمام پروازها به مقصد آمریکا از چین به هفت فرودگاه های بزرگ که در آن مسافران می تواند غربالگری بیماری است.

یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد تا دولت به شیر منابع اضافی برای ارسال به کشورهای مانند بودجه اضطراری و در صورت لزوم دارو یا تجهیزات از ملی ذخایر و به تعلیق برخی از الزامات قانونی.

رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در حالی که خطر در آمریکا کم است "من می خواهم به تاکید است که این مهم جهانی وضعیت و آن را همچنان به تکامل است."

آمریکا تایید کرد یک هفتم موردی از این ویروس در روز جمعه. تمام شد و مسافران به جز شیکاگو که آن را از همسر خود که در چین است.

تعداد کل مرگ و میر ناشی از کروناویروس در چین رسیده بود 259 تا پایان جمعه, دولت, پخش دوربین مدار بسته گفت: با استناد به شماره ملی کشور کمیسیون بهداشت. آن گفت: 45 جدید مرگ و میر در هوبئی استان و یکی در شهرداری چونگ کینگ.

همچنین گفت: وجود 2,102 جدید تایید عفونت در چین آوردن مجموع انباشته شماره 11,791.

بسیار استرس زا و ناراضی'

حداقل 196 کانادایی خواسته اند اتاوا برای کمک گرفتن. اما چین جلوگیری دوگانه شهروندان یک وضعیت نه به رسمیت شناخته شده در چین از ترک.

Wayne ترمبلی و همسرش که دو شهروند می گویند آنها گیر کرده است فقط در خارج ووهان. آنها سفر کرد تا با بستگان خود را برای سال جدید قمری. اما در حال حاضر او و همسرش توافق کرده اند که او باید پرواز خانه در کانادا پرواز اجاره.

"اگر من می تواند به من نیاز به رفتن به عقب و شروع به کار و ارائه برای خانواده ما به این دلیل که دیگر امکان است که دور از محل کار و بدون درآمد برای یک ماه یا یک ماه و نیم. هیچ کس واقعا نمی داند," او گفت: CBC را هدر Hiscox.

"این بسیار استرس زا و ناراضی تصمیم گیری است."

پزشکی کارگر در یک دست کت و شلوار محافظ کنترل درجه حرارت بدن یک راننده در یک پست بازرسی در شهر یوینگ استان هونان در نزدیکی مرز به هوبئی استان است که در مستند پس از شیوع کروناویروس. (توماس پیتر/فردا نیوز)

نخست وزیر جاستین ترودو به خبرنگاران گفت: روز شنبه که کانادا "عمدا جذاب" مقامات چینی در اطراف بازگرداندن کانادایی که نگران ایمنی خود را در چین.

فرانسوا-Philippe, شامپاین, کانادا, وزیر امور خارجه, در مورد شیوع با همتای چینی وانگ یی.

در بیانیه ای شامپاین گفت: وانگ واکنش "مثبت" به درخواست او برای کمک به "شهروند کانادا که می خواهید به ترک منطقه است."

کم خطر در کانادا

مورد تعداد در حال افزایش در چین اما شده است وجود دارد هیچ گسترده انتقال است که در خارج از کشور است.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا است که در اختیار استان ها و مناطق برای نظارت بر رمان coronavirus می گوید خطر ابتلا به کانادایی ها کم است.

دکتر مایکل Gardam, یک متخصص بیماری های عفونی در تورنتو توضیح می دهد که چه چیزی اتفاق می افتد با این ویروس و آنچه کانادایی ها باید آگاه باشند از.

سازمان دیده بان | توضیح می دهد که دست زدن به آن از coronavirus تا کنون:

در حال حاضر که آن را اعلام کرده است بین المللی اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به coronavirus این است که توضیح آن منطق. 9:39

امور جهانی کانادا مجاز محدود خروج از کارکنان و وابستگان. همه کودکان از GAC کارکنان که به سن مدرسه و جوانتر مجاز به ترک همراه با کسانی که شرایط پزشکی, بهداشت روان, نگرانی و یا دیگر آسیب پذیری.

دیگر کارکنان داده شده است تصویب و به انجام ژیمناستیک مقدمات کار از جمله کار از راه دور GAC گفت.

در کانادا مقامات در بیمارستان تورنتو روز جمعه گفت که یک مرد که مبتلا به بیماری کروناویروس منتشر شد از بیمارستان.

"در طول هفته وضعیت او ادامه داد: برای بهبود به نقطه ای که او دیگر مورد نیاز در مراقبت از بیمار" Sunnybrook علوم سلامت مرکز در بیانیه ای گفت.

این ویروس در چین شده است محور در ووهان در استان هوبئی. ووهان شهردار ژو Xianwang روز جمعه گفت که مراقبت های بهداشتی کارگران را ناکافی تغذیه از ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی.

سازمان دیده بان | چرا مقامات بهداشت متمرکز شده حاوی coronavirus:

متخصص بیماری های عفونی می گوید خطر ابتلا به کانادایی ها کم است 0:46

آلمان در تحقیقات گفت: روز جمعه او انتظار یک واکسن برای coronavirus به توسعه در ماه.

"اگر ما می خواهیم برای مهار این بیماری و سپس آن را خوب است اگر ما یک واکسن در یک زمان نسبتا کوتاه و فرض ما این خواهد بود که در چند ماه" گفت: تحقیقات وزیر آنیا Karliczek.

وی پس از شرکت biopharmaceutical CureVac AG و ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) گفت: آنها با هم کار برای توسعه یک واکسن علیه ویروس برای اولین بار شناسایی شده در چین در ماه دسامبر.


جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد با کروناویروسtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im