ایالات متحده coronavirus اقتصادی نجات ایران همچنان به عنوان برگ برنده به نظر می رسد به وفل در خاموش کردن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد دوشنبه او تردیدی در مورد تمدید زمان 15 روز پیشنهاد shutdown به

توسط PATRIS-FUN در 4 فروردین 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد دوشنبه او تردیدی در مورد تمدید زمان 15 روز پیشنهاد shutdown به مقامات هشدار داد در مورد تعمیق coronavirus بحران و مقامات دولت و رهبران کنگره در تلاش برای تکمیل نزدیک به 2 تریلیون دلار به ما اقتصادی نجات بسته است.

"انتظار نداشتم به شروع هفته من با چنین وخیم پیام برای امریکا" جراح عمومی جروم آدامز گفت: فردا صبحبه او هشدار داد که اعداد بدتر خواهد شد این هفته. "همه چیز در حال رفتن به بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است. ما واقعا نیاز همه به این درک ... و تکیه به چیزی که آنها می توانید برای صاف منحنی."

در عین حال تنها چند ساعت قبل از جراح عمومی وخیم هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که درمان ممکن است مضر بیشتر از شیوع بیماری در یک صدای جیر جیر که مغایر با مشاوره از متخصصان پزشکی در سراسر کشور.

"ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را," او نوشت و اضافه کرد: "در پایان 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!"

سازمان دیده بان l ناامیدی و سرخوردگی در سخت ضربه متحده بیش لوازم

مقامات در نیویورک و واشنگتن و کالیفرنیا می گویند وجود دارد یک نیاز فوری برای لوازم پزشکی به دلیل COVID-19 همه گیر و خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر انجام دهید به آنها را امن. 4:36

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات و رهبران کنگره در ضمن به از سرگیری مذاکرات در روز شنبه بعد از کار از طریق این شب عظیم اقتصادی طرح نجات. دموکرات ها تا به حال از خط خارج برنامه یکشنبه شب با این استدلال آن را کج و به سمت شرکت ها و انجام بیش از حد کوچک برای کمک به کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

ایالات متحده نمی تواند 'بازی مرغ,' مک کانل می گوید:

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خارج شد کاپیتول درست قبل از نیمه شب زده و خوش بینانه داشته باشید: "ما بسیار نزدیک است," او گفت که مذاکره کنندگان کار می کنند از طریق شب.

"ملت ما نمی توانیم یک بازی مرغ" هشدار رهبر اکثریت جمهوریخواه میچ مک کانل صدا را افزایش در سنا طبقه یکشنبه شب. هدف او این است که به رای جمعه. سنا خواهد reconvene در ظهر.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر نیز خوش بینانه صدا توجه داشته باشید.

"این لایحه در حال رفتن به تحت تاثیر قرار این کشور و زندگی آمریکایی ها نه فقط برای چند روز آینده اما در چند ماه آینده و سال — بنابراین ما باید مطمئن شوید که آن را خوب است: او گفت:.

"وجود دارد برخی از مشکلات جدی با بیل مک کانل رهبر گذاشته. مقدار بسیار عظیمی از شرکت های بزرگ نجات منابع مالی بدون محدودیت و یا بدون نظارت — شما حتی نمی خواهد می دانم که گرفتن پول است. به اندازه کافی پول برای بیمارستان, پرستاران, PPE, ماسک تمام مراقبت های بهداشتی نیاز دارد. هیچ پول برای دولت و دولت های محلی بسیاری از آنها خواهد شکست. بسیاری از چیزهای دیگر."

اما شومر گفت: آنها در حال پیشرفت در برخورد با این مسائل. "ما در حال گرفتن نزدیک و نزدیکتر. و من بسیار امیدوار است که چگونه من می خواهم آن را قرار داده است که ما می توانیم یک لایحه در صبح است."

کمک بیشتر از فدرال رزرو

در جبهه اقتصادی فدرال رزرو روز دوشنبه اعلام کرد آن را به قرض دادن به کوچک و بزرگ کسب و کار و دولت های محلی و همچنین گسترش برنامه های خرید اوراق قرضه خود را به عنوان بخشی از یک سری از جارو گام به حمایت از جریان های اعتباری از طریق یک اقتصاد ویران شده توسط ویروسی شیوع.

فدرال رزرو گفت: آن را راه اندازی سه اعطای وام های جدید است که امکانات را فراهم خواهد کرد تا $300 میلیارد دلار خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ خرید یک طیف وسیع تری از اوراق قرضه شهرداری ها و خرید دارایی مورد حمایت اوراق بهادار.

آن را نیز می گوید که می خواهد خرید نامحدود اوراق قرضه خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در تلاش پایین نگه داشتن نرخ بهره و اطمینان از این بازار تابع هموار.

با یک جمعیت در لبه و پوسته-شوکه بازارهای مالی آماده برای هفته کاری جدید واشنگتن سخت تحت اندازه و دامنه نجات بسته است که بلند پروازانه تر از هر در سالهای اخیر — بزرگتر از سال 2008 کمک مالی بانک و 2009 بازیابی عمل ترکیب شده است.

دموکرات ها می گویند که تا حد زیادی ایران به رهبری تلاش ها نمی تواند به اندازه کافی برای ارائه مراقبت های بهداشتی و امدادگر و نتواند به قرار دادن محدودیت بر روی یک پیشنهاد 500 میلیارد دلار آمریکا "دوغاب صندوق" برای شرکت های بزرگ. آنها رای دادند برای جلوگیری از پیشروی آن است.

دموکرات ها موفق به کسب یک امتیاز به ارائه چهار ماه از گسترش مزایای بیکاری به جای فقط سه نفر به عنوان پیشنهاد به طور رسمی اعطا گمنامی به بحث خصوصی شد. از بیکاری پرداخت نیز گسترش برای خود اشتغالی و به اصطلاح فرفره کارگران است.

یک دوچرخه سوار سوار دوچرخه خود را پایین وسط یک جاده اصلی در مرکز شهر نیویورک در روز یکشنبه. شهردار این شهرستان آماده شده به منظور ساکنان باقی مانده در پشت درهای بسته در تلاش برای آهسته یک بیماری همه گیر است که جاروب در سراسر جهان و تهدید به شهر 8.5 میلیون نفر یکی از بزرگترین coronavirus نقاط داغ. (ونگ Maye-E/آسوشیتد پرس)

آلارم بودند که صدا از ساحل به ساحل در مورد موج coronavirus موارد در مورد به سقوط بر روی سلامت کشور سیستم.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, حال وخیم, خبر فوری از همه گیر ایالات متحده epicentre: "آوریل و مه در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر او گفت:" در ان بی سی دیدار با مطبوعات. او همه اما خواهش کرد که واشنگتن برای کمک به تهیه هواکش و سایر لوازم پزشکی و متهم خواه رئیس جمهور از "نه بلند کردن انگشت" برای کمک به.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب