ایالات متحده آن را تائید می کند قصد دارد برای نقل و هزاران نفر از نیروهای نظامی از آلمان

ارتش آمریکا روز چهارشنبه به رونمایی از طرح به برداشت حدود 12000 نیروهای نظامی از آلمان به دنبال تصمیم رئیس جمه

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

ارتش آمریکا روز چهارشنبه به رونمایی از طرح به برداشت حدود 12000 نیروهای نظامی از آلمان به دنبال تصمیم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما گفت که آن را حفظ خواهد کرد نزدیک به نیمی از آنها در اروپا به آدرس تنش با روسیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که انتقاد آلمان از میزان هزینه های دفاعی اعلام کرد قصد خود را ماه گذشته برای کاهش 36,000-قوی ایالات متحده نیروهای نظامی مشروط ابتلا به رهبران سیاسی اروپا از ملت افغانستان و حتی برخی در کنگره خاموش نگهبان.

وزیر دفاع علامت Esper تلاش کرده است اما در حال حاضر به خروج در راه است که می تواند به جلوگیری از تضعیف ناتو و تلاش خود را برای جلوگیری از مداخله روسیه پس از مسکو 2014 الحاق شبه جزیره کریمه.

در اظهارات به احتمال زیاد به irk مسکو Esper گفت: برخی از نیروهای ایالات متحده خواهد انباشتگی به منطقه دریای سیاه و برخی می تواند به طور موقت استقرار در امواج به بالتیک.

دیگر نیروهای ترک آلمان را به طور دائم حرکت به ایتالیا و نظامی ایالات متحده را در مقر اروپايي خواهد نقل مکان از اشتوتگارت, آلمان به بلژیک.

در مجموع در مورد 5,400 نیروهای 12,000 ترک آلمان انتظار می رود که باقی می ماند در اروپا است. بسیاری از نیروهای باقی مانده خواهد شد در ایالات متحده خواهد شد اما چرخش به اروپا برای استقرار موقت و بدون خانواده خود را.

Esper گفت: آنها تا به حال شده به فکر این روند برای ماه اما مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات از آلمان تاریخ به اوایل ریاست جمهوری خود. این وزیر دفاع تاکید کرد وجود دارد خواهد بود هنوز هم حضور قابل توجهی در آلمان است.

"من به شما می گویم که این است که برای به انجام رساندن آنچه رئيس جمهور گفت: با توجه به گرفتن ما را به تعداد کمتر در اروپا و این دیدار را از دیگر اهداف من مشخص شده با توجه به استراتژیک قطعه" Esper گفت.

هنوز حرکت در خارج از آلمان نمایندگی قابل توجه ملامت به یکی از نزدیک ترین ارتش ایالات متحده و متحدان و شرکای تجاری.

Premiers از چهار آلمانی متحده که میزبان نیروهای ایالات متحده باید به دادگاه تجدید نظر به اعضای کنگره آمریکا برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن را برداشت که فعلی و سابق مقامات آمریکایی انتقاد کرده اند به لحاظ سیاسی و نه استراتژیک هدایت می شود.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همسر خود را خوش آمد می گوید سربازان در Ramstein پایگاه هوایی در آلمان در ماه دسامبر سال 2018 است. مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی با انتقاد از ناتو و سازمان ملل از جمله آلمان برای بودن بیش از حد آهسته به دیدار وعده از هزینه های دفاعی به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد ناتو و متحدان اغلب آلمان در مورد "متخلف" برای نشست ناتو هدف مجموعه در سال 2014 برای اعضای صرف دفاع به میزان 2 درصد از تولید ناخالص ملی تا سال 2024.

او همچنین بادی مورد آلمان را دخالت در یک خط لوله مقابله با روسیه است.

"ما نمی خواهیم به مکنده نمی," او گفت:. "ایالات متحده گرفته شده است استفاده از 25 سال در هر دو تجارت و نظامی است."

دموکرات ایالت کریس مورفی کانکتیکات به نام سربازان خروج یک "ایده واقعا بد" در یک صدای جیر جیر چهارشنبه.

"ما نیروی سطوح شده است پایین آمدن در اروپا, برای, خوب, دلیل, در طول سال گفت:" مورفی. "اما ما همیشه نیروهای نظامی تنظیمات در مشاوره [با] آلمان و ناتو است. مغلوب ساختن پیشی جستن است انجام این کار در یک شوخی. به احتمال زیاد فقط شرمسار آلمان است."

برخی از جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند

مقامات ایالات متحده تاکید کرد که تنها تعداد نسبتا کمی از واحد های پیشرفته را به حرکت در هر زمان به زودی. بقیه نیروهای جنبش سال را به طور کامل پیاده سازی.

"هنوز هم خواهد بود و ماه برای برنامه ریزی و ماه برای اجرا به دلیل آن است که بسیار پیچیده" یک مقام آمریکایی گفت.

مقامات گفت: هزینه های این حرکت است که تخمین زده می شود شکل در "تک رقمی" میلیاردها دلار است.

سناتور. جیم Inhofe جمهوریخواه رئیس مجلس سنا کمیته خدمات مسلح ابراز حمایت از این طرح نیز در حالی که تصدیق آن را "ماه برای برنامه ریزی و سال به اجرا است."

او در جریان این موضوع هفته گذشته و او با صدور بیانیه ای گفت: "مفهوم برای realigning نظامی ایالات متحده استقرار در اروپا" صدا است.

اما برخی از اعضای تهمت سیاسی حزب را مورد انتقاد نیروهای نظامی حرکت می کند به عنوان یک هدیه به روسیه و یک تهدید برای ایالات متحده آمریکا امنیت ملی است.

بیست و دو جمهوری خواهان در مجلس مسلح خدمات کمیته اخراج با نامه ای به ناروا گفت: کاهش تعهد ایالات متحده به اروپا دفاع خواهد تشویق روسی تجاوز و فرصت طلبی.

چندین دبیرکل ناتو نیز ابراز نگرانی در مورد خروج.

آلمان یک hub برای ایالات متحده عملیات در خاورمیانه و آفریقا است. به طور کلی ایالات متحده در مورد 47,000 سربازان و پرسنل غیر نظامی در آلمان گسترش در سراسر تعدادی از پایگاه های ستاد مرکزی و تاسیسات کوچکتر.

بسیاری از 36,000 در وظیفه فعال هستند در یک تعداد انگشت شماری از بزرگتر ارتش و پایگاه های نیروی هوایی از جمله Ramstein پایگاه هوایی یک مرکز در منطقه است.

نیز وجود دارد 2,600 گارد ملی و نیروهای ذخیره در آلمان و تقریبا 12000 شهروندان برای خدمات و یا وزارت دفاع.

اگر او انتخاب رئیس جمهور دموکرات جو بایدن را بررسی جمهوریخواه وقت تصمیم به خروج نیروهای نظامی از آلمان بالا بایدن دستیار به رویترز گفت در اوایل این ماه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن