شهرهای ایالات متحده دیدن پراکنده خشونت در اعتراضات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید

شهرهای آمریکا فوران خشونت و تخریب در ششمین شب متوالی از ناآرامی در میان خود می بالد و تهدید از رئیس جمهور دونا

توسط PATRIS-FUN در 13 خرداد 1399

شهرهای آمریکا فوران خشونت و تخریب در ششمین شب متوالی از ناآرامی در میان خود می بالد و تهدید از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال نیروهای نظامی به "تسلط بر خیابان."

در فیلادلفیا صدها نفر از معترضان ریخته بر روی یک بزرگراه در قلب این شهر در حالی که در آتلانتا و پلیس با شلیک گاز اشک آور در تظاهرات ، در نشویل بیش از 60 نفر از اعضای گارد ملی را سپر ضد شورش به درخواست مسالمت آمیز معترضان که جمع شده بودند در مقابل تنسی کنگره به افتخار جورج فلوید, مینیاپولیس مرد کشته شده توسط پلیس در مه 25.

بی سابقه حکومت نظامی در شهر نیویورک را کمی برای جلوگیری از تخریب به عنوان گروه های از مردم شکست راه خود را به مغازه ها از جمله میسی گل سرسبد منهتن فروشگاه برداشت کالا و فرار کرد.

"برخی از مردم امشب نه برای اعتراض بلکه برای از بین بردن اموال و صدمه زدن به دیگران — و کسانی هستند که بازداشت" شهردار, بیل د Blasio توییتی اواخر دوشنبه. "اقدامات آنها قابل قبول نیست و ما نمی خواهد اجازه می دهد آنها را در شهرستان ما است."

پلیس نیویورک گفت: بیش از 200 نفر دستگیر شدند و چند تن از ماموران مجروح شدند دوشنبه شب و اوایل روز شنبه که به دنبال یک روز دیگر از تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر شهرستان. یک افسر زده شد hit-and-run راننده در برانکس گرفته شده بود به یک بیمارستان در شرایط بحرانی, پلیس گفت:.

سازمان دیده بان l ادعا می کند در مورد خارج از آشوبگران مشکوک هستند:

برخی مقامات ادعا می کنند که اکثر افراد بازداشت شده در جریان تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ در خارج آشوبگران اما سایر اطلاعات نشان می دهد که این در واقع ساکنان محلی است. 2:03

بیش از 5600 نفر در سراسر کشور بازداشت شده اند طی هفته گذشته برای جرائمی مانند سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

برای نزدیک به یک هفته پس از فلوید مرگ تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات روز تبدیل شد به هرج و مرج در شب.

"ما شده اند نشسته در یک انبار باروت برای برخی از زمان, و آن را به پشت سر هم" فیلادلفیا کمیسر پلیس دانیل یاغی گفت.

مرگ و میر گزارش شده است اما شرایط هنوز روشن نشده

با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط آسوشیتد پرس حداقل نه نفر کشته شده اند از ناآرامی های ناشی از درگیری های زیر فلوید مرگ از جمله دو نفر در شیکاگو و حومه در روز دوشنبه شب اگر چه ریشه دقیق این رویداد مشخص نیست و در برخی موارد.

یک وسیله نقلیه کشت و زرع از طریق یک گروه از مأموران اجرای قانون در یک تظاهرات در بوفالو زخمی شدن حداقل دو.

یک افسر کشته شد و مدت کوتاهی قبل از نیمه شب در نزدیکی سیرک سیرک کازینو در لاس وگاس در حالی که چهار افسر به ضرب گلوله کشته شدند در St. Louis, Mo. که در آن پلیس گفت: آنها در غیر بیماری تهدید کننده زندگی.

تظاهر کنندگان پرتاب یک گاز اشک آور می تواند به ضرب گلوله توسط پلیس در جریان اعتراض در سنت لوئیس در روز سه شنبه. پلیس می گویند چهار افسران اصابت گلوله در این شهر است. (لارنس برایانت/فردا نیوز)

مغلوب ساختن پیشی جستن ظهور دوشنبه شب پس از دو روز تا حد زیادی از نمایش عمومی. او تهدید از کاخ سفید باغ گل رز برای استقرار "هزاران و هزاران نفر" از نیروهای ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که اگر فرمانداران نمی استقرار گارد ملی در تعداد کافی برای "تسلط بر خیابان های" ارتش ایالات متحده را به "سرعت حل این مشکل برای آنها است."

"ما بزرگترین کشور در جهان" رئیس جمهور اعلام کرد. "ما قصد داریم به نگه داشتن آن امن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده کمی تلاش به آدرس نارضایتی از آمریکایی ها و دیگران خشم فلوید مرگ و خشونت پلیس را تضعیف میکند آنچه او دوباره انتخابات امیدوار خواهد بود افزایش درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی.

در حالی که وجود دارد پراکنده خشونت در سراسر کشور وجود دارد و در عمل نیز همبستگی. یک افسر پلیس نشان داده شده است در آتلانتا در آغوش معترضی که به پراکنده کردن جمعیت از مردم در تظاهرات روز دوشنبه است. (جان Bazemore/آسوشیتد پرس)

قانون فدرال اجازه می دهد تا رئیس جمهور به اعزام نظامی به ایران برای سرکوب این قیام و یا اگر یک کشور هجوم قانون فدرال کارشناسان حقوقی گفت. اما مقامات در نیویورک و کشورهای دیگر اظهار داشت که رئیس جمهور ندارد یک طرفه مناسب برای ارسال در نیروهای مقابل را از دولت های محلی.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر انتخابات قول داد به آدرس نژادپرستی نهادی در 100 روز اول در دفتر. او ملاقات حضوری با رهبران دلاور و همچنین در یک نشست مجازی با-شهرداران شهرستان و برنامه ریزی برای سفر به فیلادلفیا در روز سه شنبه.

بایدن این اظهارات در فیلادلفیا منتشر شد به خبرنگاران پیش از دیدار.

"من به شما قول می دهم این, من نمی ترافیک در ترس و بخش" بایدن است که انتظار می رود می گویند. "من نمی خواهد فن شعله های آتش از نفرت است."

در مینه سوتا سایت از حادثه مرگبار که موجب اعتراضات حداقل 65 نفر دستگیر شده بودند در دولت ساختمان کاپیتول در سنت پل در شب دوشنبه برای نقض حکومت نظامی, پلیس گفت:. آنها جمع شده بودند مسالمت آمیز در کنگره به دلایل زیر مارس یک سنت پل و خیابان است.

سازمان دیده بان | را خواستار صلح سرکوب تغییر آمریکا تظاهرات?

آدرین Arsenault مذاکرات به زندگی در کانادا بنیانگذار شنی هادسون در مورد چگونه خواستار صلح و سرکوب بیشتر ممکن است تاثیر جریان اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید. 3:48


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب