آیداهو علائم ضد نما قانون به قانون

(آیداهو) — آیداهو رژیم صهیونیستی است. براد کمی در روز دوشنبه امضا و به قانون دو ضد نما صورتحساب ساخت آیداهو ب

توسط PATRIS-FUN در 12 فروردین 1399

(آیداهو) — آیداهو رژیم صهیونیستی است. براد کمی در روز دوشنبه امضا و به قانون دو ضد نما صورتحساب ساخت آیداهو برای اولین بار در میان آمده است که به معرفی برخی از 40 صورتحساب را در این سال به تصویب آنها.

خواه فرماندار تصویب قانون ممنوع است که مردم تغییر جنسیت از تغییر جنسیت ذکر شده در شناسنامه خود را و یکی دیگر که ممنوعیت تغییر جنسیت دختران و زنان از رقابت در ورزش زنان.

شناسنامه اندازه گیری را نادیده می گیرد 2018 دادگاه فدرال حاکم است که گذشته قانون محرومیت مردم تغییر جنسیت از ساخت شناسنامه تغییرات نقض برابر حفاظت بند از قانون اساسی ایالات متحده. قاضی اوراق ممنوعیت و هشدار داد در برابر قوانین جدید. آیداهو دادستانی کل که نیست درخواست تجدید نظر این حکم گفت: این می تواند هزینه $1 میلیون اگر دولت تا به حال به دفاع از ممنوعیت دوباره و از دست داد.

"وجود دارد یک دستور است که در حال حاضر مطلقا ممنوع این سیاست و دولت نمی تواند اجرای این قانون بدون نقض حکم دادگاه گفت:" پیتر Renn از Lambda حقوقی شرکت حقوقی است که به نمایندگی از دو نما از زنان که پرونده منجر به حکم دادگاه. "انشعابات تحقیر (از دادگاه) بسیار خشمگین است."

او گفت: "دادگاه می تواند جریمه و برگزاری مقامات بالا در آیداهو وزارت بهداشت و رفاه مسئول باید به حکم دادگاه نقض شود.

حامیان این قانون گفت: دادگاه فدرال اشتباه بود و قانون مورد نیاز است به طوری آیداهو دقیق تولد سوابق. آن طول می کشد تا اثر ژوئیه 1.

ورزشی ممنوعیت شامل تمام تیم های ورزشی حمایت عمومی و مدارس و دانشگاه ها. دختران و یا زنان تیم را نمی خواهد باز به فراجنسیتی دانش آموزانی که شناسایی به عنوان زن.

حامیان گفت: قانون مورد نیاز بود چرا که تغییر جنسیت ورزشکاران زن فیزیکی مزیت است.

مخالفان گفت: این تبعیض در برابر تغییر جنسیت دختران و زنان خواهد بود و موضوع ورزشکاران به تهاجمی آزمون به اثبات جنسیت خود را به احتمال زیاد باعث برخی از پتانسیل ورزشکاران برای جلوگیری از ورزش است.

جمهوری خواه در کنگره باربارا Ehardt که اسپانسر ورزشی, ممنوعیت همواره مطرح کرده است که اجازه می دهد این عمل را نفی Title IX 1972 قانون جلوگیری از تبعیض در آموزش و پرورش است و اعتبار با باز کردن رقابت های ورزشی برای دختران و زنان است.

او نمی بازگشت یک تماس از آسوشیتد پرس در روز دوشنبه.

هر دو ضد نما صورتحساب تا به حال حمایت قاطع میان جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان و سنا در اعداد بزرگ به اندازه کافی به نادیده گرفتن حق وتو. به جای صبر کردن پتانسیل وتو هر چند هر دو مجلس موکول در اوایل این ماه به دلیل coronavirus نگرانی و شده اند ناتوان به نادیده گرفتن رای گیری کنند.

"ما محکوم فرماندار کمی اعمال و اقدامات ده ها تن از آیداهو قانونگذاران که متمرکز بر خود خشنود متعصب پایه به جای انجام آنچه درست است" گفت: Mistie Tolman, آیداهو, مدیر برنامه ریزی والدین آرا در شمال غرب و هاوایی اضافه کردن قوانین را آیداهو یکی از "بیرحمانه ترین ایالت در کشور است."

در سراسر ایالات متحده بیش از 40 صورتحساب معرفی شدند در این سال با هدف قرار دادن فراجنسیتی جوانان است. حدود نیمی مانند یکی از آیداهو صورتحساب به دنبال ممنوعیت تغییر جنسیت دختران از رقابت در سطوح مختلف از دختران ، یکی دیگر از دسته ای بزرگ از صورتحساب به دنبال ممنوعیت انواع خاصی از جنسيت-انتقال درمان های پزشکی برای افراد زیر سن قانونی.

هیچ یک از این لوایح تصویب شده و بسیاری کشته شده اند. در برخی از کشورهای دیگر — از جمله اوهایو, آلاباما, تنسی, کانزاس, لوئیزیانا, کارولینای جنوبی, میسوری و آریزونا — صورتحساب از یک یا هر دو دسته باقی می ماند از لحاظ فنی زنده اما بسیاری از آنها در نظر گرفته شود بعید است که به پیروزی نهایی گذشت. در برخی موارد قانونگذاران در زنگ تفریح و آینده برنامه ریزی است که در برزخ به دلیل شیوع کروناویروس.

خانواده های سه دختر دبيرستان دونده باید طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال بلوک نما ورزشکاران در کانکتیکات از شرکت در ورزش.

در مارس 24, وزارت دادگستری ایالات متحده در حمایت از طرح دعوی در دادگاه با این استدلال که دولت فراگیر سیاست نقض فدرال عنوان نهم قانون اجازه می دهد دختران برابر آموزشی و ورزشی ،

___

آسوشیتد پرس نویسنده دیوید Crary در نیویورک کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب