آمریکا وکیل که نظارت موارد تهمت متحدان رد بر بیانیه گفت: او استعفا

در یک حرکت تعجب آور ، وزارت دادگستری آمریکا روز جمعه گفت که آن را جایگزین جفری برمن ایالات متحده وکیل در منهتن

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

در یک حرکت تعجب آور ، وزارت دادگستری آمریکا روز جمعه گفت که آن را جایگزین جفری برمن ایالات متحده وکیل در منهتن که دفتر شده است بررسی رودلف جولیانی شخصی وکیل از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: در آزادی مطبوعات در اواخر جمعه شب که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به معرفی کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس Jay کلیتون به جای برمن به عنوان رئیس منطقه جنوب نیویورک.

دلیلی برای برمن خروج نمی تواند بلافاصله تعیین می شود.

"من یاد گرفتم که در یک مصاحبه مطبوعاتی از دادستان کل امشب که من 'پله' به عنوان ایالات متحده وکیل. من نه استعفا داد و به هیچ وجه قصد استعفا از سمت من که من منصوب شد و توسط قضات دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک" برمن در بیانیه ای گفت.

او گفت که تا زمانی که یک presidentially منصوب نامزد تایید شد توسط سنا را "تحقیقات به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه."

پس از منصوب شدن به پست در ژانویه 2018, برمن نیست خودداری از مصرف در چهره قدرتمند در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار.

او نظارت دادستان مایکل کوهن مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل تحت تعقیب دو جولیانی همکاران و راه اندازی یک کاوشگر به جولیانی در ارتباط با تلاش های خود را برای حفاری تا خاک در اوکراین در مغلوب ساختن پیشی جستن و دشمنان سیاسی.

در حالی که سنا در نظر کلیتون را نامزدی تهمت منصوب کریگ Carpenito در حال حاضر در ایالات متحده وکیل برای منطقه نیوجرسی به عنوان اقدام آمریکا وکیل برای جنوب منطقه Barr گفت: در این بیانیه است.

برمن که خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. برمن بود جایگزین Preet Bharara بود که خود را اخراج به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد.

Bharara گفت: زمان و نحوه حرکت به جای برمن عجیب و غریب بود.

"چرا یک رئیس جمهور خلاص شدن از شر خود دست برداشت ما وکیل در SDNY در شب جمعه کمتر از 5 ماه قبل از انتخابات؟" Bharara در توییتر نوشت.

کلیتون سابق وال استریت وکیل دیده می شود به عنوان یک اجماع دو حزبی-سازنده خود را در طول زمان منجر SEC نیز نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب