نیروی هوایی ایالات متحده گروهبان متهم در قتل افسر فدرال در کالیفرنیا

یک گروهبان نیروی هوایی در حال حاضر در زندانی در کمین کشتن California sheriff معاون متهم شده بود روز شنبه با قت

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

یک گروهبان نیروی هوایی در حال حاضر در زندانی در کمین کشتن California sheriff معاون متهم شده بود روز شنبه با قتل فدرال مامور امنیتی در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکلند شب گاهی اوقات اعتراض های خشونت آمیز ماه گذشته.

اعلام قتل و اقدام به قتل و اتهامات مقامات فدرال ادعا گروهبان دوم ، استیون Carrillo روابط به حال به جناح راست ضد دولت "boogaloo" جنبش و این طرح به هدف مأموران اجرای قانون بود و انقلابي در طول یک چت آنلاین میان اعضای گروه است.

فدرال مامور امنیتی دیوید پاتریک Underwood, 53 کشته شد شب مه 29 و شریک زندگی خود را زخمی شد به عنوان آنها محافظت Ronald V. Dellums ساختمان فدرال در اوکلند در حالی که بزرگ و خشن تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید بود که در جریان این نزدیکی هست.

کاریلو و همدست پارک شده در یک ون سفید در نزدیکی دادگاه و Carrillo اخراج یک AR-15-سبک تفنگ در گارد ایستگاه که در آن آندروود و شریک زندگی خود را واقع شد. مقامات گفت: Carrillo استفاده, اعتراض, به عنوان پوشش برای جرم و جنایت و برای فرار خود را.

"پت Underwood به قتل رسید چرا که او عینک لباس" دیوید اندرسون, U. s. دادستان برای منطقه شمال کالیفرنیا گفت: در یک کنفرانس خبری در Dellums ساختمان.

نظارت و عکس های ارائه شده توسط اف بی آی نشان می دهد که یک ون با مسافر کنار درب باز به عنوان کسی که آتش سوزی در یک امنیت کیوسک در Ronald V. Dellums ساختمان فدرال در اوکلند کالیفرنیا در مارس 29. (FBI از طریق AP)

کاریلو وکیل جفری Strotter نمی بلافاصله در پاسخ به یک پیام تلفن به دنبال نظر.

مقامات همچنین متهم به اتهام گریز راننده رابرت آلوین Justus جونیور با کمک و معاونت در جرم قتل و اقدام به قتل است. Justus تبدیل خود را به اف بی آی روز پنجشنبه در حالی که آنها تا به حال او را تحت نظارت است.

کاریلو به طور جداگانه چهره اتهامات عنوان شده علیه دولت در ژوئن 6, تیراندازی مرگبار سانتا کروز شهرستان کلانتر Sgt. دیمون Gutzwiller و زخمی شدن چهار نفر دیگر افسران در Ben Lomond, unincorporated جامعه خارج بيشماري شهرستان سانتا کروز در جنوب سان فرانسیسکو. مقامات گفته اند که Carrillo یک رهبر در نخبگان نظامی و امنیتی نیروی کمین افسران.

کاریلو است که برگزار می شود و بدون قرار وثیقه در زندان در مونتری کانتی. او انتظار می رود برای ورود به یک درخواست به وزارت امور خارجه اتهامات در ماه آینده.

'Boogaloo' جنبش

مقامات فدرال گفت کاریلو بخشی از "boogaloo" جنبش که ضد دولت پیروان مشتق عبارت از panned 1984 دانلود فیلم Breakin' 2: Electric Boogaloo و استفاده از آن به عنوان یک کلمه کد دوم جنگ های داخلی آمریکا.

یکی دیگر از اشتقاق از "boogaloo" است "بزرگ لواو" و هاوایی لباس مشترک در میان اعضا ، مقامات در بر داشت یک پرچم آمریکا-مانند پچ در Carrillo را در جلیقه های ضد گلوله است که به تصویر کشیده شده یک کلبه اسکیموها و هاوایی به سبک چاپ تم ها معمولا همراه با این جنبش است.

کاریلو همچنین نوشت: با استفاده از خون خود را, عبارات مرتبط با حرکت بر روی یک وسیله نقلیه او carjacked قبل از او گرفته شده بود به زندان پس از قتل سانتا کروز معاون. اسلحه مورد استفاده در آندروود را قتل نیز مورد استفاده قرار گرفت در این حمله.

مقامات باور نمی اوکلند حمله هماهنگ به حمله قصد دارد با سه نوادا مردان که تا به حال رسم جرقه خشونت در تظاهرات اخیر در لاس وگاس و همچنین شناسایی با "boogaloo" جنبش است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب