U. N. خواستار ونزوئلا رقیب رهبران سیاسی برای از سرگیری مذاکرات

(سازمان ملل متحد) — سازمان ملل متحد به نام در ونزوئلا اختلافات سیاسی رهبران پنج شنبه به فوریت از سرگیری مذاکر

توسط PATRIS-FUN در 1 خرداد 1399

(سازمان ملل متحد) — سازمان ملل متحد به نام در ونزوئلا اختلافات سیاسی رهبران پنج شنبه به فوریت از سرگیری مذاکرات جدی در حالی که روسیه و کاراکاس دولت متحد معامله barbs با ایالات متحده و کلمبیا بیش از یک شکست خورده مسلح حمله به ونزوئلا ساحل.

U. N. سیاسی رئیس رزماری DiCarlo گفت: شورای امنیت سازمان ملل است که دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ بارها خواستار مذاکره حل و "ما همچنان متقاعد شده است که یک مذاکره میان ونزوئلا اصلی بازیگران سیاسی تنها راه رو به جلو است."

"در صورت COVID-19 گیر یک توافق است که تقویت حکومت دموکراتیک با احترام کامل به حقوق بشر و حاکمیت قانون است و فوری تر از همیشه" DiCarlo گفت. "بنابراین ما در تمام تماس های اصلی بازیگران سیاسی برای از سرگیری مذاکرات جدی."

نظرات خود را در خلال جلسه شورای نامیده می شود توسط روسیه به حمایت از رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro نظر که ممکن است 3 تاخت و تاز تهدید صلح در کشور خود و امنیت منطقه ای.

این حمله در شهر ساحلی Macuto به سرعت تبدیل به یک تبلیغ کودتا برای مادورو که نیروهای امنیتی ره بسیاری از مهاجمان از جمله دو آمریکایی که با هدف به تصرف خود رئیس جمهور است. مقامات گزارش داد بازداشت بیش از 40 نفر است.

این تاخت و تاز راه اندازی شد از کلمبیا, اما آمریکا و دولت کلمبیا را رد کرد مادورو را به این اتهام که آنها در پشت این عملیات. رهبر مخالفان ژوئن Guaidó است که به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده در کلمبیا و حدود پنج ده کشور دیگر به عنوان ونزوئلا را رهبر مشروع نیز این اتهام را رد کرده.

معاون U. N. سفیر دیمیتری Polyansky سوال که چگونه دولت ایالات متحده می تواند آن را می گویند تا به حال هیچ چیزی برای انجام با تاخت و تاز زمانی که مهاجمان قصد داشتند به ونزوئلا به ایالات متحده است.

"برای چه هدف من ممکن است بپرسید?" او گفت:. "و چگونه آن را مرتبط با ثابت `همه گزینه ها روی میز' نوع پیام ها توسط دولت ایالات متحده به کاراکاس از جمله اعلام اخیر از 15 میلیون دلار جایزه برای رئیس جمهوری ونزوئلا? چه کس دیگری می تواند پشت این مزدور ماجراجویی؟"

سفیر ایالات متحده کلی هنر و صنعت را رد کرد "نامشروع" مادورو رژیم را "خارق العاده اتهامات و اثبات دروغ" گفته است که "ایالات متحده وارد نشده ونزوئلا و قاطعانه رد هر گونه ادعا می کند به خلاف."

"ما تشویق (امنیت) شورا به نگاه از نزدیک به نقش مادورو رژیم در ایجاد این قرار است بحران و به خصوص به دخالت گسترده کوبا دستگاه اطلاعاتی در ونزوئلا" او گفت:.

صنایع دستی متهم مادورو رژیم نظارت بر 7,000 فراقانونی با استفاده از غذا به عنوان یک سلاح سیاسی و مشارکت در شکنجه و قاچاق انسان است.

Polyansky ارائه شده به شورا با پیشنهاد بیانیه مطبوعاتی نشست. این مورد نیاز به تصویب از همه 15 عضو صادر می شود که آن را دریافت نکرد.

این بیانیه قرار داده اند اعضای شورای ثبت رد استفاده یا تهدید به استفاده از زور و با تائید سازمان ملل قطعنامه "در محکومیت تروریسم در همه اشکال آن و در تظاهرات و در استفاده از مزدوران است." آن را نیز به نام برای وضعیت کنونی "به حل و فصل از طریق گفت و گو با ونزوئلا بدون دخالت از طریق مسالمت آمیز و سیاسی به این معنی است."

ونزوئلا سفیر ساموئل مونکادا خواست این شورا برای تعیین که "جنگ طلبی سیاست" از کلمبیا و ایالات متحده را تهدید می کند "صلح در ونزوئلا و منطقه است."

او گفت: این شورا همچنین باید "تشخیص اعمال تجاوز است که متعهد شده اند در برابر کشور و تقاضا عاملان بلافاصله آن را به پایان تهدید استفاده از زور و کمیسیون بیشتر مسلحانه از جمله از طریق استفاده از مزدوران و تروریست ها است."

کلمبیا سفیر Guillermo Fernández de Soto اعلام کرد: "ما قوی رد اتهامات مسئله به لینک من دولت به اقدامات علیه قوانین بین المللی است."

"بازسازی دموکراسی در ونزوئلا است که یک هدف مشترک و اخلاقی ضروری است," او گفت:. "شورای امنیت می تواند مطمئن باشد که کلمبیا مطرح نیست یک تهدید برای صلح و امنیت بین المللی."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب