انگلستان واکسن باعث ایمنی در نتایج اولیه ایالات متحده قطعه 5 coronavirus بسته کمک

آخرین: لانست سردبیران ابراز خوشبینی محتاطانه در مورد 2 واکسن. فشار رشد می کند برای یک 5th ویروس بسته کمک در وا

توسط PATRIS-FUN در 31 تیر 1399

آخرین:

  • لانست سردبیران ابراز خوشبینی محتاطانه در مورد 2 واکسن.
  • فشار رشد می کند برای یک 5th ویروس بسته کمک در واشنگتن به آمریکا موارد رشد.
  • بسیاری از مدارس مجموعه به رزومه کاری در ماه اوت در آمریکا اما هنوز قطعیت حاکم است.
  • رهبران اتحادیه اروپا از سرگیری مذاکرات صبح روز دوشنبه در COVID-19 بازیابی صندوق.
  • مجلس عوام انگلیس دیدار در اتاوا به بحث در مورد گسترش اورژانس یارانه دستمزد.
  • پوشیدن ماسک اجباری شد در کبک بیش از آخر هفته.
  • چگونه نزدیک ما به یک واکسن برای COVID-19?

دانشمندان در دانشگاه آکسفورد می گویند خود را تجربی coronavirus واکسن نشان داده شده است که در اوایل محاکمه سریع یک محافظ پاسخ ایمنی در صدها نفر از مردم که از دریافت دوز.

محققان بریتانیایی برای اولین بار شروع به آزمایش این واکسن در ماه آوریل در حدود 1 ، 000 نفر که نیمی از آنها کردم واکسن تجربی. از جمله آزمایش های اولیه معمولا طراحی شده تنها برای ارزیابی ایمنی اما در این مورد کارشناسان نیز به دنبال برای دیدن چه نوع پاسخ ایمنی آن را برانگیخت.

در تحقیقات منتشر شده روز دوشنبه در مجله لنست دانشمندان گفت که آنها خود را پیدا تجربی coronavirus تولید واکسن دوگانه پاسخ ایمنی در افراد با سن 18 تا 55.

"ما در حال دیدن خوب پاسخ ایمنی تقریبا در همه," دکتر گفت: Adrian هیل مدیر Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد. "آنچه این واکسن به خصوص خوبی است ماشه هر دو اسلحه از سیستم ایمنی بدن است."

هیل گفت که خنثی سازی آنتی بادی تولید می شود – مولکول است که کلید برای مسدود کردن عفونت است. علاوه بر این واکسن نیز باعث واکنش در بدن سلول های T که کمک به مبارزه با کروناویروس.

سازمان دیده بان | دولت طرح خرید واکسن منابع قبل از اثر شناخته شده است:

دکتر اسحاق Bogoch می گوید ردیابی سریع واکسن های متعدد در سراسر جهان کمک خواهد کرد یکی از موفق به گردش خون با سرعت بیشتری. 6:51

او گفت که بزرگتر آزمایشات ارزیابی اثربخشی واکسن شامل حدود 10 ، 000 نفر در انگلستان و همچنین شرکت کنندگان در آفریقای جنوبی و برزیل هنوز هم در جریان است. یکی دیگر از بزرگ محاکمه میله میله برای شروع در آمریکا به زودی با هدف به ثبت نام حدود 30000 نفر است.

چگونه به سرعت دانشمندان قادر به تعیین واکسن اثر تا حد زیادی بستگی دارد چقدر بیشتر انتقال وجود دارد اما هیل برآورد آنها ممکن است اطلاعات کافی تا پایان سال برای تصمیم گیری اگر واکسن باید به تصویب رسید برای واکسيناسيون مبارزات.

آکسفورد واکسن با استفاده از یک ویروس سرماخوردگی شامپانزه به حمل coronavirus را سنبله پروتئین به بدن است که باید ماشه پاسخ سیستم ایمنی بدن.

حدود ده های مختلف تجربی واکسن در مراحل اولیه بشر تست و یا آماده برای شروع در سراسر جهان, با ده ها بیشتر در مراحل اولیه توسعه است.

محققان چینی نیز یک مطالعه منتشر شده در آزمون خود را coronavirus واکسن ساخته شده با انسان, ویروس سرماخوردگی در لانست روز دوشنبه با استفاده از یک تکنیک مشابه به عنوان دانشمندان آکسفورد. واکسن تهیه شده توسط CanSino
بیولوژیک, Inc. چین و نظامی واحد پژوهشي مورد مطالعه حدود 500 نفر تشخیص یک پاسخ ایمنی در کسانی که موفق به دریافت یک شات.

سازمان دیده بان | که مقامات خوش بینانه در مورد واکسن اما در مورد توزیع:

دکتر Michael Ryan مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری است که با تشویق های اخیر coronavirus واکسن داده و می گوید در مقیاس بزرگ دنیای واقعی آزمایش های بعدی خواهد آمد. 1:52

نتایج حاصل از اواسط مرحله مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست, پشتیبانی از آزمایش این واکسن نامزد در دادگاه نویسندگان این مطالعه گفت.

شورای تحقیقات ملی کانادا (NRC) در مارس اعلام کرد که با همکاری CanSino بیولوژیک, Inc. برای پیشبرد توسعه بالینی در کانادا از این نامزد واکسن است که به عنوان Ad5-nCoV. آن را همچنان یک همکاری بین چین و کانادا توسعه یافته در سال 2013 در حالی که کار بر روی ویروس ابولا واکسن.

در همراه لانست سرمقاله Naor نوار زئيف و ویلیام خزه از Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health به نام هر دو آکسفورد و نتایج "تشویق" اما گفت: قضاوت بیشتر باید صبر کنید تا واکسن آزمایش شده است در بسیار بزرگتر جمعیت.

نوار-زئيف و خزه نیز نامیده می شود برای هر گونه موثر COVID-19 واکسن به توزیع عادلانه در سراسر جهان است.

دکتر مایک رایان سر شرایط اضطراری در سازمان بهداشت جهانی ابراز نگرانی و هشدار داد "وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن" در این واکسن در آزمایشات است.

"ما در حال حاضر نیاز به حرکت به مقیاس بزرگتر در دنیای واقعی آزمایش های" رایان خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در ژنو است. "اما آن را خوب است برای دیدن اطلاعات بیشتر و بیشتر محصولات در حال حرکت به این مرحله بسیار مهم از واکسن کشف شده است."

در ایالات متحدهبیش از 3.8 میلیون نفر تست مثبت برای coronavirus و بیش از 140,000 فوت کرده اند. رشد روزانه در موارد سه برابر شده و به بیش از 70,000 از اواسط ماه مارس و هفت روز میانگین متحرک از مرگ پس از سقوط به طور پیوسته از آوریل تا ژوئیه تبدیل شده بالاتر است.

سازمان دیده بان | مغلوب ساختن پیشی جستن, Chris Wallace spar بیش از COVID-19 مرگ و مير:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان تاثیر COVID-19 همه گیر در سراسر کشور از جمله نرخ مرگ و پس از به چالش کشیده در طول یک فاکس نیوز یکشنبه مصاحبه. 1:50

بدون موفق فدرال استراتژی که از کاخ سفید و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در حال تلاش برای تهیه پیش نویس یک. این خواهد بود پنجم ویروس بسته کمک پس از $2.2 تریلیون دلار آمریکا تصویب در ماه مارس ایالات متحده بزرگترین مداخله در نوع خود است.

سیاسی مخاطرات بالا هستند برای همه طرف ها قبل از انتخابات نوامبر اما حتی بیشتر از آن برای ملت ایران است که ثبت نام بیشتر coronavirus عفونت و بالاتر تعداد مرگ بیش از هر کشور دیگر.

فقط به عنوان این بیماری همه گیر را وحشی چرخه شروع دوباره, دور اول کمک های اولیه در حال اجرا است. فدرال 600 دلار آمریکا-یک هفته افزایش به طور منظم مزایای بیکاری منقضی می شود در پایان ماه به عنوان نشانی فدرال ممنوعیت اخراج در میلیون ها نفر از اجاره واحد است.

با 17 هفته از مدعیان بیکاری با شکوه از یک میلیون و بسیاری از خانواده ها بودند در مواجهه با بحران نقدی و از دست دادن کارفرما مورد حمایت و پوشش بیمه درمانی.

آخرین بسته بود و انتظار می رود عبارتند از $75 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس, کاهش مزایای بیکاری در کنار یک دور تازه از لينک مستقيم $1,200 ما پرداخت پول نقد به آمریکایی ها و جارو پنج سال مسئولیت محافظت از پوست در برابر coronavirus پرونده های حقوقی.

مردم با پوشیدن ماسک صورت دیده می شوند در خدمات کلیسا در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا در روز یکشنبه. (Apu گومز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اما به کاخ سفید وزن در دولت بود و سوژه متحرک از روبرو برخی از $25 میلیارد دلار در پیشنهاد بودجه جدید برای تست و ردیابی گفت: یکی جمهوری خواه و آشنا با مباحث. دولت اعتراض شد اولین گزارش واشنگتن پست.

جدید فشار از کاخ سفید قرار داده و دولت در تقابل با متحدان جمهوری خواه در کنگره یک قطع است که تهدید به upend در حال حاضر دشوار است روند قانونگذاری به مجلس نانسی پلوسی در حال حاضر به تصویب دموکرات گسترده $3 تریلیون دلار به ما پیشنهاد.

در ضمن مدارس در سراسر ایالات متحده در حال مواجهه با یک معضل است. با تعدادی از گزارش COVID-19 موارد و مرگ و میر هنوز افزایش مناطق باید دست و پنجه نرم کردن با اینکه به دانش آموزان به کلاس های درس و چه برای نگه داشتن دانش آموزان و معلمان امن اگر آنها را انجام دهید.

سازمان دیده بان | چگونه برای جلوگیری از قرار دادن دانش آموزان و معلمان در موقعیت های آسیب پذیر:

سیاسی ما پنل مورد بحث بهترین راه برای کانادا دانشجویان به بازگشت به مدرسه در ماه سپتامبر میان COVID-19 بیماری همه گیر. 5:46

مدیران در پارک وی منطقه مدرسه در حومه سنت لوئیس صرف تعطیلات تابستانی تهیه انعطاف پذیر بازگشایی برنامه با گزینه های است که عبارتند از:-زمان یادگیری در کلاس درس و تمام وقت آموزش آنلاین و یک سیستم ترکیبی.

"اگر شما تا به حال از من خواست حتی دو هفته پیش" آیا شما فکر می کنم ما قادر خواهد بود به بازگشت؟' من می خواهم که گفت: "آره"' دستیار سرپرست کوین Beckner گفت. "امروز پاسخ من این است:" من مطمئن نیستم,' فقط به خاطر اینکه از چگونگی وضعیت تغییر کرده است تا به سرعت."

پارک وی منطقه در روز دوشنبه برنامه ریزی شده است برای اعلام برنامه های خود را برای سقوط, اما آن خواهد ماند آماده به محوری به سرعت اگر گسترش بدتر و یا چشم انداز بهبود Beckner گفت.

نشانه ها را تشویق فیزیکی فاصله و میز خواهد بود فاصله دورتر از هم جدا. پوشش صورت مورد نیاز خواهد بود برای همه دانش آموزان و مربيان و کارکنان. برخی از معلمان را به پوشیدن ماسک روشن پوشانده اند تا دانش آموزان ناشنوا یا کم شنوا هستید می توانید به دنبال آنچه آنها می گویند.

نشانه ای دیده می شود در کنار یک زمین بازی هانا در جنگل مدرسه ابتدایی در پارک وی منطقه مدرسه در حومه سنت لوئیس در روز شنبه. پارک وی تا به تدوین یک انعطاف پذیر coronavirus برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس وقتی کلاس شروع این سقوط اما همانطور که با بسیاری از مناطق زیادی وجود دارد که عدم اطمینان در مورد چگونگی ترم گشوده خواهد شد. (جیم سالتر/آسوشیتد پرس)

بار خواهد بود برنامه ریزی برای شستن دست ها و استفاده از ضد عفونی کننده دست. پلکسی گلاس را جداگانه در کتابخانه, اتاق کار کارکنان و معلمان تعامل یک در یک با دانش آموزان است.

لس آنجلس Unified School District, ملت, دومین سیستم مدارس دولتی پشت شهر نیویورک هفته گذشته اعلام کرد که تمام کلاس ها انجام خواهد شد و عملا زمانی که آنها سر ماه آینده.


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

تا 3:30 و در روز دوشنبه کانادا که 110,637 coronavirus عفونت. استان ها و مناطق ذکر شده 97,300 از کسانی که به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,884.

مجلس عوام است در جلسه به بحث قانون در گسترش اورژانس یارانه دستمزد و ارائه یک بار پرداخت برای کانادایی ها با معلول مبارزه در طول بیماری همه گیر.

وزیر دارایی لایحه Morneau پیشنهاد کرده است که تغییرات اضطراری فدرال یارانه دستمزد که دیدن این برنامه توسعه یافته تا پایان سال و گسترش واجد شرایط بودن برای بیشتر کسب و کار.

سازمان دیده بان | مجلس عوام در جلسه:

مجلس عوام در دیدار شنبه به بحث قانونی که گسترش دستمزد فدرال یارانه ارائه یک پرداخت یک بار برای کانادایی ها معلول و گسترش برخی از مهلت قانونی برای دادگاه. NaN:NaN

در زیر پیشنهاد خود را کسب و کار دیگر نمی خواهد نیاز به نشان می دهد که درآمد خود را در حال کاهش حداقل 30 درصد به منظور واجد شرایط و دریافت یارانه که متفاوت بوده و بر اساس چه مقدار از درآمد خود را از دست دادند.

مخالفت محافظه کاران قصد عقب راندن استدلال دولت این طرح باید ساده.

در انتاریوبرتر داگ فورد می گوید: بیشتر مناطق خواهد شد در حال حرکت به مرحله سوم استان را بازگشایی برنامه جمعه.

فورد روز دوشنبه گفت که Durham, Halton, Hamilton, Niagara, Haldimand-Norfolk سارنیا-لمبتون و نیویورک منطقه پیشرفت خواهد کرد در اواخر این هفته. او گفت: تورنتو, پوست و ویندزور-اسکس نمی خواهد جلوتر حرکت به عنوان سه بزرگتر مورد شمارش بیش از مناطق دیگر است.

در حالی که به رفتن به آینده را برای بیشتر از چند مناطق در انتاریو برای ورود به فاز 3 بازگشایی در روز جمعه برتر داگ فورد گفت: تورنتو, پوست و ویندزور-اسکس هستند و در میان آنها نیست. 2:34

مناطق در مرحله 3 می توانید نگه دارید داخل سالن تجمعات تا 50 نفر در حالی که هوای تجمعات می تواند شامل 100 عنوان بسیاری از مردم تا زمانی که فاصله فیزیکی اقدامات در محل هستند.

رستوران ها مجاز به رزومه های داخلی خدمات به عنوان طولانی به عنوان جداول با فاصله دو متر از هم جدا برای تشویق فیزیکی فاصله. امکانات تناسب اندام, سینما و قمار نیز مجاز به بازگشایی در مرحله 3 قوانین.


آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

در اروپاکه در آن عفونت های به مراتب پایین تر از اوج خود اما محلی شیوع بیماری باعث نگرانی نشانه های ظهور است که رهبران شمال کشورهای اتحادیه اروپا بودند حاضر به سازش در 1.8 تریلیون یورو ($2.8 تریلیون Cdn) coronavirus طرح محرک روز سه شنبه به مذاکرات در بروکسل توسعه یافته به یک چهارم روز.

کشورهایی مانند هلند و دانمارک ترجیح داده اند بیشتر بودجه اختصاص داده شود از طریق وام از طریق کمک های مالی.

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی می رسد دوشنبه در بروکسل برای از سر گیری اتحادیه اروپا در یک coronavirus بازیابی صندوق. (فرانسوا لنوار/فردا نیوز)

"توافق یک ضرورت است" وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت: فرانسه BFM TV در روز دوشنبه به عنوان خسته دیپلمات خواب و یا آماده برای یک روز دیگر در آنچه که می تواند طولانی ترین تا کنون اتحادیه اروپا نشست.

فرانسهکه گزارش شده بیش از 30000 COVID-19-مربوط به مرگ و میر گسترده تر تعدادی از اماکن ماسک ها مورد نیاز است.

موثر دوشنبه ماسک در حال حاضر مورد نیاز در فرانسه در سوپر مارکت ها و مراکز خرید و بانک ها, فروشگاه ها و بازارهای داخلی. ماسک در حال حاضر مورد نیاز در موزه حمل و نقل عمومی در سینما, مکان های عبادت و دیگر فضاهای محصور به روی عموم باز.

خوب از 135 یورو ($210 Cdn) می تواند وضع شده علیه کسانی که نمی منطبق هستند.

یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت پیاده در کنار یک علامت در مقابل یک فروشگاه در لیل فرانسه روز دوشنبه به عنوان ماسک اجباری شد تقریبا در تمام فضاهای عمومی. (دنیس Charlet/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

افزایش coronavirus موارد در دومین بزرگترین شهر استرالیا می تواند هفته به فروکش با وجود مستند و دستور به پوشیدن ماسک کشور اقدام افسر ارشد پزشکی روز دوشنبه گفت:.

مقامات در ایالت ویکتوریا که سرمایه ملبورن است در بخشی مستند در میان شیوع جدید, گزارش 275 موارد جدید در روز دوشنبه از یک رکورد روزانه از 438 سه روز پیش از آن.

سازمان دیده بان | استرس انکار ماسک موثر بر تصمیم گیری:

روانشناس بالینی Saunia احمد بررسی امتناع برخی به پوشیدن ماسک در طول COVID-19 گیر با وجود بهداشت عمومی مشاوره. 5:50

استرالیا ثبت کرده است در مورد 11,800 coronavirus موارد با مرگ و میر 123 کسری از آنچه که دیده شده است در کشورهای دیگر اما قرنطینه ساقط در ویکتوریا باعث عود کردن عفونت در ماه ژوئن.

ویکتوریا دولت دستور داده است تا حدود پنج میلیون نفر به یک جزئی مستند به مدت شش هفته و به گفته ساکنان اطراف ملبورن به پوشش چهره خود را اگر آنها را مجبور به ترک خانه های خود.

هند گزارش داد بیش از 40 ، 000 مورد جدید از coronavirus روز دوشنبه یک رکورد برای کشور است. این 40,425 موارد جدید مطرح شده در هند در مجموع به 1,118,043 از جمله 27,497 مرگ و میر.

وزارت بهداشت و درمان گفت: از اواخر یکشنبه که هند coronavirus مرگ و میر — در حال حاضر در 2.49 درصد — است "به تدریج در حال سقوط" با توجه به موثر مهار و استراتژی تهاجمی تست.

یک زن پیاده گذشته یک COVID-19 مهار منطقه در مقابل مغازه ها بسته در بنگلور روز دوشنبه در یک مستند شامل افزایش coronavirus موارد است. هند ثبت شده جدید با کیفیت بالا در روزانه coronavirus موارد است. (Manjunath Kiran/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در چینتعداد محدودی از علاقمندان به سینما بودند اجازه بازگشت به سینما دوشنبه پس از ماه از بسته شدن در شهرهایی مانند شانگهای Hanzhou و Guilin که در آن خطر ابتلا به عفونت ویروس در نظر گرفته شده است کم است. مشتریان ماسک عینک سمت چپ باز صندلی بین آنها و مشاهده سایر اقدامات احتیاطی.

خوشه ای از موارد در سمت غرب منطقه سین کیانگ چین را تنها در زمان شیوع عفونت داخلی و اجباری دو هفته قرنطينه در اثر باقی می ماند برای ورود از خارج از کشور برای محافظت در برابر وارداتی موارد است.

سازمان دیده بان | چین علاقمندان به سینما به تئاتر برای اولین بار در شش ماه:

منوط به اجباری اقدامات ایمنی سینما در بسیاری از چین بازگشایی شد و پس از شش ماه تعطیلی با توجه به کوروناویروس. 0:38

هنگ کنگ گزارش 73 جدید کروناویروس موارد در روز دوشنبه از جمله 66 که به صورت محلی منتقل می شود به عنوان محدودیت های جدید در زمان اثر و مقامات هشدار داده بود وجود دارد هیچ نشانه ای است که وضعیت تحت کنترل است.

مالی جهانی hub گزارش بیش از 100 نفر در روز یکشنبه یک شماره ثبت به عنوان هنگ کنگ رهبر کری لام اعلام کرد که غیر ضروری کارمندان دولت باید از خانه کار می کنند.

کره جنوبی روز دوشنبه گزارش داد که کوچکترین روزانه پرش در محلی coronavirus انتقال در دو ماه به عنوان مقامات بهداشتی ابراز خوشبینی محتاطانه که شیوع است که تحت کنترل در آورد.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه هنوز گزارش 26 تازگی تایید موارد coronavirus, 22 بودند که به ورود بین المللی و چهار بودند که محلی انتقال.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن