انگلستان دانشمندان امیدوارند دولت آدرس تغییر آب و هوا با درس های آموخته شده از coronavirus

در عین حال یکی دیگر از سورئال چشم به ظهور از COVID-19 coronavirus همه گیر فرانسیس روز جمعه تحویل یک برکت و رح

توسط PATRIS-FUN در 9 فروردین 1399

در عین حال یکی دیگر از سورئال چشم به ظهور از COVID-19 coronavirus همه گیر فرانسیس روز جمعه تحویل یک برکت و رحمت از کاملا خالی از میدان سنت پیتر.

این یک بارانی جمعه در شهر واتیکان پاپ فرانسیس به او تحویل داده Urbi et Orbi برکت و رحمت در میان coronavirus بحران را ترک کرده است که بیش از 9,000 نفر کشته در ایتالیا. دعای پاپ ارائه شده معمولا برای کریسمس و عید پاک واشنگتن پست ، آن را به صورت آنلاین و واتیکان با اشاره به این که "فوق العاده نماز در زمان بیماری همه گیر."

"ضخیم تاریکی به جمع آوری بیش از ما, مربع, خیابان های ما و شهرهای ما" پاپ فرانسیس گفت: هر خبر داد. "...ما متوجه شده اند که ما در همان قایق همه ما شکننده و گیجی اما در عین حال مهم و مورد نیاز همه ما به نام به ردیف در کنار هم هر یک از ما نیاز به آرامش دیگر."

ایتالیا در میان کشورهای آسیب دیده ترین در میان coronavirus بحران با بیش از 80,000 موارد و شهر واتیکان تایید کرده است چهار مورد.

"خداوند ممکن است از شما برکت از دنیا به سلامت به بدن ما و آسایش قلب ما" پاپ گفت: در پایان وعظ هر ملی کاتولیک ثبت نام کنید. "شما از ما بخواهید نه به ترس. در عین حال ایمان ما ضعیف است و ما در حال ترس. اما شما خداوند نمی خواهد ما را در رحمت از طوفان است."

دید غیر معمول از برکت پاپ در خالی میدان سنت پیتر بود رویترز' Crispian Balmer گفت: "یکی دیگر از تصویر است که به پایین در تاریخ" در حالی که پست نوشت که "این تصاویر از این رویداد در میان به یاد ماندنی ترین در تاریخ مدرن از کلیسای کاتولیک." برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب