انگلستان PM پرده کاهش COVID-19 مستند در انگلستان

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: بارها و رستوران ها و هتل ها می تواند بازگشایی در انگلستان در اوایل ماه آینده زمانی

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: بارها و رستوران ها و هتل ها می تواند بازگشایی در انگلستان در اوایل ماه آینده زمانی که اجتماعی فاصله حکومت آرام است, کاهش coronavirus مستند که همه اما بسته اقتصاد است.

جانسون تحت فشار بوده است از کسب و کار به خصوص در بخش مهمان نوازی و از اعضای خود را حاکم بر حزب محافظه کار به استراحت مستند اما تا به حال او مقاومت کرده بود و برای ترس از باعث موج دوم.

روز سه شنبه گفت که با عفونت نرخ در حال سقوط و به دلیل اعتقاد به این که کمی وجود دارد تهدید در حال حاضر موج دوم COVID-19 موارد او می تواند بازگشایی عصری اقتصاد و سعی کنید به زندگی در انگلستان به چیزی شبیه به حالت عادی.

آرامش حکومت در اجتماعی فاصله از دو متر به یک متر با کاهش مانند پوشیدن ماسک و استفاده از محافظ صفحه نمایش جانسون گفت: بسیاری از کسب و کار می تواند بازگشایی از 4 جولای.

"امروز ما می گویند که ما ملی خواب زمستانی آغاز شده است به پایان رسیده گفت:. "همه مهمان نوازی در داخل خانه محدود خواهد شد به جدول خدمات و راهنمایی ما را تشویق خواهد کرد حداقل کارکنان و مشتریان تماس بگیرید."

کاباره ها و ورزشگاه و استخر برای ماندن بسته

تغییرات اجازه خواهد داد که دو خانواده برای پاسخگویی در هر محیط و همه مدارس را بازگشایی در ماه سپتامبر او گفت:.

آرایشگری اجازه داده می شود به بازگشایی همراه با مکان عبادت بسیاری از امکانات تفریحی و جاذبه های گردشگری مانند پارک. اما کاباره ها داخل سالن, سالن های ورزشی و استخرهای شنا خواهد ماند بسته شده است.

بریتانیا دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض در جهان از COVID-19 اما تعداد موارد شده است به طور پیوسته در حال سقوط است. مقامات بهداشت در روز دوشنبه گزارش داد فقط 15 جدید, مرگ و میر, بالاترین افزایش از اواسط ماه مارس.

ثبت درخواست مردم ماندن دو متر از هم جدا نمایش داده شده در کینگستون یوپن تامس باد از جنوب غرب لندن در روز دوشنبه. (مت Dunham/آسوشیتد پرس)

جانسون تا به حال با آن مواجه قوی لابی از بخش مهمان نوازی و فشار سیاسی خود را در حزب به رها کردن دو متری حکومت با بسیاری از کسب و کار گفت: آنها خواهد بود مجبور به بستن مگر آن کاسته شد به یک متر — حداقل توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

نخست وزیر گفت نه تمام محدودیت ها می تواند برداشته شود در یک بار و مردم باید هوشیار باشند. او هشدار داد که مستند اقدامات ممکن است نیاز به دوباره به راه افتادند اگر وجود دارد یک دوم سنبله در ویروس موارد است.

"همانطور که ما را دیده اند در کشورهای دیگر وجود خواهد داشت شعله ور شدن یو پی اس که محلی اقدامات مورد نیاز خواهد بود" جانسون گفت. "و ما دریغ نکنید به درخواست ترمز خودرو و معرفی محدودیت حتی در سطح ملی اگر مورد نیاز است."

جانسون گفت که هر گونه تغییرات به این کشور قرنطینه سیاست می تواند بر روی سلامت عمومی ارشاد و نه تمایل به باز کردن اقتصاد است.

"ما باید یک سیاست در هوا پل که بر بهداشت عمومی گفت:" قانونگذاران در مجلس.

بریتانیا دارای 14 روز در قرنطینه سیاست در جای خود برای ورود به کشور از خارج از کشور اما دولت گفته است که به دنبال در "پل هوایی" که اجازه می دهد محدودیت رایگان سفر بین کشورها با کم عفونت نرخ.

در اینجا به مهمترین اقدامات نخست وزیر اعلام کرد:

  • که در آن ممکن است به ماندن دو متر از هم جدا مردم توصیه به نگه داشتن یک فاصله فیزیکی از "یک متر به علاوه به علاوه با اشاره به دیگر کاهش تلاش های مانند نصب صفحه نمایش رو دور از یکدیگر قرار دادن امکانات شستن دست و پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی.
     
  • مشاوره برای تجمعات در داخل خانه که شامل بازدید از بارها و رستوران ها و یا تعطیلات در پرداخت مسکن است که یک خانواده می تواند به دیدار یکی دیگر از خانواده در یک زمان از جمله اقامت یک شبه در حالی که رعایت فاصله فیزیکی. وجود دارد هیچ محدودیتی در اندازه آن خانواده و بدون انحصار. مختلف خانواده ها مخلوط می تواند در زمان های مختلف.
     
  • خارج از منزل, مردم, می تواند جمع در یک پارک یا باغ در یک گروه از بالا به شش نفر از تا شش خانوار در حالی که رعایت فاصله فیزیکی. دو خانواده از هر اندازه و همچنین می توانید ملاقات در خارج از منزل — به عنوان مثال برای دو خانواده بزرگ و یا خانواده ها خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در اندازه است که جمع آوری.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب