انگلستان وزیر امور خارجه زیر آتش پس از پیشنهاد در نظر گرفتن یک زانو به عنوان اعتراض از بازی تاج و تخت

وزیر امور خارجه بریتانیا کشیده شده است پس از انتقاد او پیشنهاد کرد در مصاحبه ای که با گرفتن یک زانو به نظر می

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

وزیر امور خارجه بریتانیا کشیده شده است پس از انتقاد او پیشنهاد کرد در مصاحبه ای که با گرفتن یک زانو به نظر می رسد از بازی تاج و تخت شد و نمادی از انقیاد.

دومینیک Raab گفت TalkRadio پنج شنبه که او را درک سرخوردگی رانندگی Black Lives Matter جنبش قبل از اضافه کردن: "من برای گفتن در این مصرف زانو چیزی که من نمی دانم شاید این رو گسترده تر تاریخچه — اما به نظر می رسد گرفته شده از بازی تاج و تخت."

"این احساس به من مانند یک نماد از انقیاد و فرمانبرداری به جای یکی از آزادی و رهایی" او گفت:. "اما من می دانم مردم احساس می کنند متفاوت در مورد این پس از آن است که یک ماده از انتخاب شخصی است."

دیوید Lammy دادگستری سخنگوی بریتانیا و رهبر حزب کارگر گفت: اظهارات توهین شد و "عمیقا شرم آور است."

Raab بعد از آن زمان به توییتر به استرس او احترام کامل به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و هر کسی که بخواهد به زانو. خیابان داونینگ گفت که Raab شده بود ابراز "نظر شخصی است."

ژست آمده است به رسمیت شناخته شود به عنوان یک عمل نمادین در مخالفت با نژاد پرستی و خشونت پلیس شده است و به طور گسترده ای توسط مردم در سراسر جهان در اعتراض به مرگ جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

آن را به دست آورده حرکت در سال 2016 زمانی که آمریکایی, بازیکن فوتبال khezri در زمان زانو طول سرود ملی قبل از بازی در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب