بانک Tyra تایید کرد که امریکا بعدی رقص با ستاره میزبان

(لس آنجلس) — بانک Tyra خواهد شد نشان کردن حرکت انفرادی به عنوان میزبان از ABC رقص با ستاره ها. سوپر بازیگر و

توسط PATRIS-FUN در 25 تیر 1399

(لس آنجلس) — بانک Tyra خواهد شد نشان کردن حرکت انفرادی به عنوان میزبان از ABC رقص با ستاره ها.

سوپر بازیگر و بازرگان که شرکت ایجاد شده بعدی مدل بالا در امریکا جایگزین خواهد شد دیرین میزبان تام و ملجأ و در نقش تهیه کننده اجرایی ABC گفت: اواخر روز سه شنبه.

در بیانیه بانک گفت: او یک فن از مسابقه رویکرد از "سرگرم کننده مخلوط با احساسات خام, دیدن افراد مشهور فشار گذشته خود را به راحتی در مناطق بسیار گرم اجرای رقص ... همیشه منتقل می شود من را به روز تبدیل آن را تا 10 شکاف در راه باریک و گربه."

بانک ها مورد تحسین قرار گرفته و ملجأ میزبان نشان می دهد پس از آن در سال 2005 اولین عنوان از مجموعه "قدرتمند مرحله" و گفت که او را هیجان زده برای ادامه میراث.

شرکت میزبان ارین اندروز نیز ترک سری است که گرفتن یک خلاق "تازه کردن" در حالی که تجلیل امریکا محبت برای آن ABC گفت. اندروز شد جایگزین می شود. که نشان می دهد خواهد شد به پرده رویکرد جدید در فصل No. 29 همچنان ابری توسط pandemic ناشی از توقف تولید مؤثر در بازگشت از بسیاری از مجموعه های تلویزیونی است.

اعلام این خبر که بانک ها در حال پیوستن به نشان می دهد به دنبال کلمه دوشنبه ملجأ و اندروز' خروجی. در توییتر پست برگرون به نام کار در رقص با ستاره ها یک "باور نکردنی 15 سال اجرا و غیر منتظره ترین هدیه ای از زندگی حرفه ای من."

در سال گذشته برگرون جلب توجه زمانی که او ابراز نگرانی کرد که نشان می دهد تصمیم به شامل سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات شان اسپایسر در میان شرکت کنندگان برای آخرین پاییز فصل است. برگرون توییتی که او پیشنهاد کرده بود برای تولید فصل جدید بود "شاد مهلت از ما خسته سیاسی" و از آنها خواست برای جلوگیری از "تفرقه رزرو."

ABC تشکر خروج برگرون برای "علامت تجاری شوخ طبعی و جذابیت" کمک کرد که نشان می دهد موفق و اندروز برای او حس شوخ طبعی است.

اندروز در اصل رقابت به عنوان یک شرکت کننده در سال 2010 و بازگشت به شرکت میزبان در سال 2014.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب