مقامات پروب ورود 500 توله سگ, 38 از آنها مرده روی پرواز های از اوکراین

مقامات در کانادا شلوغ ترین فرودگاه در تورنتو در حال بررسی پس از مخوف کشف ده ها تن از مرده و در حال مرگ سگ داخل

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

مقامات در کانادا شلوغ ترین فرودگاه در تورنتو در حال بررسی پس از مخوف کشف ده ها تن از مرده و در حال مرگ سگ داخل اخیر پرواز های از اوکراین.

کانادا آژانس بازرسی مواد غذایی تایید می کند که یک اوکراینی خطوط هوایی بین المللی پرواز وارد از کیف شنبه گذشته با حدود 500 توله سگ بولداگ فرانسوی در هیئت مدیره ده ها تن از آنها را کشته و ده ها تن خشک و به طور جدی بیمار است.

"پس از بازرسی مشخص شد که 38 مرده بودند در هنگام ورود" سخنگوی نوشت: در بیانیه ای.

"CFIA مقامات در حال حاضر در حال تحقیق در مورد چگونگی این حادثه و تعیین گام های بعدی پس از بررسی کامل است."

ابی Lorenzen حرفه ای نشان می دهد کنترل کننده سگ ها اتفاق افتاده است که در منطقه محموله از فرودگاه تورنتو را انتخاب کنید تا حیوانات مختلف توصیف صحنه به عنوان یک "ترسناک نشان می دهد."

"این فقط یک کابوس" Lorenzen گفت: CBC News.

"کانادا و دولت فدرال نیاز به تغییر قوانین در واردات این توله سگ," او گفت:.

ویدئو نشان می دهد که پشته از توله سگ جعبهها

در فرودگاه در کیف شاهدان در منطقه در حال بارگذاری شد مشکوک شنبه گذشته و ثبت تصویری از آنچه به نظر می رسد مردان بارگذاری پشته از حیوانات جعبهها پر از توله سگ های محدود برای تورنتو.

که تصویری است در حال حاضر گردش در رسانه های اجتماعی اما شرکت هواپیمایی مورد بحث نیست چرا این اجازه را بیش از 500 حیوانات در یک پرواز.

سازمان دیده بان | شاهد تصویری از جعبه در حال لود در فرودگاه در کیف:

شاهدان در کیف ضبط آف رها به 500 توله سگ قرار شد در یک پرواز به کانادا. 0:21

اوکراین خطوط هوایی بین المللی کاهش یافته است در پاسخ به پرسش از CBC News منتشر شد اما یک بیانیه کوتاه جمعه.

"هر کس در UIA تسلیت خود را برای از دست رفتن غم انگیز از زندگی حیوانات در پرواز ما" شرکت گفت: از طریق رسانه های اجتماعی. "UIA در حال همکاری با مقامات محلی برای تعیین آنچه اتفاق افتاده است و به ایجاد تغییرات لازم برای جلوگیری از چنین وضعیتی از دوباره اتفاق می افتد."

UIA عضو یاتا (انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی) که داوطلبانه کدهای که قرار است برای محدود کردن و اطمینان از حمل و نقل امن از حیوانات زنده. برای مثال اکثر کانادا حامل تنها اجازه می دهد دو حیوان جعبهها در هر پرواز و حاضر به پرواز با قفس حیوانات اگر درجه حرارت بیش از 29.5 C.

قاچاق اسناد و مدارک جعلی

رفاه حیوانات طرفداران می گویند تورنتو حادثه فقط آخرین در یک سری که در آن پرواز های از اوکراین و شرق اروپا در حال کهنه با توله سگ به مقصد برای فروش مجدد به صاحبان بی خبر.

"این عملیات تجاری در حال اجرا توسط بزرگ توله سگ میلز که خانه و نژاد صدها و هزاران سگ در هر سال به طور معمول در شرایط نابارور که در آن سگ های کهنه هم گفت:" لوکاس Hixson از SPCA بین المللی در مصاحبه ای از اسلاووتیچ اوکراین که در آن او کار می کند با یک گروه نجات سگ از چرنوبیل.

توده توله سگ میلز در شرق اروپا پر رونق هستند با توجه به ضعیف مقررات بین المللی می گوید: لوکاس Hixson از SPCA بین المللی است. (فرستاده شده توسط Lucas Hixson)

"به طور سنتی برای بین المللی حمل و نقل حیوانات شما نمی خواهد که فضا در ایران برای صدها نفر از حیوانات" گفت: Hixson که معتقد است پرواز برگزار شد توله سگ قاچاق.

"این عملیات تجاری به طور خاص اجاره این هواپیما برای افزایش خط پایین خود را بدین وسیله قرار دادن کسانی که حیوانات در خطر است."

مقامات ایالات متحده تبدیل شده اند دور پرواز و مستند موارد متعدد از توده واردات پنهانی گروه با استفاده از جعلی مقالات و جعلی سوابق واکسیناسیون برای دور زدن محدودیت های واردات.

اخبار مرگ و میر توله سگ در یک کهنه اوکراین پرواز ویروسی رفت و پس از شهادت ابی Lorenzen ارسال شده تصاویر در رسانه های اجتماعی. (فرستاده شده توسط ابی Lorenzen)

CFIA اصرار دارد "کانادا دارای استانداردهای دقیق برای واردات حیوانات به منظور حفاظت از کانادا حیوانات از مقدمه جدی بیماری های دام. تمام واردات مورد نیاز باید قبل از ملاقات یک حیوان است وارد شده است."

اما کانادا آژانس بهداشت عمومی تحصیل فعلی فدرال مقررات را از نگرانی برای بیماری گسترش حیوان خانگی عجیب و غریب واردات می گوید: پروفسور اسکات Weese از دانشگاه Guelph.

"ما واقعا هیچ ایده ای در محدوده این موضوع است. ما هیچ ایده چگونه بسیاری از سگ در آمده که در آن آنها بروید که در آن آنها می آیند از" گفت: Weese که در حال کار با PHAC در مطالعه است.

Weese می گوید: بر اساس آنلاین می افزاید: در Kijiji و یا Craigslist وجود دارد یک بازار پرسود برای فروش توله سگ است که اکثر خریداران به احتمال زیاد این باور هستند اینجا تربیت در کانادا.

"این یک صنعت بزرگ. وجود دارد بدون شک در مورد آن است. و آن نگاه شده است بیشتر در ایالات متحده وجود دارد و به طور بالقوه برخی از جرم و جنایت سازمان یافته بخشی از آن هم در برخی از مناطق," او گفت:.

"وجود دارد سودآور موقعیت های که در آن شما می توانید تعداد زیادی از سگ های نسبتا ارزان. شما ذکر شده 500, فرانسوی, bull dogs. اگر کسانی که در حال رفتن برای فروش در $3,000 $4,000 دلار یک سگ که مقدار عظیمی از پول است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب