گلدن استیت قاتل مشکوک و پنجه نرم می کند گناه به چند قتل و آدم ربایی در سراسر کالیفرنیا

یک افسر پلیس متهم به گلدن استیت قاتل سریال شکارچی که ترس و وحشت زیادی از کالیفرنیا با یک رشته از slayings تجاو

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

یک افسر پلیس متهم به گلدن استیت قاتل سریال شکارچی که ترس و وحشت زیادی از کالیفرنیا با یک رشته از slayings تجاوز و نمیتوانیم بیش از 10 سال گناه التماس کرد روز دوشنبه به چندین قتل و آدم ربایی اتهام.

جیمز جوزف دی آنجلو, 74 وارد مذاکرات به عنوان بخشی از یک توافق گسترده تر با دادستان از 11 California counties به اعتراف به همه اتهامات علیه او را شارژ و خالی در موج جرم و جنایت قدمت آن به اواسط دهه 1970 دادستان گفت: در یک جلسه.

تحت شرایط تقاضای معامله به عنوان مشخص شده توسط دادستان و یک قاضی در دادرسی دی آنجلو را به صورت یک جمله از زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط.

در حالی که مقدار کمی متهم از پتانسیل حکم اعدام این معامله نیز موجب صرفه جویی در کاهش تعداد پیری بازماندگان خانواده های قربانیان شهود و مأموران اجرای قانون که در مورد از طولانی شدن مراحل قانونی دادستان گفت.

تقاضای جلسه برگزار شد در یک سالن رقص در دانشگاه ایالتی ساکرامنتو به جای یک دادگاه اجازه می دهد تا برای بیشتر فاصله صندلی فضای میان coronavirus بیماری همه گیر.

دی آنجلو لباس نارنجی در لباس زندان و سقوط در یک صندلی چرخدار با دهان خود agape, پاسخ به "گناه" در یک صدای گوش خراش هنگام قاضی پرسید تقاضای خود را برای اولین بار از 13 فقره قتل درجه اول و آدم ربایی اتهام او مواجه شده که بیشتر آن نیز شامل اتهامات تجاوز به عنف.

سازمان دیده بان | طلایی "دولت قاتل' جوزف دی آنجلو اذعان می کند گناه در دادگاه:

چهل سال پس از ارعاب بخش هایی از کالیفرنیا 74 ساله جوزف دی آنجلو اعتراف به گناه به چند اتهام قتل و تجاوز جنسی. 1:00

او در ادامه به اعتراف به گناه و اعتراف به اتهامات عنوان شده علیه اضافی و اتهامات به عنوان دادستان از 11 California counties نوبت در زمان ارائه "واقعی بر اساس" اظهارات گرافیکی جزئیات هر تجاوز و تهاجم به خانه که دی آنجلو متهم شد.

جلسه عینک برای بیش از سه ساعت قبل از قاضی احتیاج به رسیدگی برای ناهار.

دی آنجلو بازداشت در سال 2018 دربسته در محیط بیش از 40 سال تحقیق در یک مورد است که مقامات گفته شد و در نهایت حل شد با مقایسه جرم و جنایت-صحنه شواهد DNA به اطلاعات در وب سایت شجره نامه که ردیابی اصل و نسب.

در علاوه بر این به 13 قتل و آدم ربایی دادستان گفت: DeAngelo شناخته شده بود به گونه ای نزدیک به 50 تجاوز در همه و بیش از 120 منازل به قصد سرقت در داخل و اطراف ساکرامنتو شرقی منطقه خلیج سان فرانسیسکو و کالیفرنیا.

جنایت انجامید 11 سال دوره — از سال 1975 تا سال 1986 آغاز شد و در حالی که دی آنجلو شد, یک افسر پلیس, مقامات گفت. او خدمت در دو شهر کوچک بخش در طول 1970s.

دستیابی به موفقیت در آمد و حدود دو ماه پس از این مورد به دست آورد تمدید توجه ملی در پرفروشترین کتاب من رفته در تاریکی توسط میشل مک نامارا که پس از مرگ نویسنده منتشر شد و دو سال پس از مرگ نویسنده و به تازگی ساخته شده اند را به یک مجموعه مستند HBO.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب