دو سیاه, ترانس زنان کشته شده در آمریکا در هفته گذشته به عنوان برگ برنده لغو تبعیض حفاظت ترانس مردم

Two, سیاه, ترانس زنان — در اولاد رياح میلتون در اوهایو و دومینیک "Rem'Mie" Fells در پنسیلوانیا — کشته شدند در

توسط PATRIS-FUN در 25 خرداد 1399

Two, سیاه, ترانس زنان — در اولاد رياح میلتون در اوهایو و دومینیک "Rem'Mie" Fells در پنسیلوانیا — کشته شدند در اوایل این هفته میان افزایش اعتراض از فعالان برای محافظت از لباس زیر مردم و به عنوان برگ برنده دولت معکوس برای حمایت از مردم تغییر جنسیت در آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی.

به گفته مقامات محلی میلتون ضرب گلوله کشته شد در جریان یک سرقت در شهرستان لیبرتی اوهایو در ژوئن 9. با توجه به تجاوز+ گروه حمایت از کمپین حقوق بشر (HRC) 25-year-old میلتون مشغول به کار به عنوان یک home health aide و با حضور در دانشگاه سینسیناتی. دو نفر دستگیر شده اند و اتهام او قتل است. یک سوم مرد Tyree عبور نشده است دستگیر و به گفته پلیس محلی.

تنها یک روز پیش از آن در ژوئن 8, دومینیک "Rem'Mie" Fells مرده پیدا شد در فیلادلفیا, پن., اداره پلیس فیلادلفیا را تایید کرد ، روز جمعه مرگ او حکومت قتل و تحقیقات همچنان ادامه دارد. "درد از دست دادن چنین است همیشه دشوار است, اما از آن است که به خصوص عمیق به عنوان ما در میان غرور ماه—یک فصل به طور معمول پر از شادی و جشن برای بسیاری از افراد در جامعه ما" شهر فیلادلفیا را از LBTQ امور در بیانیه ای گفت.

میلتون و Fells' مرگ در می آیند در میان تظاهرات گسترده در ایالات متحده و جهان — در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس که تقاضا تغییرات سیستمیک به آدرس مردم چگونه از رنگ سیاه و سفید به طور خاص مردم درمان می شوند.

"در حالی که ما در حال صحبت کردن در مورد نژادپرستی در حالی که ما در حال صحبت کردن در مورد تغییراتی که نیاز به [انجام] در این کشور ما نیاز به بحث در مورد نفرت نسبت به اطلاعرسانی... به خصوص نسبت به, سیاه, ترانس زنان" Deja لین Alvarez, ترانس فعال و مدافع در فیلادلفیا می گوید.

زمانی که آلوارز یک زن 47 ساله, لاتین, ترانس, زن, گرفتم Fells' مرگ یکی از اولین افکار بود "نه, دوباره," او گفت:. "لباس زنان هستند که به قتل در یک فوق العاده بالا رای... اینکه کسی از جامعه آن را احساس می کند مانند آن را تقریبا هر روز در این نقطه است."

زنان تغییر جنسیت از رنگ به خصوص سیاه نما در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تاثیر کشنده خشونت نهفته تقاطع ها از نژادپرستی و تبعیض هوموفوبیا biphobia و تراجنسی اساس یک HRC گزارش.

از جمله Fells و میلتون حداقل 14 فراجنسیتی یا جنس غیر تایید شده اند با خشونت کشته در سال 2020 به تنهایی در هر HRC. در سال 2019 حداقل 26 فراجنسیتی یا جنس غیر تایید مردم بودند با خشونت کشته شدند که اکثر آنها سیاه پوست بودند فراجنسیتی به زنان. بیش از 130 فراجنسیتی یا جنس غیر تایید مردم کشته شدند بین 2013 و 2018 با توجه به HRC. اعداد ممکن است حتی بالاتر; قتل فراجنسیتی یا جنس غیر تایید مردم اغلب گزارش نشده و یا misreported طرفداران می گویند.

"به کشور ما چهره یک عقب افتاده حساب با خشونت و indignities که مردم باید در برخورد با برای قرن ها ما باید تصدیق که سیاه, ترانس زندگی موضوع" HRC جمهور Alphonso دیوید گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. "و ما باید همه چیز را ما می توانیم اطمینان حاصل شود که ما ایجاد سیاست ها و قوانین که بلند ما فراجنسیتی خواهر و برادر و جوامع که در آن مردم تغییر جنسیت هستند نه هدف که آنها هستند."

طی هفته گذشته سیاستمداران و فعالان و گروه های حمایت از صحبت کردن در برابر قتل Fells و میلتون. "دل شکسته بیش از خواهران ما. بقیه در قدرت دومینیک 'Rem'Mie' Fells و اولاد رياح میلتون" رسمی Black Lives Matter صفحه توییتر نوشت: در روز جمعه.

"قتل سیاه, ترانس زنان یک بحران" ماساچوست ایالت الیزابت وارن نیز توییتی. همکار او ماساچوست ایالت Ed Markey همچنین نوشت: "ما مدیون, سیاه, ترانس فعالان که هموار راه را برای امروز LGBTQ+ غرور جشن. اما در پی قتل دو این هفته—از اولاد رياح میلتون و Rem'mie Fells—ما باید درک کنیم که ما انجام داده اند به اندازه کافی برای محافظت از ترانس جامعه و سیاه, ترانس زنان است."

Fells و میلتون و میر آمده همان هفته که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نهایی مقررات واژگون اوباما-دوران حمایت برای تجاوز+ مردم در سیستم مراقبت های بهداشتی. قوانین و مقررات جدید تعریف جنسیت به عنوان بیولوژیکی و اجازه می دهد شرکت های بیمه به انکار پوشش برای انتقال مربوط به درمان است. بشر و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا هم گفت: آنها شکایت دولت برای جلوگیری از قوانین و مقررات. مقررات تغییر اعلام شد چهارمین سالگرد پالس کلوپ شبانه جرم تیر اندازی که در آن 49 نفر کشته شدند در یکی از بدترین اعمال ضد تجاوز و خشونت در تاریخ ایالات متحده است.

در حال حاضر وجود دارد بسیار کمی فدرال برای حمایت از تغییر جنسیت یا جنس غیر تایید مردم در ایالات متحده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها به عقب رانده در برابر کمی که وجود دارد.

"هنگامی که این کشور زندگی می کنند تا به آنچه در آن ادعا می شود؟" آلوارز زمان می گوید و توضیح داد که او معتقد است فدرال حمایت و منابع کافی باید اختصاص داده شده به حفاظت از LGBTQ مردم در ایالات متحده "چگونه از آن است که زمین به صورت رایگان?"

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب