توییتر به برچسب deepfakes و فریبنده رسانه ای پیش از سال 2020 آمریکا

توییتر روز سه شنبه گفت: این امر شروع به استفاده از یک برچسب به توییت های حاوی مصنوعی یا فریب آمیزی ویرایش اشکا

توسط PATRIS-FUN در 16 بهمن 1398

توییتر روز سه شنبه گفت: این امر شروع به استفاده از یک برچسب به توییت های حاوی مصنوعی یا فریب آمیزی ویرایش اشکال از رسانه ها به عنوان سیستم عامل رسانه های اجتماعی بریس به صورت بالقوه یورش اطلاعات غلط پیش از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

این شرکت همچنین گفت که حذف هر عمدا گمراه کننده دستکاری رسانه ها به احتمال زیاد به علت آسیب از جمله محتوا است که می تواند منجر به تهدید برای ایمنی فیزیکی گسترده ناآرامی های مدنی رای دهندگان سرکوب و یا خطرات حفظ حریم خصوصی.

رسانه های اجتماعی شرکت ها را تحت فشار بوده است برای مقابله با این تهدید در حال ظهور از "deepfake" ویدئوها که با استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد بیش از حد واقع بینانه اما ساخته ویدئوها که در آن یک فرد به نظر می رسد برای گفتن و یا انجام کاری آنها نیست.

الفبای Inc یوتیوب گفت: در اوایل این هفته آن را حذف هر یک از مطالب است که از لحاظ فنی دستکاری یا doctored و برخواهد داشت ممکن است یک "خطر جدی فاحش آسیب" در حالی که Infinite متعلق به چین ByteDance صادر گسترده ممنوعیت "اطلاعات گمراه کننده" در ماه گذشته.

Facebook گفت: در ماه گذشته آن را حذف deepfakes و برخی دیگر از دستکاری ویدئوها از آن وب سایت را ترک کنید تا مطالب طنز و همچنین به عنوان ویرایش ویدئوها "تنها به حذف و یا تغییر جهت از کلمات است."

سبز ورفرم مدل پوشش یک بازیگر تحتانی صورت در ایجاد یک صورت مصنوعی re-animation تصویری شناخته شده معادل آن به عنوان یک deepfake. (رویترز تلویزیون از طریق بی بی سی)

این شرکت موجب خشم و انزجار در میان قانونگذاران ایالات متحده که در آن گفت: این سیاست جدید را نمی توان به یک به شدت ویرایش ویدئو است که به طور گسترده ای منتشر حاضر و اقدام به ساخت ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی به نظر می رسد ناهمدوس توسط slurring سخنرانی او.

Facebook گفت: این امر برچسب تصویری به غلط اما که آن را ادامه خواهد داد اجازه داده می شود بر روی پلت فرم به عنوان "تنها فیلم تولید شده توسط هوش مصنوعی به تصویر کشیدن مردم گفت: داستانی از همه چیز خواهد شد در نظر گرفته شود."

توییتر خود را تحت سیاست جدید خواهد شد به طور مشابه اعمال می شود "false" برچسب هشدار دهنده به هر عکس و یا فیلم ها شده اند که "به طور قابل توجهی و فریب آمیزی تغییر و یا ساخته" اگر چه آن را نمی خواهد افتراق بین فن آوری های مورد استفاده برای دستکاری یک قطعه از رسانه ها.

"تمرکز ما بر اساس این سیاست این است که نگاهی به نتیجه نیست چگونه آن را به دست آورد" توییتر سر از سایت یکپارچگی یوئل راث گفت: در یک تماس تلفنی با گزارشگران همراه با دل هاروی شرکت معاون رئیس جمهور از اعتماد و ایمنی.

راث گفت: توییتر به طور کلی اعمال می شود یک برچسب هشدار دهنده به Pelosi تصویری تحت رویکرد جدید اما افزود که این محتوا می تواند برداشته شود اگر متن در پرینت و یا سایر متنی سیگنال پیشنهاد آن را به احتمال زیاد به علت آسیب برساند.

دو مدیران کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در اطراف منابع شرکت را به سمت لکه بینی دستکاری رسانه ها گفت: توییتر را در نظر گزارش کاربر و ایجاد روابط با "شخص ثالث کارشناسان" برای شناسایی محتوا.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن